Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

örüljenek a konzol betyárok ;] :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) Beri78


Beri78
őstag

yesssss :DD :D :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3) davidsone válasza Beri78 (#2) üzenetére


davidsone
addikt

már örül is :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-re úgy is sokkal jobb lesz!

-Realisztikus (Assetto Corsához hasonló) fizika modell és a megszokott Arcade között lehet majd választani.
-Foto realisztikus grafika, fix 60fps minden gépen, de nem korlátozva.
-teljesen bugmentes
-tökéletes netkód.
-Ingyen Kend Block Hoonigan strand papucs minden vásárlónak.
-még az út mentén a kerítés is kolbászból lesz!
-este a hold meg sajtból!

Ezért érdemes lesz nekünk PC-seknek kicsit többet várni rá.

Tudjátok meg...konzolbetyárok! :P

#sarcasm

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) davidsone válasza .LnB (#4) üzenetére


davidsone
addikt

:D na ez lesz az igazán betyáros! ;)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) CriticalHit válasza .LnB (#4) üzenetére


CriticalHit
őstag

álom, álom..... de hátha

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#7) Pöttön válasza .LnB (#4) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, lesz benne egy Ultra Foto realisztikus mód, ami már szebb lesz mint a valóság!
És egy 486-oson is símán elfog tudni futni 8k-ba, mert annyira jól fogják optimalizálni! :))

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8) Ventur@ válasza .LnB (#4) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hogy süsd meg, én marha majdnem elhittem amit írtál :DDD .

Bár a "...fix 60fps minden gépen..." résznél meghúztam a szemöldököm, de a tökéletesen bugmentes részen már saját magamon röhögtem. Köszi, ez jó volt :C .

NFS-hez (hogy ON is legyen): Biztos van/volt róla hír, hogy a PC verzióra miért kell ennyit várni, de ebből is látszik, hogy egy játékfejlesztés ma már elsősorban konzolra van tervezve. Sajnálom, mert konzolokra van egy rakás jó autós játék, pc-re meg alig-alig jön ki valami, ami említésre méltó.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9) .LnB válasza Ventur@ (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez volt a célom :)

Assetto, RaceRoom, Dirt Rally, Project Cars. Ezek vannak csak nekem feltelepítve. Ellenben konzolra van az új Forza és a DriveClub, aztán annyi kb. Nincs baj a PC-s választékkal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) D.Va válasza .LnB (#9) üzenetére


D.Va
senior tag

Ha meg elgurul a gyógyszer vagy felk*rom magam Dirt Rallyban akkor ott egy kis Next Car Game a feszkólevezetésre... már ha nem *szom fel abba is magam mégjobban :D

(#11) Shing válasza Ventur@ (#8) üzenetére


Shing
őstag

Hát nyilván jobban megéri 2 platformra tervezni először, mint 1-re. Amúgy elvileg a 30FPS lock miatt késik PC-n. Szerintem egy jó pont, hogy még fél évet ráhúznak a PC-s fejlesztésre, ezek szerint megéri nekik pluszban dolgozni rajta.

(#12) deakpeti válasza .LnB (#4) üzenetére


deakpeti
tag

en is pc s vagyok remelem jobb lesz:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#13) rocket válasza Shing (#11) üzenetére


rocket
nagyúr

Attol, mert a keses melle indokot es remenyt adtak, nem biztos, hogy igaz, foleg ha az EA-rol van szo.
Szerintem kesz a PC verzio, es csak a warez miatt kesik, igy tudnak az unnepi szezora nagyobb eladasokat elerni a warez mentes konzolokon, mert lesz boven aki nem akar fel evet varni, raadasul a profit is magasabb a konzol verziokon.

Nem ez az elso ilyen eset, es nem is az utolso.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#14) Shing válasza rocket (#13) üzenetére


Shing
őstag

Abu írta valahol, hogy a 60FPS miatt lehet komolyabb csúszás, én nem értek hozzá. Eddig az összes 30FPS-re írt játéknál sírt a PC-s társadalom. Szerintem jól teszik, hogy csúsztatnak. Azt nem hiszem, hogy warez miatt, ma már annyira nem téma ez. PC-n is elég jó eladások vannak, már amiről tudunk.

(#15) sultansmith válasza Shing (#14) üzenetére


sultansmith
senior tag

A warez annyira nem téma, hogy a Fifának idén nem is készült magyar szinkronja, mert ebben az országban ennyire nem téma a warez...

Sajnos DE! Még az a csoda, hogy a ubisoft nem unta meg a régiónkat. Az ea és a bioware már rég.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#16) gyuribácsi88 válasza Shing (#14) üzenetére

"PC-n is elég jó eladások vannak"

Ja, pl G2A-n egész jól veszik az emberek a lopott kódokat :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon várjuk :)

kengyel

(#18) Shing válasza sultansmith (#15) üzenetére


Shing
őstag

Az más kérdés, hogy M.o-n mi a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.