Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tetszik.Elképzelhető,hogy inkább ezt veszem Airpods helyett...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2) moleculez válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Nem is _annyira_ drága. Tetszik az in-ear kialakítás. Viszont ennyiért már lehet kapni Bose QC35II-t, ami ANC-s, bár fejhallgató.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Tetszik ez a fajta kialakítás az ára kevésbe.
Itthon lesz vagy 85 pénz. o.O

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#4) total90


total90
veterán

Tetszik, de mivel nem typ-c így nem játszik :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) hhenry


hhenry
őstag

Jó lenne de az itthoni ár... :W

(#6) HarleyCustom válasza moleculez (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Fejhallgató nem mozgat meg.Futáshoz,edzéshez kell...ahhoz a fülhallgató jó és ez a fajta.Airpods sajnos nem felelt meg nekem.:(

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) Giovan!


Giovan!
addikt

Cortanaval is működik? Tényleg, a WP halála után mi lett Cortanaval? Androidon hogy teljesít az öreglány?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez nagyon drága. Egy ideje már keresgélek ilyen true wireless megoldásokat. Eddig a Jabra Elite 65t tűnik befutónak. Az Earpods állítólag hangminőségben nem az igazi (a többiekhez képest) A Bose Soundsport egyszerűen túl ormótlan, szóval hiába a jó hang, ha úgy néz ki az ember mint Uhura az eredeti Star Trekben. A Sennheiser mocskosúl drága. A Sony megoldása nem rossz, de kicsit ...vagy nem kicsit butácska. A Jabra vállalható hang minőségben, árban, kinézetben és funkciókban is.

Persze ez saját vélemény és csak pár kiemelkedő márka megoldása között szemezgettem. Gondolom a Samu, Xiaomi, Huawei, meg a millió noname között is akadnak drágakövek.

Ha az árát nem nézem, ez a Beats (Apple) megoldás sportolásra kifejezetten jó, valószínűleg hangminőségben is űbereli az Earpods-t... viszont zavaró látvány lehet a fülpántja miatt, ha épp nem sportolsz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Mr.Silkó válasza HarleyCustom (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az AirPodsszal mi volt a gondod?

[ Szerkesztve ]

(#10) #24536576 válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


#24536576
törölt tag

Túl jó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) total90 válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


total90
veterán

Sennheiserről még annyit, hogy nekem volt és iszonyat szar :W Teljesen gagyi élőben, csatlakozási gondok, akadozik a hang, rosszul vagy semennyire sem reagáló gesztusok... és a hangzás sem valami.
Volt már pár cuccom tőlük és azért vettem meg, de ezt vissza is küldtem. A Bose minden téren porba alázza.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) moleculez válasza Giovan! (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Desktop w10-n szolgál tovább, de nem az igazi...
Sirivel egész jól tudunk együtt dolgozni, de Cortanaval nem találjuk a közös hangot😂. Mondhatnám úgy is, még soha semmit nem sikerült megoldania, amit akartam vele.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) joey04 válasza HarleyCustom (#1) üzenetére


joey04
titán

Szerintem is jobb vétel ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) HarleyCustom válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem jó a forma,kiesik a fülemből.Egyébként iPhone-hoz az való nyilván,meg watch-hoz...Tehát úgy egyben jó volt használni,de sajnos nekem nem jó

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) mackoman válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


mackoman
tag

Tényleg van az Airpods-nál jobb hang minőségű füles ,nekem az van,a második generáció.Én edzésre használom csak,vagy ha a helyzet megkívánja.Edzés közben ,nálam!,nem fontos ha egy dobpergést nem hallok meg,mert úgy is a futásra koncentrálok.Számomra tökéletes edzéshez.Akinek meg a hangzás a fontos az úgysem ilyen terméket vesz.Beats ,az ilyen divat fülestől amúgy sem szabad sokat várni.

(#16) Mr.Silkó válasza HarleyCustom (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

& mackoman

Köszi az infókat. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) HarleyCustom válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De lehet beragasztom osztjóvan:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) vicze válasza moleculez (#12) üzenetére


vicze
félisten

H1 2019-cal külön válik a kereséstől, így kb. a kutya se fogja használni. MS elég egyértelműen feladta.

(#19) Mr.Silkó válasza HarleyCustom (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Remek ötlet! :DDD

(#20) moleculez válasza vicze (#18) üzenetére


moleculez
veterán

Ami nem megy ne erőltessék, lásd Edge.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) vicze válasza moleculez (#20) üzenetére


vicze
félisten

Edge esetében azaz ultra gáz, hogy a Chromium az új IE-vé vált, egy minden mással totál inkompatibilis memória zabáló, bughalmaz az egész. Pont olyan mocsok szabványmentes, mint az IE volt és érdekes módon most, nincs senkinek baja vele, pedig egyre rosszabb lesz. Google azzal, hogy a szolgáltatásai inkompatibilisek minden mással elérte, hogy Chrome-ra kényszerítsen mindenkit ha kell ha nem...
Edge volt az utolsó szabványkövető böngésző a piacon. :(

(#22) Giovan! válasza vicze (#21) üzenetére


Giovan!
addikt

Volt? Már azt is lelőtték?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#23) vicze válasza Giovan! (#22) üzenetére


vicze
félisten

19 H2-es frissítésben cserélik Chromiumra a motort, a Fast ring-ben már elérhető, a preview.

[ Szerkesztve ]

(#24) Giovan! válasza vicze (#23) üzenetére


Giovan!
addikt

Ezt nem tudtam, kár érte :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#25) HarleyCustom válasza Giovan! (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Kár érte,kiváló ügynök volt...”
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) Narancskoma


Narancskoma
tag

Valahogy ellenérzésem van a beats fülesekkel szemben. Rossz ár/érték arányúnak érzem. De lehet, hogy ez csak tudattalan előítélet.

(#27) Tigerclaw válasza Narancskoma (#26) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a hangminőségük jobb mint amit terjesztenek róluk, de az ár/érték arányukkal biztos nem lesznek dobogósok. Már az Apple felvásárlás előtt sem áraztak szégyenlősen. Persze a minőség inkább az egyes termékekhez kötődik, nem a teljes termékpalettához, szóval náluk sem érdemes megbízni a márkanévben, vagy épp elítélni amiatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nem tudtok véletlenül egy ilyen kialakítású de olcsóbb terméket?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.