Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Ismerős.
Ugyanezt éltem át a napokban, mármint, amit te.
Csak nem egy ekkora rádióban.
Hallgatóságunk viszont volt állítólag.
A szituáció egyforma... "konzervinterjú",
csak "a sport az interneten, a sport általában" témában.
A riporter-szerkesztő-műsorvezető rendkívül szimpatikusan és okosan kérdezett, de rendesen belevitt volna a bulvár-mocsárba, amit "udvariatlanul" nem hagytam neki.
Így, inkább sztoriztunk, meg volt némi szakmai is.
Mivel eléggé hadarós is tudok lenni, ha elkap a hév, így kb. ugyanúgy jöttem ki, ahogy te.
Nem ez volt életem szereplése.
Az anyagot azóta sem kaptam meg - pedig állítólag már lement 4x -,
kíváncsi lennék, mit műveltek vele(m).
Pár dolgot kértem tőlük utólag, szerintem valamit nem tartottak be, ezért nem "erőltetik"...
Aztán, ki tudja. Mindenesetre, amúgy nagyon korrektül sikerült a dolog.
Úgy látszik, ez ilyen. :)
Fel a fejjel, biztos lesz rosszabb is. :DDD
Majd meghallgatom/juk.
Már az nagy dolog (vagy inkább természetesnek kellene lennie?), hogy egyáltalán műsoridőt kaptatok a mai világban... és egy ilyen mérvű adónál.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) Dany007 válasza puttputt (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, csak az a kár, hogy ki a fene hallgat kossuth-ot? =/ Legalábbis a fiatalabb korosztályból senkit nem ismerek.
A középkorúak közül már ismerek 1-2-t aki a hosszú vezetés során már unja a zenét és 1-2 érdekesebb beszélgetésre is kíváncsi, na ők szokták hallgatni.
Bár, ha már választhatnék, akkor inkább Petőfi. Az olyan középkategória nálam. Se nem könnyed szimpla adó, mint mondjuk egy Radio 1, viszont nem is olyan kifejezetten komoly adó, mint a Kossuth, Bartók, 'játék és muzsika 10 percben...' szal jah. Hajrá!
Az új rádiókról meg inkább nem is mondok semmit, nagyon ritkán hallgatom őket.

(#3) puttputt válasza Dany007 (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon igaz.
Tény, hogy a rádiók sem olyanok, mint régen...
A Kossuth (MR1) sem a régi.
Bár inkább azt, mint ezt a sok új... nem mondom mit. :U
Lassan jöhetne az internetes magánrádiók korszaka, meg a választható kiosztású, programkínálatú netTV-nézés... csak azokat ugye nehéz fenntartani...
Persze, nem lenne lehetetlen. Elvégre, ott is lehetnének szponzorok.
Van pár rádiótulaj ismerősöm. Szenvednek. Nincs keretük, folyton ott lebeg felettük "Demoklesz kardja".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Bocha válasza puttputt (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszönöm, hogy leírtad a történeted, gondoltam, hogy nem csak én vagyok/voltam ilyen helyzetben. :) Egyébként nem volt rossz élmény, vagy ilyesmi, csak lehetett volna kicsit jobb.

Őszintén szólva nem tudom, hogy a Kossuthot mennyien hallgatják, nyilván sokan. Egyébként én már elég természetesnek veszem, hogy minket hívnak meg, ha szakértő kell: rádiós tapasztalatunk a radiocafés műsor miatt van, plusz szerencsére értünk ahhoz, amit csinálunk. Egyébként talán egy Inforádiós szerepléssel kezdődött minden (ott Bog volt a vendég), azóta engem hívtak a Magyar Televízióhoz, Bogot a TV2-höz — ha egyszer valaki ilyen "szakértő" lesz a médiában, szerintem utána mindenhova őt hívják, ez a dolgok menete. Plusz azért mi is egy nagy médium vagyunk, ha interneten valaki mobilos témakörben keresgél (legyen az egy akár a Kossuth szerkesztője, akár valaki más), az minket talál meg az elsők között, az oldal meg remélem, hogy magáért beszél. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) puttputt válasza Bocha (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, aki egy helyen "császár" lett, az már akár leváltása után is "tiszteletbeli" marad, akárhogy is.
Pláne, aki még és aki jól "uralkodik". :)

No igen. Bizony, ilyen a "cölöpök" sorsa. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) eziskamu


eziskamu
addikt

Lehet olvasták a rádió szerkesztői a hozzászólásom egy másik topikban, mert sérelmeztem, hogy mindig H*S*-s szakikat hívnak be a Kossuthba ;] :))

Dany007: én hallgatom, pedig még nem vagyok 3x éves :)

[ Szerkesztve ]

(#7) sagesz93


sagesz93
addikt

Hát ha műsorra kerül ez a beszélgetés, akkor annyira rossz nemlehet :)
Majd meghallgatom! :K
Térerőből meg több kéne, szerintem nagyon jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Bocha válasza sagesz93 (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszönöm! :R
Kb. három hónap múlva esedékes a szerződés meghosszabbítása a Radiocafénál, én mindenképp szeretném, hogy hosszabb/több műsor legyen. A realitás mondjuk nem biztos, hogy ezt diktálja, igyekszünk, meglátjuk! ;)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) Bocha válasza eziskamu (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Tegyük hozzá, a HWSW-s srácok is nagyon otthon vannak a dolgokban, kiváló szakértők, legalábbis én így gondolom. Persze jobban örülnék, ha mindenfelé prohardveres kollégákat látnék a médiában. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) puttputt válasza Bocha (#9) üzenetére


puttputt
őstag

Arra a weblapra, ami azzal (is) kapcsolatos, amivel kapcs. megkérdeztek ("játék és muzsika"/ 20 percben beszélgettünk), oda feltettem a PH-lapcsalád bannerjét (saját készítésű) is.
Külön mondtam a műsorban, hogy oda (linkek menüpont) is látogassanak el, mármint a szponzorokhoz.
Ugye szabad ilyeneket? :DDD Jó, hogy szóba került.
Szóval, akkor valamilyen szinten egy "PH-s kolléga" nyilatkozott. :))
Nyugi, ezt csak a poén kedvéért mondtam. ;) Meg a reklám az reklám..., amely körüli "jogszabályokkal" sajnos nem vagyok teljesen tisztában...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) Bocha válasza puttputt (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mivel ez a Prohardvert, és nem a Mobilarénát érinti, nem vagyok teljesen kompetens. Az ingyen reklám mindig jó, meg köszönjük, hogy gondoltál ránk, a saját készítésű banner viszont problémás lehet abból a szempontból, hogy mondjuk elüthet a lapcsalád képétől, valótlant állíthat rólunk, ilyesmi, ennek tehát szerintem annyira nem örülünk, bár hangsúlyozom, a gesztust nagyra értékelem! :R Szerintem egyeztess valakivel az impresszumból, hogy ha ki szeretnél rakni egy bannert a PH-ról, milyet lehet.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) puttputt válasza Bocha (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi!

Szerintem nyugodtan le lehet "meózni" itt is, bárkinek.
Nincs ebben semmi.
(Így utólag végiggondolva...)

A minősége persze kicsit jobb a "valóságban", de azért csak nem annyira "gáz":

Ide mutat

Ez inkább csak gesztus, mintsem valami marketingfogás. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Bocha válasza puttputt (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez így teljesen jó, köszi! :R

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) csab2 válasza Dany007 (#2) üzenetére


csab2
veterán

Pl. én. Igaz, túl vagyok a 30-on. Baromira érdekes beszélgetések vannak benne. Hétközben sokat hallgatom. Remélem kedden is pont hallgatni fogom! Gondolom akkor ez a Magánvéleményben lesz. Várom.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15) eziskamu


eziskamu
addikt

Már csak egy nap a nagy riPH!ortig :))

(#16) bugjack


bugjack
tag

Meghallgattam!
Jó voltál Bocha! Értelmes, érthető, és érdekes volt!

Jöhetnek a nagyobb rádiók! :DD :R

(#17) csab2


csab2
veterán

Ne izgulj Bocha, jó voltál! Amit esetleg kicsit bénáztál azt kivágták. Profi volt az egész.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18) Depression


Depression
veterán

Megtalálható ez a neten?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) csab2 válasza Depression (#18) üzenetére


csab2
veterán

Az mr1 fenn van a neten. Gondolom, az archívumban megtalálható.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.