Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jenei1994


jenei1994
addikt

Jó cucc! :)

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

Totla gaz az a plakat vagy mi..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Nem vészes az ára se, aszittem 3x ennyi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Möhe válasza Blyan (#3) üzenetére


Möhe
addikt

egy zajos termoszért? neba... ;]

(#5) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Az a plakát valami elvetemültre sikerült.

Ezért a kialakításért simán perelhetne a Danone :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6) Blyan válasza Möhe (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig nem drága. Lehet vitázni, hogy tetszik-e vagy sem, de amíg egy jó headset ára közel ennyi, addig ez nem nevezhető drágának.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

10k a Magentásoknál,2 hete próbáltam ki náluk,mikor megvettem a Jabra Clipperemet.Nem rossz sőt...,de ink hobbi táskarádió kategória. :DD

[ Szerkesztve ]

Eat Sleep JDM

(#8) kolosanyi válasza Blyan (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem drága? Bakker, kb 2 rugót ér az egész tejfölöspohár... Normálisabb gyártók ennyiért is adják a hasonló kacataikat (lásd lent)... Jó, vezeték nélküli (itt úgyse beszélhetünk minőség romlásáról, nem tud rosszabb lenni egy ilyen kis vacak), legyen 3 ezer. Rendben, még haszon is legyen rajta, nehogy csődbe menjen szegény vállalatocska, 4 ezer, de akkor ez a plafon. Ehhez képest egy kicsit túlárazott ez is. (Egy normális headset meg nem 15 ezer, mivel nagyon relatív, hogy mi a normális. Ráadásul egy 15k-s IEM sokkal jobban fog szólni, mint egy ilyen izé.)
http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=46782&ctNode=149

(#9) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

amiről jelmondatuk is árulkodik: "ahol a Jam, ott a party"

"Ahol Jam van, ott buli van."

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#10) Blyan válasza kolosanyi (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Sorry, de nálam a Genius leragadt az ólcsó z kategóriás egérnél, de ez én vagyok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Már elnézést, de csak én nem értem, mit keres ez a kütyü az Apple blogban? Vagy csak nem vettem észre rajta a dokkolót? Mert amúgy ez csak egy sima BT-s hangfal, microUSB-vel tölthető (hálózati adapter van?), ami bármilyen telefonnal összekapcsolható, ja, Apple-lel is.

Ha már ezen a blogon promózik a StarKing, miért nem jó árú AirPlay hangsugárzókat, erősítőket, vagy legalább Lightning-es dokkolós modelleket mutatnak be?

Nem a lényeg a fontos.

(#12) Bocha válasza kolosanyi (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne viccelj már, 3000 forintért két ember tud megebédelni egy kifőzdében. Lehet azon vitatkozni, hogy a 15000 forint sok-e érte, de 3-4000-ért évekkel ezelőtt sem kaptál hasonló termékeket és soha nem is fogsz.

NathanCullen: Valóban így helyes a fordítás, javítottam, köszi! :R

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) Bocha válasza dreamdancer (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mert azokat is bemutatjuk. Igazság szerint nem teljesen értem, hogy téged miért zavar az, hogy egy anyagot melyik rovatba rakunk, ha maga az anyag nem rossz és számodra érdekes. :F Ha a válaszod az lenne, hogy nem érdekes számodra, akkor meg nyilvánvalóan teljesen mindegy kell, hogy legyen, hogy melyik rovatban nem olvasod. :)

[ Szerkesztve ]

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Napfénysüti válasza Blyan (#6) üzenetére

Én is többre számítottam mikor láttam hogy Apple blogban szerepel ez a hangszóró. Mondjuk pont pár napja próbáltam ki kollégánál egy hasonló hordozható kütyüt ami szintén nem szólt méretéhez képest rosszul és csak olyan 3k volt az ára.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#15) kolosanyi válasza Blyan (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vannak azért tűrhető cuccaik. A PC-s hangsugárzó topicban szokták ajánlani pár cuccukat pl, ha szűk a keret, de vállalható hangzást akar a vevő (most a sima sztereó, 2.0-ás rendszereikre gondolok). A hangdobozaik egészen korrekt hangszórókkal vannak felszerelve, de az összeszerelési minőség néha pocsék. Nyilván garanciában cserélik. Ez a cég meg számomra teljesen ismeretlen például, eddig sose hallottam róluk...

Bocha
Lent linkeltem, igaz, nem a link gombbal (ezért bocsi, WP-n nem működik az). Teljesen azonos kategória az a kis Genius cucc. De van még egy csomó hasonló termék olcsóbban. Továbbra is tartom, hogy ennyiért ez piszkosul drága szerintem. Persze akinek tetszik vegye, szíve joga, de én nem venném. Én pl ha ilyen kéne (mondjuk a nyári szalonnasütésekhez), inkább azt a kis vackot venném 2 ezerért.

Szerk.: vagy ugyanennyiért (~15) egy mai boomboxot bármelyik elektronikai boltban. Azok működnek elemmel is, a legtöbb mai pedig kezel USB-s háttértárakat, CD-t, van benne rádió, szokott lenni rajtuk jack csatlakozó is a mobil lejátszókhoz stb... Valamivel nagyobbak is, nagyobb hangszóró fér bele, talán a hangjuk is jobb...

[ Szerkesztve ]

(#16) dreamdancer válasza Bocha (#13) üzenetére


dreamdancer
őstag

nem teljesen értem, hogy téged miért zavar az, hogy egy anyagot melyik rovatba rakunk, ha maga az anyag nem rossz

Tényleg nem szeretnék kötözködni, a cucc és az írás minőségén sem akarok problémázni, de nem érzed, mennyire abszurd a fenti kérdésed? Ezen az alapon bármit berakhattok bármelyik rovatba, szerinted a ROVAT (blog, cimke stb.) lényege nem az, hogy összegyűjtse a valamilyen szempontból (pl. márka) kötődő írásokat, így segítve az olvasókat, hogy könnyebben megtalálják az őket érdeklő anyagokat? Szerinted nem gáz, ha egy tematikus blogban olyan írások jelennek meg, amelyek nem kapcsolódnak a témához szorosabban? Ez a hangfal simán elfért volna bármelyik márkablogban, nyilván azért került pont ide, mert a StarKing forgalmazza.

Tényleg fura, hogy az Apple blogra kattintva olyan írásokat várnak, keresnek az olvasók, amelyekben az Apple speciális képességeit, szabványait használó termékeket mutatnak be, nem pedig egy átlagfülest vagy telefontisztító kittet? A másik oldal meg, nem gondoljátok, hogy ez a hangfal más mobilok tulajdonosait is érdekelheti, akik rá se kattintanak az írásra, azt gondolva, hogy egy újabb Dock connectoros cuccot látnak majd, ami számukra érdektelen és nem szeretnék megfizetni annak az "Apple-felárát"?

Még egyszer mondom, nem kötözködni, pláne kioktatni akarok, csak nem értem a dolgot. (Pontosabban értem, StarKing, promó, de igazán megbeszélhetnétek velük, hogy APR-ként, Apple blogba, Apple-re optimalizált cuccokat adjanak.)

Nem a lényeg a fontos.

(#17) Bocha válasza dreamdancer (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Őszintén szólva nem érzem, sajnálom. :( Ezt az anyagot a Tartozék rovaton keresztül is el tudja érni, aki teljesen logikusan nézve onnan kezd el keresgélni, de mivel a StarKing forgalmazza és tőlük kaptuk, ezért az ő általuk támogatott rovatba kerül elsődlegesen, így megjelenik a rovatszponzori. Nyilván van egy működése egy akkora oldalnak, mint a Mobilarena, és nyilván nem véletlenül vannak úgy a dolgok, ahogy. A kérdésem továbbra is az, hogy téged miért zavar az, hogy az Apple blogban univerzális eszközökkel is foglalkozunk?

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) EG0 válasza Bocha (#12) üzenetére


EG0
aktív tag

"de 3-4000-ért évekkel ezelőtt sem kaptál hasonló termékeket és soha nem is fogsz."

Óvatosan ezzel a "soházással".
Azért én vettem ennyiért kettőt is, Telekomnál 1990 Ft. :-)
Mínusz a hűségpontok, persze.

Egyébként meglepően nagyot szól a méretéhez képest, szép a kidolgozása (fém), teljesen elégedett vagyok vele, ár/értékben soha nem is fogsz ennél jobbat találni. :-D

[ Szerkesztve ]

(#19) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Én is beállok a tulajok sorába, a mai Telekomos akcióban nagyon kedvező áron kapható a hangszóró. Remélem nem okoz csalódást...
Igaz, pontbeváltás után kemény 400.-Ft lett az ára díjmentes házhozszállítással :D

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#20) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!

Én is vettem egy ilyen hangszórót. Két telefonnal is próbáltam de egyik se látja. Mi lehet a baj?

(#21) klepto válasza darkrock (#20) üzenetére


klepto
addikt

Kerestess rá a telefonoddal még egyszer.
Nálam az én készülékem azonnal megtalálta (Lumia 625), a pároméval párszor kellett próbálkozni mire észrevette (Lumia 535), de azóta mindkét telefonnal rendesen működik.
A hangszóró bekapcsolás után látható a telefon számára, nem kell a hangszórón semmit állítani.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#22) darkrock válasza klepto (#21) üzenetére


darkrock
aktív tag

Most már megtalálta, szuper :)

(#23) EG0 válasza EG0 (#18) üzenetére


EG0
aktív tag

Most meg 3000-ért van 2 darab eDigitálnál, szerintem ugyanez, csak más néven. :-)

(#24) Flashback


Flashback
addikt

Akinek töltés problémája van az szóljon. 5db IC-t rendeltem ebből meg 4 maradt.
A gyári silány minőségű töltő ICt cserélem jobbra.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.