Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Zsír a cucc...sokat telefonáló üzletembereknek jó lehet!

Artengo TR 990 Pro

(#2) zooole


zooole
senior tag

Szerintem undorítóan csúnya. De tényleg. :(

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

A kiegészítő segítségével nagyjából duplájára tolható az iPhone 4/4S akkumulátoros kapacitása.
Meg nagyjából dupla olyan ronda.

(#4) Xaels válasza Ádám16 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell állandóan rajta legyen :U Amikor már kevés a töltöttségi szintje a telefonnak akkor csak ráhúzod ezt a "tokot" és tölti a telefont miközben ugyanúgy tudod továbbra is használni. Ha meg elég zamatot átadott a telefonnak akkor akár le is szedheted.

Annyival jobb mint a sima külső akkuk, hogy ide nem kell még egy kábelt közbe iktatni és relatív könnyen kezelhető marad vele a készülék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) pető bá' válasza Xaels (#4) üzenetére


pető bá'
őstag

+1, és ennél jobb megoldás nem is kell.

"... and I hope you have a great day!"

(#6) Pubilol


Pubilol
tag

Pofás kis cucc, csak kicsit drága.

(#7) knyitogato válasza rootkiller (#1) üzenetére


knyitogato
őstag

Azok nem iPhone-t vesznek.

(#8) Prof01 válasza zooole (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Az... lenne eszük almáéknak, követnék a Motorola példáját: +2mm, és dupla akkor akku.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) Zefír válasza knyitogato (#7) üzenetére


Zefír
őstag

Az üzletemberek mindig a legújabb telefontokat veszik, hogy mutassák a rangjukat.. hogy milyen tehetősek.

(#10) gabe8719 válasza Prof01 (#8) üzenetére


gabe8719
senior tag

Hát igen.. Nem hinném, hogy bármelyik almafan elpártolt volna a cégtől.

(#11) peter9228 válasza Pubilol (#6) üzenetére


peter9228
aktív tag

Hidd el, aki megveszi az iPhone-t, annak nem drága.

(#12) Zefír válasza peter9228 (#11) üzenetére


Zefír
őstag

Hiddel baromságot beszélsz :U
De nincs érte erről megint vitázni, az összes apple hír alatt feljön ez... alap butaság..csak gondolkodni kéne.

(#13) knyitogato válasza Zefír (#9) üzenetére


knyitogato
őstag

Nem, azok a gazdag sznob emberek ;)

(#14) MorphBCS


MorphBCS
tag

Szerintem igen pofás megoldás! De Prof01 mondja jól, senki nem vesztene semmit azzal a 2 milliméterel...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#15) Zefír válasza knyitogato (#13) üzenetére


Zefír
őstag

Üzletember vagy? ;]
Egyébként látom minisztériumban meg hasonló helyeken, hogy azért vesz iphone-t meg samsung note-ot, mert az milyen drága, és hogy lássák, hogy ők nem akárkik...
Na m1. ;) Embere válogatja szerintem,

(#16) knyitogato válasza Zefír (#15) üzenetére


knyitogato
őstag

Rengeteggel találkozom, munkámból kifolyólag. Szerintem itt sokan nem láttak még "üzletembert" közelről. No offense.

Az biztos, hogy sok olyan ember van persze, akikről te írtál. és igaz, hogy embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#17) joey04 válasza peter9228 (#11) üzenetére


joey04
titán

Hát itthon egy felmérés szerint a legtöbb Apple tulaj 100-150k-t keres havonta. Szóval ha a fizetésükhöz mérjük, akkor drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) knyitogato válasza joey04 (#17) üzenetére


knyitogato
őstag

ezt linkelnéd? érdekel. és valahogy sejtettem :)

(#19) #01696768 válasza joey04 (#17) üzenetére


#01696768
törölt tag

:Y No comment. (Alfa Romeo a lakótelepi parkolóban... ;) )

(#20) joey04 válasza #01696768 (#19) üzenetére


joey04
titán

nem értem mi a gond ezzel, nekem is 100-150k között van a fizum, és alig várom, hogy jöjjön az új iphone, veszem is meg. Igaz, nem cigizek, és kocsim sincs, mivel pesti vagyok.
Drágák az Apple cuccok, de kurva jók. Jó dologért meg szívesebben fizetek.

18: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) GALARDO válasza joey04 (#20) üzenetére


GALARDO
addikt

Drágák az Apple cuccok, de kurva jók. Jó dologért meg szívesebben fizetek.

+1

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) janes1976


janes1976
őstag

Mikor lesz új iphone?

Telefoncsere előtt állok. A HTC One X-nél rengeteg a hiba, úgyhogy meggondoltam magam, olyat nem veszek, a Samsung meg, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#23) GALARDO válasza janes1976 (#22) üzenetére


GALARDO
addikt

Szeptember, vagy október. Már én is nagyon várom, most hiába tudnék venni telefont, nincs olyan, ami az elvárásaimnak megfelelne. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#24) janes1976 válasza GALARDO (#23) üzenetére


janes1976
őstag

Én azt olvastam, hogy a premier szeptember vagy október, de kapni csak jövőre lehet. Ez igaz? :Y

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25) GALARDO válasza janes1976 (#24) üzenetére


GALARDO
addikt

Remélem nem. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.