Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Szerintem nem lett ekkora durranás. Nem is vittem végig mert meguntam.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Scholes9 válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+1 :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) gbors


gbors
nagyúr

ezt hívják szaknyelven autoszexualitásnak, nem? ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4) marcusa


marcusa
addikt

Szerintem az eddigi egyik legjobb AC! :K
Már vagy 45 órám benne van, és 38%-nál tartok, nagyon tartalmas lett, és szerintem nem unalmas. :)
uplay-en pedig nagyon jól ki lett találva, hogy lehet a barátok flottáit segíteni.

:-)

(#5) Black Dragon válasza marcusa (#4) üzenetére


Black Dragon
addikt

Abszolút egyetértek, engem eddig ez kötött le a legjobban, már minden küldetést megcsináltam, csak a ládákat meg a töredékeket gyűjtögetem, és egyáltalán nem unalmas, ez a kalózosdni nagyon bejön.

(#6) Normi™


Normi™
őstag

Nekem nagyon tetszik valamiért,de lehet bennem van a hiba :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) janos1988


janos1988
addikt

A bugokról is készít egy frappáns videót? :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#8) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Még mindig nem értem, hogy ha PS3-on már végigjátszottam (meg multiztam) akkor miért vegyem meg -vagy upgrade-eljem- PS4-re.

(#9) Jeanne d'Arc válasza janos1988 (#7) üzenetére

Szőnyeg alá. :DD

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) CoDWaW07 válasza marcusa (#4) üzenetére


CoDWaW07
őstag

+1, szerintem is az eddigi legjobb AC:)
Én 36 óránál tartok, és 24%-nál, bár minden ládát és egyebeket összeszedem:)
Jó pár óra el ment a kalózkodásra is, ami egy idő múlva sem lett számomra unalmas:DDD

janos1988: Az biztos hogy vannak benne érdekes bugok:DDD

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Kifejezetten jó rész lett, de még mindig a 2. az etalon. :)

(#12) ghostmat


ghostmat
tag

Nekem nagyon tetszik, amióta megvettem nem tudom letenni :))
Amennyire bizonytalan voltam az előrendelésben, annyira pozitívan csalódtam benne!
A 3. rész után kicsit csalódtam a sorozatban, az nem igazán tetszett, én azt untam meg nagyon hamar, egyáltalán nem ragadott magával Connor és a függetlenségi háború.

Nálam 9.5/10, mivel az optimalizáció nem túl jó :) bár fényévekkel jobb mint a 3, pedig elvileg ugyanaz a motor.

(#13) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Tetszett éppen, de a 2-eshez nem is hasonlítom. Azt sokkal jobban élveztem. Jobban is gyúrhattak volna a főküldetésekre. De azért elismerem, hogy jó kis alkotás.

(#14) wolfman


wolfman
veterán

Érdekes, ha valaki azt mondja hogy a játék jó, csak a kalózkodást hozza fel. Története, karakterei, jelen szál milyen?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) seederking


seederking
őstag

Videó alatti zene címét nem vágja valaki?

(#16) FZsolt15 válasza seederking (#15) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Sir Sly - Gold

[ Szerkesztve ]

(#17) seederking válasza FZsolt15 (#16) üzenetére


seederking
őstag

:R

(#18) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

megérdemli az elismerést a játék, mert nagyon jó lett, a második rész óta talán a legjobb. főleg annak fényében impresszív a munka, hogy a nem túl fényes AC3 után mindössze egy évvel álltak elő a játékkal (tudom, nyilván nem egy évig fejlesztették).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19) pzstm


pzstm
titán

Akkor úgy érzem jól tettem hogy beszereztem One-ra;)

Hétvégén meg is lesem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Logen88


Logen88
aktív tag

Szerintem is jó lett a game. Kedden fejeztem be a főszálat, 92% lett, még pár küldi van és kész is. :D
A III. résznél a főszálat kivittem és ennyi, mert unalmas volt, ez viszont nem. Én nem bánnám ha jövőre ismét Edwardal kalandozhatnánk.

The Last of Us is a masterpiece.

(#21) seederking


seederking
őstag

Kezdem én is "elismerni" :) Tény,hogy jó lett.Mondjuk nekem ezekből a gyüjtögetős feladatokból már annyira elegem van nem csak itt más játékban is.
De jár neki az up.
ui:a hajós jelenetekért meg pluszba....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.