Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mi köszönjük Bambino! :R

:O

...elmúlik...

(#2) sith7 válasza Argos (#1) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon kedveltem, de szerintem egy fórum elég [link]

(#3) Yutani


Yutani
nagyúr

Ez ő filmjein (filmjeiken, Terrence Hillel) nőttem fel, mindig jót szórakoztam rajtuk.

Nyugodj békében, Hatalmas Pofonosztó! :R

#tarcsad

(#4) Argos válasza sith7 (#2) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Amikor éjjel tudomást szereztem a távozásáról és megírtam ezt pár keresetlen búcsúszót, egyáltalán nem figyeltem arra, hogy van-e más bejegyzés. De, még ha észlelem is, akkor is megemlékeztem volna róla.

(#3) Yutani:
Mai napig nézem a filmjeit.
Merő véletlenségből futottam bele pár napja egy ritkán játszott, régi klasszikusba, a A Pirinyó, a Behemót és a Jófiú (Bosszú El Pasóban) című filmjükbe. Meg sem fordult a fejemben ez a szomorú eshetőség...
Ám, szokták volt mondani, hogy csak az hal meg igazán, akit elfelednek. Úgy vélem, nagyon sokáig fog még köztünk élni! :K

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#6) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Én is rajta meg Terence Hill-en nőttem fel. És sajnálom hogy meghalt de sajnos ez az élet rendje és szép élete volt, illetve nem fájdalmak között halt meg hanem békésen, és ezt Ő megérdemelte, látszik kiknek szánnak szép halált, annak aki meg is érdemli. :)

Nyugodj Békében Carlo Pedersoli alias Bud Spencer, Charlie Filpo, Piedone és még a sok aliaz. :)

Smoke some weed nigga!

(#7) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tematikához passzoló zenéket keresgélve a jutúbon, egyszercsak' beleakadsz ebbe.
Elsőre: Miaf*sz?!
Másodjára: (oké, miért is kéne még egyszer... mondjuk véletlenül.. ) Hmm..
Harmadjára: (Nem mondom meg miért, de a piát hogy bírod az első 5 liter után?) Sör-virsli mehet?
:C

...elmúlik...

(#8) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

A ravatal.

"A színészről készült képek mellé került Bud Spencer és Terence Hill közös fotója is, és egy babkonzerv nem messze a koporsótól." :)

...elmúlik...

(#10) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Komolyan, én is így akarok az utolsó utamra menni! :C

(#9) Zsolt_72:
Abszolút! :K

...elmúlik...

(#11) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Egy aktuális hír (VHS korszak vége) okán jutott eszembe, hogy annak idején - talán 6-8 éves lehettem - volt egy ~ hónap, amikor Édsanyám legnagyobb örömére (legalább nem csavarogtam/rosszalkodtam.. :P ) napi szinten minimum háromszor megnéztem ezt:

Ezen:

Neem, nem néztem rongyosra a kazettát és nem tudom máig fejből a szöveget.. :N
Anulu nem! :D

Bezzeg Weöres Bóbitáját, még ha a Nagy Fehér Hittérítő ösztönöz is egy-két jól irányzott fülessel, akkor se tudnám elsusogni...
A videó-masinéria süvítése még mindig itt cseng a fülemben, amikor 47-edjére is vissza kellett csévélnie a kazettát az elejére.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.