Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJGABI


DJGABI
addikt

Jobbulást! Úgy tűnik megint valami járvány van, nekem is elég sok ismerősöm lebetegedett.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2) Lenry


Lenry
félisten

mindenesetre úgy meg lettem dicsérve, mint egy baba, aki először mondta ki: "anya".

a barátnők már csak ilyenek :)
az én Párom is ilyen volt, amikor teljesen random és hirtelen majd' meg akartam pusztulni. szerintem Ő is közrejátszott a gyógyulásomban :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Jobbulást!

(#4) cilo9


cilo9
aktív tag

Mihamarabbi rendbe jövetelt kívánok! Kitartás!

Végre megtaláltam a szerkesztőségi blogot...jó sokáig tartott. :K

Üdv, Cilo

(#5) JoeYi


JoeYi
őstag

én is hasonló betegséggel kűködtem, 38 fokos láz 6napig egyfolytában, lázcsillapító fél fokot faragott, hidegzuhany egyet, de javarészt csak 'félholtan' fetrengtem.

Viszont, mikor kigyógyultam, akkor olyan jól éreztem magamat, mint még soha, talán ezért megérte

(ja, én se voltam beteg ennyire kb 10 éve, törökgyulladás szintű betegségem is 4 éve volt talán utoljára, szóval már érett egy komoly padlófogás...)

(#6) Móci


Móci
addikt

Jobbulást!
A cikkek ráérnek, az egészség a fontos!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Reaper


Reaper
őstag

Jobbulást,
a sok folyadék (főleg zöldség/húsleves) mellett javasolom torokfertőtlenítésre a házi pálinkát akár teában is. Nem kell sok, és elég hasznos, csak ne akkor amikor az Algopyrint beveszed.

(#8) .bableWes válasza Reaper (#7) üzenetére


.bableWes
őstag

Jobbulást kívánok!

a pálinka ajánlott, de abböl is az erösebb, házi fajta - ha van -. de csak mértékkel. reggel egy feles, és este. meg a forralt bor.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyógyulgass, várunk türelemmel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) madstunt


madstunt
addikt

kiváncsi leszek az új nokiára.sejtem hogy esetleg az új dual simes :)
Gyógyulgas,jobbulást kívánok! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.