Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Baromi jól néz ki!

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Annyira ragorcsoltek a fancy-selfie dologra, hogy hatulra meg elfelejtettek kamerat tenni. :DDD

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Hát ez egy tucatkülsejű, X+1.-k középkategóriás telefon csak most az Asus szitázóján ment át. Ennyi pénzért meg van jobb ajánlat bőségesen. A szelfi őrület a HTC-nek sem hozott megváltást pedig a Desire Eye ennél érdekesebb készülék volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Már nem azért, de erre még egy picit rádob az ember és OP5-öt vesz. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) darvinya


darvinya
titán

Nagyon karcsú ez.
SD625+microUSB=50.000Ft

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Nagyon jó lett, kár h ennyiért. Nekem nem érné meg de biztos lesz olyan akinek igen.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jól néz ki,de kb.ennyi.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8) prolad


prolad
őstag

Nagyon elárazták, ezért a hardverért ennyi nagyon sok, hiába jó a körítés. A micro usb csatlakozót meg végképp nem értem.

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Annyira nem tetszik nekem ez a telefon, hogy megérjen + 40-50 ezer forintot, az előlapi kamerás képességek főleg nem. :N

Finn the human

(#10) punky10


punky10
addikt

Kb 50%-os felár egy szelfikameráért?Amennyiért már kapok egy középkategóriás telefont? :(((Vicc...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

hátizé.. ennél olcsóbban vettem az S7-et hónapokkal ezelőtt, és nem cserélném el erre. de oneplus 5 is van ennyiért. lassan asus-nak is akkora arc lesz, mint HTC-nek? meg aki 30 p*csás képet tol instára naponta az úgyis iphone-t vesz :D

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jó vicc, majd féláron...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Az arat nem is lattam, de most hogy mindenki azon porog, megneztem. Hat kar volt. :DDD Ennyiert eleg komoly telefonokat lehet venni. Ha valaki tokos is melle, ebayrol mar s7e is van, olcsobban. :D

(#14) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez még a HTC-t is kenterbe veri árazásban..... :Y

B.Cs.

(#15) forgonati


forgonati
őstag

Ahogy a piacon szokás mondani, mennyit engedsz a feléből??

Kicsit kisebb arccal kellene az árakat belőni kedves Asus, mert ez itt ennyiért nagyon rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#16) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen árat címkéz rá az asus, ha elkészít egy note8, iphonex etc szintű telefont és ebben kategóriában lévő telefonokkal akar ringbe szállni? 500K?

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik a telefon, mar harom eve tetszenek az Asus telefonok, viszont ez marha draga lett. Kar erte.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) tipuka


tipuka
addikt

szimpatikus telefon, főleg ebben a piros-fekete színben, nem egyhangú. hátha beesik az gyorsan az ára és akkor ajánlottam lesz :)

(#19) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A Zenfone első generációja még kellemes votl az ára, de ahogy nőttek a generációs számok, az áruk is dz
urván emelkedtek :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#20) RozogA87


RozogA87
tag

Nem akarok nyelvtannáci lenni, de perturbációt érzek az Erőben, szóval mégis az leszek. Így indul a cikk.: "Két kamerát tett az előlapra a tajvani gyártó kifejezetten önfotózásra létrehozott telefonja." Nem a telefon volt az. Sokkal inkább a gyártó. Szóval mondjuk: A tajvani gyártó két kamerát tett az új, kifejezetten önfotózásra létrehozott telefon előlapjára.

[ Szerkesztve ]

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#21) Enci1983


Enci1983
senior tag

Inkább egy Xperia XA Ultra, vagy egy XA1 Ultra. Igaz nincs biometrikus szenzor de az ára jóval barátságosabb ha már szelfi őrületről van szó.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#22) Szakiii válasza bollokcs80 (#14) üzenetére


Szakiii
addikt

továbbra sem értem a htc-s példát, melyik htc van ennyire vagy ennek közelében túlárazva?

(#23) Juhaszatti válasza Szakiii (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Úgy emlékszem az A9 volt hasonlóan túlárazva megjelenésekor.

(#24) jUUh


jUUh
addikt

Régebben valamitől mindig tetszettek az ASUS telefonok, volt a családba Asus tablet, az is szimpi volt, de ilyen árral kösz nem kell.. :K

Samsung Galaxy S23+

(#25) csongi


csongi
veterán

Nem gyengen tul ertekelik magat a ceg mobilos fronton. :)

(#26) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Csak szerintem néz ki úgy Bog ezen a képen, mint egy gyógyító a Budapest TV-ből? :D

(#27) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Tettszik, 80 körül bevállalnám.

(#28) rankesz válasza mustang08 (#26) üzenetére


rankesz
veterán

Shoonáznám :P

:DDD

(#29) Prowler


Prowler
senior tag

Játékmágus és Audiovarázsló, az ASUS valami feketemágiára készül :D

Nagyon tetszett a cikk hangvétele, jókat nevettem és mosolyogtam a poénokon, csak így tovább! A kutya pedig nagyon aranyos.

A telefon maga nem lenne rossz, van egy bizonyos egyedisége, viszont az árazással sikerült eléggé mellélőni. 90-95 ezres nyitóár korrektebb lett volna. A dupla előlapi kamera vagány, a hátlapi kamera viszont nem készít túl jó képeket. Kinézetre viszont bejön a készülék, dögös így pirosban.

Veremivadék Undorkutya

(#30) twollah1976 válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


twollah1976
őstag

Pont ez jutott eszembe amikor az arat olvastam, hogy ennyi penzert vagy picivel tobbert cserebe mar telefont kap az ember.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) joey04


joey04
titán

Asusnak nem megy ez a telefonosdi...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) macskea


macskea
őstag

Hú, ez egy védhetetlen ár. :-D Pláne annak függvényében, hogy erősen rókabőr szaga van. Hardveresen igen emlékeztet az előző generációs sima Zenfone-okra, csak kapott egy szelfikamerát, meg pár véleményes változtatást. Mondjuk azokból az 5.5-öseket még mindig 120e felett kínálják, de azok se érnek annyit. Egyébként tényleg nem néz ki rosszul, biztos van az a réteg, akinek ez meg a szelfi elég is ennyi pénzért.

(#31) joey04: Hát ha jól értelmezem a cikket a telefonnal kifejezetten nincs semmi baj, annál több azzal, hogy mennyi pénzt kérnek érte.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#33) moleculez válasza joey04 (#31) üzenetére


moleculez
veterán

Nem lenne velük baj, csak tudnák hol a helyük... Ezt így ennyiért el lehet adni, ha Samsung. Mert az trendi. De akiknek a szelfi a fontos, fogalmuk sincs róla, hogy az Asus telefont (is) gyárt. Legalábbis nem nézem ki Gyémántos Herczegnőből (random facebook szelfipitsa név), vagy Józsi Vok-ból (az előbbi hím megfelelője), hogy ezt tudja.
(Sajnálom, ha rosszul közelítem meg a célcsoportot, nyilván sarkosítva.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

A színt leszámítva elég pofás. Valami S8 szerű lilás szín jobb lenne. Na meg persze hozzávaló áron, mert ez így kaktusz..

moleculez: Nagyon jól közelíted meg.

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#35) joey04 válasza moleculez (#33) üzenetére


joey04
titán

Hát fene tudja. A cikkben emlegetett A5 van elvileg vele egy szinten árban és tudásban, a másik tesztet is átfutva. Hát nekem speciel eszembe nem jutna ezt választani, szerintem a samsung jobb csomagot rakott össze. Persze ha most kéne 140-ért droidos telefont venni, akkor Mate 9 lenne sufniból 127-ért, hozzá egy minőségi tok, egy nagy pizza meg 2 sör de az én vagyok :) vagy csak a tok mellé, a többi meg maradna a számlámon. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) D013


D013
aktív tag

A specifikációban a csíkszélességnél 28 nm van feltüntetve. Ha jól tudom csak 14 nm LPP: [link]

(#37) Soybex


Soybex
őstag

Hát ezt nagyon túlárazták.. ennyit nem ér egy előlapi kamera

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#38) dingdongkng


dingdongkng
tag

Annó a Zenfone 2 csúcsváltozata volt igazán érdekes (mint ahogy a cikkben is bennfoglaltatik), azóta semmi érdekes nincsen a Zenfone vonalon.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#39) twollah1976 válasza dingdongkng (#38) üzenetére


twollah1976
őstag

"azóta semmi érdekes nincsen a Zenfone vonalon"
Úgy kellett volna fogalmaznod, hogy azóta csak lenyúlás és az Asus részéről arcoskodás van a Zenfone vonalon.

Az Asus gondolja, hogy a prémium árazással, majd rácuppanak az emberek a középszerűnél kicsivel jobb telefonjaikra.

Szerintem az Asusnak vissza kéne venni az arcoskodásból és akkor talán nagyobb esélyük lenne arra, hogy vegyék az emberek a telefonjaikat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#40) dingdongkng válasza twollah1976 (#39) üzenetére


dingdongkng
tag

Igen az ASUS-nak egy furcsa dolga, hogy szeretne bekerülni a prémium kategóriába, de valahogy nem megy neki. Annó voltak olyan dolgok mint a Transformer Prime, meg az alulemlitett Zenfone 2. Fura egy helyzet.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41) D013 válasza dingdongkng (#40) üzenetére


D013
aktív tag

Egy évig volt Zenfone 2-esem, szerettem de sosem éreztem prémium kategóriásnak. Cserébe egész jó képeket lőtt (legalábbis a dzsunkafónokhoz képest amiket előtte nyüstöltem)

(#42) dingdongkng válasza D013 (#41) üzenetére


dingdongkng
tag

Jó, de mondjuk az eléggé high end specifikációkkal is volt kérhető. Azért az a high end intel Atom meg a 4/32 GB elég menő volt amikor az a teló kijött.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#43) pècsimunkás válasza D013 (#41) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tesóm kb fèl ève vett egy Zefone 2 - őt 4/16 leosztásút . Nagyon jó kèpeket kèszít ! Simán csinál olyan kèpeket mint az OnePlus 3 . Az előlapi kamera meg klasszisokkal jobbat !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#44) D013 válasza pècsimunkás (#43) üzenetére


D013
aktív tag

Rómában nyaraltunk tavaly, azzal lőttem az összes képet, még mindig meglep a minőség amikor megnézem őket. Az idei nyaralós képek a ZUK Z2-essel készültek (gyári rom) hááááát....belterek mosottak sok helyen, kint meg nem rossz, természetes fényben, de hiányzik az a "plusz",.

(#45) pècsimunkás válasza D013 (#44) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tènyleg jó kèpeket lehet vele lőni , ès igazán sosem volt megemlítve a jó kamerás telefonok között !
Sokan fikázzák az ASUS telefonokat , szerintem indokolatlanul . Jó , nèha az ő árakat kicsit mellè a lövik , de a piac helyre rakja úgy is az árakat . Alapvetően jó ès megbízható telefonokat kèszítenek . Jók az alkalmazásai is . Èn pl ASUS fájlkezelőt használok az aktuális telefonomon kb 2 ève . Akinek ajánlottam , ès esetleg kipróbálta , az meg is tartotta , a gyárit törölte.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#46) D013 válasza pècsimunkás (#45) üzenetére


D013
aktív tag

Igen, a ZenUI tartalmaz egy pár hasznos appot, pl a photo collage is szuperül működött, a kamera app meg kb heti rendszerességgel frissült. Egyébként nézem hogy Aliról a gyengébbik processzoros, 32 Gb-os verzió kemény 40 körül vihető, ami az itthoni terhekkel is jól jön ki.

(#47) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Brutál drága ez a cucc ennyiért, ezzel a procival. Max 90-re tippeltem, bár er vagy 70-et valójában, a konkurencia ismeretében.

[ Szerkesztve ]

(#48) janeszgol válasza pècsimunkás (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

A Zenfone 2 a legjobb szériája az Asusnak. Amúgy én komálom a telefonjaikat, szolgáltatóhoz is bekerülhetnének. Pl az LG, Sony helyére. Elég stabilak minőségben.
Érdemes szétnézni a Playen, sok jó appja van az Asusnak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) #04441088


#04441088
törölt tag

Mindenki mondja, hogy túl nagy a pofám, lehet be kéne ruháznom egy ilyenre. :))

(#50) e-newsee


e-newsee
addikt

Látom, most a micro usb az új megkövezendő dolog. Mintha nem lenne mindegy, mit dug bele az ember a telefon aljába. Évekig elvolt mindenki a microval, mindenkinél már legalább egy fiók tele van ilyen kábellel, de most, hogy egyre többen beleteszik a type-c-t, hirtelen égbekiáltó, vásárlást eldöntő hiba lett, ha valaki nem azt használja. Mint anno a kivilágítatlan gombsor a kijelző alatt. Én a ZF2-n egyszer sem nyúltam mellé, akármilyen sötét volt. De anno mindenkinek ez volt a vesszőparipája, hogy mekkora szégyen led nélkül kiadni egy vissza gombot. :F
Majd ha a Type-C-hez társul az USB 3.1 is már ebben a kategóriában is, akkor megértem az aggodalmat a 2.0-s micro miatt. Addig meg ki nem carja le? :U

Amúgy a telefon tényleg drága ennyiért. Nekem is az jutott eszembe, ami itt többeknek is, hogy kis plusz, és mehet a OP5.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.