Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lassiee


lassiee
tag

Koszi! Hasznos kis cikk :R

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#2) zabcs80


zabcs80
tag

"Ez akkor fordulhat elő, ha nem Apple Storeban (ami magyarországon még nincs)"

Úgy tudom, hogy van store: http://store.apple.com/hu/

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Mivel ez a törvény eléggé betesz minden gyártónak"

Lesznek szívesek betartani, mivel nem kötelező itt árulni. Amúgy meg miért ne indulna újra, ha egy teljesen másik készüléket kaptál?

Egyébként ahogy elnézem, akkor a világgarancia sem annyira világ, ha csak ott érvényes, ahol árulják is a cuccot...

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az ilyen anomáliákról is lesz szó? :)

http://homar.blog.hu/2011/11/11/kamu_beazassal_dobta_vissza_az_istyle_az_izzo_iphone_4_et

Ez persze nem Apple hiba, hiszen ezek magyar cégek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) unicross


unicross
csendes tag

Szierintetek elvigyek gariba egy ipog touch 4g 32gb-ot? Az a baja, hogy a home gomb kicsit mintha beljebb lenne, mint azt normál esetbe kéne, hogy legyen, és néha kihagy ( vagy 2-őnek érez 1 nyomást, vagy egyáltalán nem érzékeli ha rányomok).
Köszi :)

(#7) atike


atike
nagyúr

Üdvözülendő... de szép szó... :DDD

Átvehetné ezt majd minden cég!

Na egyből eszembe is jutott... : "Leeloo Dallas, világjegy!" :D

(#8) Turion válasza unicross (#6) üzenetére


Turion
csendes tag

Szerintem vidd!
Mint említetted, nem működik rendeltetésszerűen. Ergo: garanciális eset.
De javítsatok ki, ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#9) FekaBá válasza unicross (#6) üzenetére


FekaBá
csendes tag

Nekem az iPhoneomat ugyanezzel a hibával cserélték. Mindenképpen vidd vissza.

http://blackit.hu \\ Informatikai megoldások mindenkinek

(#10) unicross


unicross
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Megyek intézkedni :)

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nekem iPad2-m van és ennek is van 3 sarkán háttérvilágítási hiba, az ami anno backlight bleeding-ként híresült el. Anno azt tanácsolták, hogy felesleges cseréltetni, mert mind hibás. Vajon ez változott azóta?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Tigerclaw válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Saját kérdésemre válaszolva: Október végén érdeklődött valaki ugyanerről és többen válaszolták azt, hogy a nemrég vett iPad 2-n is vannak háttér-világítási problémák, szóval továbbra sem foglalkoznak a problémával az Apple-nél és emiatt kvázi felesleges cserélni, mert egyik rosszabb mint a másik. Azzal mondjuk nem tudom mit kezdenének a shopban, ha az ember ott helyben próbálgatva dobná vissza egymás után a tabletet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Allure válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


Allure
aktív tag

(#14) WiZARD


WiZARD
addikt

barátnőm lastgen fehér macbook 7 hónap után kezdett repedezni, ráadásul a billentyűzet is beszart. sebaj, gari goto szervíz.
1.5 hét alatt csinálták meg almáriumban, gyorsan el is adtuk.
eladásnál vissza akartam rakni a gyári hdd-t, nem kellett vevőnek a nagyobb. erre látom, hogy almáriumban olyan igényesek voltak, hogy a gyári hdd rögzítő bigyókat elhagyták, és valami kis gumiizékkel tömték ki, hogy ne lötyögjön a vinyó.
gratula.

én inkább maradok 3 év garis lenovonál meg dellnél :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15) hcl válasza WiZARD (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerinted ez azért volt, mert Apple a termék, vagy mert a magyar szervíz szart a dologra?
Nem hiszem, hogy helyes következtetés egy márkát szarnak nyilvánítani, mert az egyik magyar szervíze nem jól dolgozik. Elromlani meg minden el tud, az nem releváns. Ha szar anyagból dolgoztak, majd kicserélik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Köszi szépen! :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#17) Hack3er


Hack3er
őstag

Nagyon hasznos cikk :R

"Továbbiakban fogok írni részletesebben a magyar szervizekről való tapasztalataimról, illetve a garancián túli szervizelésről."

Nagyon várom a folytatást.

(#18) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszi az irást hiányt pótoltál.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#19) WiZARD válasza hcl (#15) üzenetére


WiZARD
addikt

szerintem a termék szerves részét képzi az általuk nyújtott - kapcsolódó szolgáltatás/szerviz...

mint ahogy az se megoldás, hogy ha szar majd kicserélik. és legyél 1.5 hétig gép nélkül (ami akár munkaeszköz is lehet sokaknak)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#20) hcl válasza WiZARD (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az attól függ, milyen szerződést kötöttek az Apple-al.
Az más kérdés, hogy gáz esetén az Apple szankciókat alkalmazhat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) Gicz


Gicz
addikt

Érdekes dolgot találtam :)

a linken ellenőríztem a T-mobile nál vett iphone 4S-emet, oktober 28-án éjjel fél 1 kor vettem, 26. voltam a sorban, az apple oldal viszont azt írja hogy gari: okt 26.ig. most akkor hogyvanez?

értem én, hogy csak 2 nap, és nem valószínű h pont akkor romlik el de ha mégis? akkor nem cserélik?

mellesleg tegnap este találtam rajta egy dead pixelt. képernyő 2/3ánál kb középen. fekete, nem működik.

emiatt cserélnék?

[ Szerkesztve ]

(#22) tobal


tobal
tag

Az írásért maximális tisztelet és köszönet, a most következő kirohanásom nem a cikket, vagy annak íróját hivatott minősíteni.

Szerintem rendkívül szánalmas, sőt undorító, hogy mostanában kifejezetten úgy gyártják a különböző eszközöket, hogy lehetetlen legyen javítani, sőt, a gyártó kifejezetten bünteti a próbálkozókat. Nem csak az Apple hozzáállása ilyen, de igazi zászlóvivője a "mozgalomnak".
Ez a kiáltvány nagyjából összefoglalja hogy miről beszélek: Self-Repair Manifesto

[ Szerkesztve ]

(#23) hcl válasza tobal (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát ez igaz.
És még hülyének is nézi az embert, ha javít :D
Mondom én (meg sokan) hogy rossz irányba megy a világ.

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Stiegliz


Stiegliz
tag

a t-monilos iphonok garaniciája érdekelne. :R

(#25) Badb0y


Badb0y
addikt

Hmm, nagyon jól összeszedett cikk. Bookmarkba ment is :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#26) tothm


tothm
őstag

Már mondtuk, a tortáért igazán nincs mit! :)
Nagyon jó írás, várom a folytatást!

(#27) ittakary válasza Stiegliz (#24) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt én is nagyon fontosnak tartanám!

Magyarországon az iPhone-nal rendelkező emberek 75-80%-a T-n keresztül vette a készüléket, így rettenetesen fontos lenne :)

(#28) kelzsoca válasza ittakary (#27) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudtommal cserélik az iphone-t a T-nél, ha garanciális probléma van vele.

https://vertigostore.eu

(#29) Hatvan9 válasza hcl (#5) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ez durva, asszem iStyle -t kerülőm innentől.

(#30) Stiegliz válasza kelzsoca (#28) üzenetére


Stiegliz
tag

sajonos, ez nem mindig megy papirforma szerint. ( egyimet pl: 2 hétre elküldték valahova ,h majd kivizsgálják, és lesz valami )
tehát igy jó lenne egy leirás, és egyébként sem jön az rosszul.

Hatvan9: igen, ezen én is meglepodtem.

(#31) kisbalázs válasza hcl (#3) üzenetére


kisbalázs
tag

"Lesznek szívesek betartani, mivel nem kötelező itt árulni"
Lassan ők is rájöttek hogy MO-n nem kötelező árulni, ezért lesz egyre nehezebb otthon mindent megkapni. Ráadásul BP nek lehet akkora elektronikai forgalma mint egy kínai falunak. Amúgy ez amikor a saját számtech boltomban voltam még akkor én is szoptam egy dvd íróval ami mindig bekrepált érdekes módon olyan 11. hónapban és nem tudtunk semmit kitalálni hogyan csinálja és lehetett felküldeni a nagykerbe onnan meg vissza és az út sem volt ingyen. és vicces is mikor a nagyker bezár hirtelen lsd: mycom.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#32) hcl válasza kisbalázs (#31) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy kivonul, bejön 5 másik gyártó, mert attól még ez is piac. Manapság meg luxus arról cak úgy lemondani.

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) néha


néha
aktív tag

Szia! ha van egy amerikábol behozott ipad2 őm, ha bármi gond van vele és még garis, itthon is szervizelik?

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#34) Allure válasza néha (#33) üzenetére


Allure
aktív tag

Igen.

(#35) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó, és hasznos írás! :K :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#36) haddent


haddent
addikt

nincs világgarancia... "kontinens-garancia" van csak...

(#37) Stiegliz


Stiegliz
tag

valaki talált valami hivatalos t-s értesülest ?

(#38) kisbalázs válasza hcl (#32) üzenetére


kisbalázs
tag

én ebben nem lennék annyira biztos hogy bejön 5 másik az ország már szegény vásárolni sem tudunk, meg ráadásul a bürokrácia a legborzasztóbb a kedvenc kontrasztom az autóvásárlás.
Mo: adásvételi(okmányiroda, időpontban adják ki a papírt) aláírva, eredetiségvizsga, köbcentinkénti vagyonszerzési illeték, új forgalmi, új törzskönyv a kocsimra most kerül 76000be és most emelik...(2-3hét ismerőssel kevesebb)
Hollandia: kinézted az autót be a legközelebbi postára 8€ a papír az eladáshoz kitöltitek feladjátok és viheted a forgalmi majd jön postával addig jó a papír amit kitöltöttél... (5 perc)

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#39) spyduck


spyduck
nagyúr

Ez az eddigi leghasznosabb és legjobb logout cikk amit olvastam. Köszönöm :R
Pár dolog most lett világos....

(#40) vtechun


vtechun
veterán

Hmm, az en ipad2-esem, marcius 26.-an lett vasarolva, lehet vissza kellene vinni, mert mar nekem is feltunt, hogy ez az automatikus fenyero nem igazan muxik... Meg kellene jatszani

(#41) newface567 válasza lassiee (#1) üzenetére


newface567
csendes tag

Ha valaki Apple Protection Plan-t vesz, az is világgariként érvényes?

Tehát ha én New Yorkba veszek egy Macet + egy 2 éves APP-t, akkor ott is, meg itt is, meg akár Új Zélandon is érvényes lesz?

Azt meg lehet csinálni, hogy kint veszem meg a gépet, de itthon (90 napon belül) veszek hozzá egy APP-t?

(#42) e30st válasza zabcs80 (#2) üzenetére


e30st
tag

igazad van, bár én itt a kézzel fogható Apple Storera gondoltam, ezt inkább Online Storenak nevezzük :R

(#43) e30st válasza WiZARD (#14) üzenetére


e30st
tag

Nekem saját tapasztalataim az Almáriumról még nincsenek, de én is hallottam már több olyan esetet, hogy kicsit spórolnak az alkatrészekkel, és egykét gyári csavart, meg egyebet kicserélnek szarra. mindenképp az iStyle a javasolt!!

(#44) meck


meck
csendes tag

Sziasztok! S.O.S szakértői válaszra lenne szükségem! Leadtam garanciáztatni az iPad-em mert nem működött a home gombja! A starking-be nagyon kedvesen át is vették, közölték, hogy cserélni fogják. Említettem nekik, hogy több helyen, (ebben a cikkben is) olvastam hogy csere esetén újraindul az egy éves garancia mivel az egy másik "új" csere készülék. Az volt erre a válaszuk, hogy "ezt hol halllottam? Ilyen nincs és különben is annak ellenére hogy csere, a munkalapon javításként könyvelik". Hmm. Felhívtam az Almárium-ot ahol szintén hivatalos szervíz működik! Ugyanezt mondták! Ez egy friss cikk. Nem tudom a forrását, de valaki hozzá értőtől gyors válaszra lenne szükségem mert HOLNAP (SZERDÁN) megyek átvenni az új készüléket és jó lenne nem csak "próbálkoznom" hanem valami hivatalos forrrást is felmutatnom hogy ez a szabály srácok! Szerintetek? (Itthoni vásárlás még érvényes garival) :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#45) Mathematics


Mathematics
csendes tag

Mivel ez a törvény eléggé betesz minden gyártónak, az Apple kitalálta, (teljesen jogosan) hogy ez az 1 év jótállás újraindulása csak Magyarországon vett készülékek esetén érvényes.

Az Magyar Apple Store-ban való vásárlás gondolom magyarországi vásárlásnak számít, ugye?

(#46) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Frissítsétek a linket. A garancia idő már nem nézhető meg itt:
[link]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#47) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Ez jó: [link]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#48) Jeanne d'Arc

Nagy köszönet az irasert!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.