Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Tehát még nincs kész? Érdekes.

"ugyanakkor megerősítette, hogy az Open Handset Alliance megalakulásakor valamennyi tag elkötelezte magát a platform széttagoltságának elkerülése iránt."

Aha... még jó, hogy így tettek. Mi lett volna, ha nem kötelezik el magukat? :D

(#2) moonman


moonman
titán

az a baj, hogy az Android így nem "platform", hanem katyvasz, amiből mindenki azt főz magának, amit akar. esetleg platformot is, de ahhoz nem kevés munkát kell beleölni.

(#3) Totheground


Totheground
addikt

Én nem látom, hogy korlátozások bevezetése nélkül hogy tudnák érdemileg csökkenteni a fragmentációt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#4) Воланд válasza Totheground (#3) üzenetére


Воланд
titán

Szvsz sehogy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Integra válasza moonman (#2) üzenetére


Integra
titán

szerintem ez nem is lenne baj, ha pár zseni olyat katyvasztana ami felérne az ios meg a wp7 sebességével és finomságával
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) Brutális eb válasza moonman (#2) üzenetére


Brutális eb
addikt

Részbölcsesség ha nagyon akarom bármelyik rendszerre ráhúzható.

Integra
"szerintem ez nem is lenne baj, ha pár zseni olyat katyvasztana ami felérne az ios meg a wp7 sebességével és finomságával"

Könyörgöm mihez képest marad alúl egy komolyabb droidos készülék sebességben?
Hogyan lehet ezt mérni?
Teljesen mások ezek a platformok nem lehet releváns eredményt kihozni.
Finomság?
Mire gondolsz?
Mindegyik cuccnak megvan az előnye és a hátránya soha nem értettem a csak az egyiket istenítőket.
Legjobb lenne ha mindenki használná amit választott és nem a többi rendszert fricskázná keresné a gyengéit ráadásúl ilyen megfoghatatlan imdokokkal. :R

Ez a topik is csak a fanfröcsögésről fog szólni.Kár érte.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) Karma válasza Integra (#5) üzenetére


Karma
félisten

Kétmagos, brutális hardver és meg nem jelent OS verzió mellett éppen kezdi utolérni az SGS2 az említett két rendszert. Erre egy dolgot tudok mondani:

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9) johny dragon válasza Brutális eb (#6) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Egyet kell értsek. Mindhárom platform jó, és mindhárom máshogy jó. Rangsorolni - objektíven - nem lehet, a személyes preferencia meg megint más.

Xperia mini pro 4.0.4

(#10) Integra válasza Brutális eb (#6) üzenetére


Integra
titán

nézd, a tisztán látás kedvéért, több mint egy éve nyúzok amoledes dézit, először gyárilag, most leedroiddal, főzve, particionált sd kártyával, etc etc, szóval piszkálom ahogy kell.
akad, lassul, nem tölt úgy ahogy kéne, reboot kell neki hogy újra standard sebességen fusson, rootolni és főzött romolni kellett, hogy ne legyen memória gondja..
rohad jó ez a szabadság, tény (nem véletlenül használom minden szarja ellenére még mindig ezt és nem wp7-et), de messze, messze nem tökéletes...
szörnyen elmarad a wp7 ergonómiájától és a sebességétől, annak finomságától, folyamatosságától, ahogy az ios-től is.
lehet rám sokat mondani, de azt, hogy elvakult fan lennék bármilyen platform mellett is, azt nem. :) úgyhogy nekem hirdetheted az androidos igét, androidosként mondom, hogy ez nagy kapufa igy.. és azt és úgy kritizálok, ahogy akarok, remélem ezt megérted, hagy tegyek már teljesen jogos észrevételeket.
ha elvakult androidos vagy, akkor nincsen mit beszélnünk, ha van kellő önkritikád androidosként, akkor meg úgyis érted miről beszélek, so einfach ist das:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) stevve válasza Brutális eb (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

"Hogyan lehet ezt mérni?
Teljesen mások ezek a platformok nem lehet releváns eredményt kihozni"

Ez látható, nem a benchmark adja a különbséget.

(#12) Integra válasza Karma (#8) üzenetére


Integra
titán

teljesen egyetértek.
szertintem ez vérciki.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) chabusch válasza Integra (#12) üzenetére


chabusch
tag

+1 Anno nálam is csak azért kötött ki egy SGS, mert a hűségpontjaim beváltásával megkaptam 9000 Ft-ért... annyit mindenképpen megért, még lockkal is. A következő viszont egészen biztosan valamelyik WP7 lesz...

(#14) devast


devast
addikt

Egyszerű a probléma... a gyártók és a vásárlók között érdekellentét van. A gyártónak az a jó, ha nem ad supportot, nem frissít, így az új android verzióval jobban el tudja majd adni az "új" készülékeit. A vásárló meg hüje, és ezt lenyeli/fogalmatlan. Aki meg látja, hogy mi történik, sírva könyörög a google-nek, hogy csináljon már valamit. Számomra úgy néz ki, hogy nem igazán történik ez ügyben semmi, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#15) Tomy Yayo válasza Integra (#10) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

"akad, lassul, nem tölt úgy ahogy kéne" :U
Csodálkozol, ha ilyeneket csinálsz vele?:
"egy éve nyúzok amoledes dézit, először gyárilag, most leedroiddal, főzve, particionált sd kártyával, etc etc, szóval piszkálom ahogy kell" - nem így kell.

Én egy Galaxy 3mat "piszkálok" és semmi baja. Nem erről hackelem a NASA-t, de minden rajta van, hogy 100%-osan kielégítse egy telefonhoz fűzött elvárásaimat.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#16) Integra válasza Tomy Yayo (#15) üzenetére


Integra
titán

gyári rommal és sense-szel is akad, kérlek a litániától kimélj meg, hogy minden szép és minden jó:) rootolva most érezhetően gyorsabb lett és memória gondjai sincsenek, de néha rebootolni kell, egyszerűen muszáj.
van galaxy is a közelben meg s is, nem is egy, az is ugyanúgy akad, szóval neked ez igy jó, nekem meg lassan elfogadhatatlan. ez van. 480 euros telefontól én nem ezt várom el.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Peat;)


Peat;)
veterán

Az android tipikusan a középkategória rendszere, a felső kategória nem a világa. Ennyi. Ebben negatívum is van, de nagy pozitívum is, avagy már bárki bárhol válogathat a gps+wifis okostelefonok között olyan áron, amin két éve még kamerás mobilt lehetett venni egy zenelejátszóval. Elég nagyot fordult a világ és ez az android érdeme, nem a wm, ios, vagy bármi másé. Onnan lesz érdekes, ha az apple és vagy microsoft nyit a középkategóira felé. Addig a google elvan, számban brutál módon lehagyja a riválisokat és nekik az a fontos.

Integra: az a legviccesebb, hogy vannak olyan középkategóriás droid telefonok amik jobban használhatóak voltak mint egy gyári sgs a nem tudom melyik frissítésig..

[ Szerkesztve ]

(#18) Zirowe válasza Integra (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én is lassan egy éve használok amoledes desire-t, október óta pedig hd rommal.
Azokat viszont, amikről írsz, nem nagyon tapasztaltam.

Pöcre indul minden, nem akad, legalább 3napja nem indítottam újra a telefont, stb..
Én elégedett vagyok vele.

Bezzeg volt nálam egy 2x, az meg szaggatott..

SGS gyári rommal használhatatlan, de főzöttel tök jó, viszont a gps modulja kukába való.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) Tomy Yayo válasza Integra (#16) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem arról van szó, hogy nekem ez "így jó", hanem esküszöm nem akad, és minden flottul működik, pedig ez még nem is csúcskategória. Kikapcsolni is csak nagyon ritkán szoktam, hetente 1x, vagy annyi se.

De nézd meg Edenyke hsz-t, nála sincs gond.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#20) ilyen_85 válasza Tomy Yayo (#19) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Én is csatlakoznék a megelégedettek táborához, igaz, hogy ehhez fel kellet raknom egy nem gyári romot az SGSre, de nem akad, nagyon gyors, jó az üzemideje, és rengeteget javult a GPS is

Doc 9.9.5 :)

Ja igen a lényeg maradt le, értem én hogy jó az ios, meg a wp7, de nem érzem rossznak a telefonom mert android van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#21) joey04 válasza Integra (#10) üzenetére


joey04
titán

+1.

--------------

Az android szabadabb, szinte korlátok nélküli, a másik 2 meg sokkal simább, folyamatosabb működést biztosít, de sokkal több a megkötés. Ezen nincs mit ragozni, ez be kell látnia mindenkinek, és eldönteni, hogy melyik a fontosabb. Én utóbbi mellé tettem le a voksom, de bizony elismerem a droidot, és sokszor szemezgetek is 1-1 modellel, pl most is. Egy picit hajlandó lennék engedni a gondtalanságból a szabadság érdekében, de még keresem azt az Androidos készüléket, ami ezt az arany középutat képviseli.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) johny dragon válasza joey04 (#21) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Egyetértek, kiegészíteném azzal, hogy az Android mellett a másik nagy érv (üzleti szempontból mindenképp) a kedvező ár.

Xperia mini pro 4.0.4

(#23) Dave1984


Dave1984
őstag

X8 am van gyari rommal.Maximalisan megvagyok vele elegedve.Nagyon kockanak kell lenni annak akinek azert szar az android,mert nem 0.001 sec alatt reagal,hanem 0.01sec.Komolyan nem ertem

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#24) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Hát igen az Android nagy szabadságot ad de ennek meg vannak a hátulütői is. A WP7 számomra használhatatlanul megkötött.Sok idegesítő tulajdonsága van, a kezelőfelület az tragikus, ráadásul jelenlegi formájában használhatatlan, remléljük azért idővel jobb lesz. iOS-t még nem használtam huzamosabb ideig, de volt már a kezemben és tetszett.

(#25) moonman válasza dynamicrossh (#24) üzenetére


moonman
titán

"a kezelőfelület az tragikus, ráadásul jelenlegi formájában használhatatlan"

ez azért így kicsit durva... :U

(#26) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nagy hiba szerintem nem korlátozni.Így a fejlesztők azt se fogják tudni h hova csinálják a programokat... :(

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#27) Integra válasza Dave1984 (#23) üzenetére


Integra
titán

nézd, adják 250 euroért és nem mondok semmit, de 480ért vettem és ehhez az árhoz képest azért ez ciki. ok, van aki benyeli, én nehezen, megdolgozom a pénzemért és igenis elvárom, hogy megkapjam azt a minőséget amit ennyi pénzért elvárható. ja, hogy ez? hát akkor dugják fel maguknak én meg nézek mást. elég nagy gondnak tartom, hogy ma már sokak számára kényelmetlen, hogy felemeljék a hangjukat azért, mert valami nem tetszik és jogosan.
használj több telefont, legyen rendesen rálátásod és akkor úgyis rájössz miről beszélek. a wp7 és az ios egész egyszerűen "smooth", nem gondolkodik úgy, hogy éreznéd, hogy gondolkodik az utasítás végrehajtásában.. ha ezt nem látod szemmel, akkor lehet, hogy te erre nem vagy érzékeny, nekem kiégeti a szemem:) valszeg olyan ez, hogy van aki hallja a magas frekis sípolást és van, aki "süket' rá.
arról nem is beszélve, hogy betöltöm a palacecinemas.hu-t és széthal az egész browser, mert a hardver nem bírja lekezelni a flash-t, így gyorsan egy gyorsan egy hot restart kell neki, mert különben már nem tudom használni.
elvagyok az androiddal, de messze nem vagyok vele olyan elégedett mint a legtöbben, pontosan azért mert ugyanennyiért mások jóval komolyabbat adnak ezen a téren.
viszont az ios és a wp7 olyan korlátokkal bír még mindig, ami miatt nem vagyok hajlandó váltani rá, főleg nem ugyanarra a hardverre, mint amim már van. mondjuk úgyis nekiállnak idővel széthekkelni a wp7-et is, ahogy az ios-t, mert csak így fogja tudni tartani a lépést az androiddal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Integra válasza moonman (#25) üzenetére


Integra
titán

egy megmosolygást azért megért:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) johny dragon válasza moonman (#25) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Egyetértek, ízlés kérdése, hogy melyik a legjobb a három (iOS, Android (abból melyik?), WP7)féle felület közül, de azért egyértelműen kijelenthető, hogy a WP7 bőven a használható kategórián belül van (szerintem jó), és az alap Android felületnél sokkal szebb (szerintem).

Xperia mini pro 4.0.4

(#30) Zirowe válasza Integra (#27) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha ennyire mondod, h megdolgozol a pénzedért és átvágva érzed magad, akkor miért nem adtad el?
Miért kínzod magad lassan egy éve?

Próbaképen betöltöttem most az általad említett palacecibemas oldalt: minden megy faszán és smoothul, az összes flash animáció betöltve, az oldalon tudok böngészni, nem akad és nem fagy.
Hot restart pedig csak hd romon van, szóval szerintem inkább a romoddal lesz a gond. :)

iOsnak könnyü smoothnak lenni: az egész egy nagy menü lista, sehol egy widget (jb alatt már can)-->roppant unalmas, ès persze, h nem eszi az erőforrásokat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#31) Integra válasza Zirowe (#30) üzenetére


Integra
titán

mert miért? mert adjam el, bukjak rajta, hogy vegyek egy másik ilyen drága telefont, hogy aztán azzal is elégedetlen legyek? ne már.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) Zirowe válasza Integra (#31) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egy év alatt többet buktál rajta, mintha rögtön eladtad volna. :D
De ha inkább szenvedsz helyette, akkor oké. ;]

De komolyan mondom amúgy, próbálj ki egy másik romot, mert szerintem annak tudhatóak be az akadások.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33) Dave1984 válasza Integra (#27) üzenetére


Dave1984
őstag

Ott akkor a Samsung a ludas.Mondjuk az is lehet,amit mondtal,h.engem nem zavar ha 1divx videonal 2sec et gondolkodik,majd utana kezdi lejatszani.Ez engem nem zavar:)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#34) Skynet258 válasza Integra (#10) üzenetére


Skynet258
veterán

Én most érzem a gördülékenység szikráját az Optimus 2X-nél. De hogy ehhez miért kellett tegra meg két mag... Szarul van megírva az android, abszolút nem optimalizálják. Most nálam gyárilag jobb, mint a Galaxy S volt minden szirszar buherával. Már ezért megérte. :D De ennyi anyagból meg magból már-már asztali pc-t lehetne összerakni winestül, office-ostul...

https://geekpulse.hu

(#35) Integra válasza Zirowe (#32) üzenetére


Integra
titán

ne aggódj, az is lesz még:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) fordfairlane válasza Skynet258 (#34) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most jöttek ki a 10 magos Xeonok! Azon tuti nem akadna! :))

x gon' give it to ya

(#37) Integra válasza Skynet258 (#34) üzenetére


Integra
titán

ennyi, pont ez a baj a zandroiddal:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) m@xsys


m@xsys
senior tag

Most akkor mi van ?
Mikor honnan fúj a szél ?:B
Na de legalább még mindig többet ér a szemembe az android (engem meggyőzött), mint egy wp7. Na de még az iOS a favorit :P

[ Szerkesztve ]

(#39) mrhitoshi válasza johny dragon (#22) üzenetére


mrhitoshi
veterán

"az Android mellett a másik nagy érv (üzleti szempontból mindenképp) a kedvező ár."

Hát hogy Kedvező árú legyen akármilyen szempontból is az Android, hát... :DDD Nem látok benne semmi kedvezőt. :U

PS4

(#40) Polllen válasza Integra (#27) üzenetére


Polllen
nagyúr

Erősen user error-nak tűnik ott, hogy ugyanolyan talicska rom-t tettél fel, mint a gyári.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) Narxis válasza Skynet258 (#34) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez érdekes, azt nem vitatom, hogy a két mag sokat dob a rendszeren, de akadásokat, lassú működést én az egy magos Defymen se érzek, pedig azon még csak a 2.1 fut.

Gondolom függ attól, hogy mire használja az ember. Játékra én keveset és akkor is ilyen egyszerűbbekkel játszom mint pl. az angry birds, nincs pocket mmo vagy cod vagy ilyesmi. Videot vágni, fényképet, zenét szerkeszteni szintén nem szoktam. :D Pedig láttam arra is vannak appok marketen.

Néha egy kis fényképezés, nagyrészt zenehallgatás, baromi jó, hogy netes rádiókat is tudok hallgatni, telefonálás ( :D ) netezés és a gps tett még sokszor jó szolgálatot.

Én azt mondanám, hogy az android legnagyobb baja jelenleg a fragmentáltság. Csak ugye ha megköti a Google a gyártók kezét, hogy ne lehessen moto blur vagy htc sense és egyéb egyedi dolgok akkor egy kaptafára készülhetnek a különböző gyártók telefonjai. Max. a hardver különbség marad, pl. azon versenyeznek majd, hogy ki tud olcsóbban adni 2 magos procival felszerelt androids telót?

Én azt tartanám normálisnak, hogy ha megjelenik egy új androidos teló akkor a megjelenés idejétől számítva 2 évig naprakészen tartanák szoftveresen, ha 20 frissítés kell hozzá akkor 20-at adnak ki rá, ha csak 2 új verzió jön ki az androidból akkor csak kettőt kapna. Undorítónak tartom, hogy feature list lett az android frissítés.

Thanos was right.

(#42) daniel909 válasza Narxis (#41) üzenetére


daniel909
addikt

lenne egy kérdésem. volt már androidos telefonom de hamar megszabadultam tőle a fent leírt dolgok miatt. (akadás lassan reagálás...stb) az lenne a kérdésem hogyha veszek egy 2011ben kiadott androidos telefont, akkor mennyi a valószínüságe hogy nem lesznek akadások, fagyások belassulások? az xperia duo-t szeretném majd megvenni ha megjelenik, de nagyon félek hogy irtozni fogok tőle, főleg h ott a touch amihez hozzá vagyok szokva...

nem is egy csúcsgép 800mhz proci 3,2 kijelző, de android 2.3 ami azért jobban van elvileg optimalizálva + egyedi SE felület ami a minin se olyan rossz... köszi aki válaszol!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#43) daniel909 válasza Peat;) (#17) üzenetére


daniel909
addikt

nagyon jót mondtál, 100%-ig egyetértek! nem csoda hogy gyakran hasonlítgatják a symbianhoz a robotot. a symbian sem felső kategória viszont itt felvetül egy kérdés. Ha felsőkategóriás telefont veszel le kell mondanod a bluetooth file transferről, az egyedi felületekről, az egyedi csengőhangokról, és mindenről amit az android birtokol szabadság terén? a válasz valószínű igen, és itt jön a legfőbb kérdéhs hogy akkor ez miért felső kategória? hisz az én értelmezésemben a fesőkategória kötöttségek nélkül, minden szolgáltatás működését jelenti. tehát veszel egy felsőkategóriás gépet, de nem tehetsz meg vele mindent....

jailbreak-et direkt nem vontam most bele.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) johny dragon válasza mrhitoshi (#39) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Legolcsóbb Androidos telefon kb. 30 rugónyi forint, WP7-es 90, i4 180. Most melyik a legolcsóbb a három közül? Egyébként üzletileg azért sikeres, mert egy olcsó telefonból sokszor több pénz jön be, mint akármilyen felsőkategóriás monstrumból. És igen, 30 ezer egy okostelefonért elég kedvező.

Xperia mini pro 4.0.4

(#45) Depression


Depression
veterán

Sok-sok pro és kontra érv hangzott itt el.
Az androidot, mint kezelőfelületet nagyon megkedveltem, szép látványos, okos, de a spicámat olyan nagy örömmel adtam el aprópénzért, hogy csak na. A gyári szoft-tal, háttérbe letett progi mellett még telefonálásra sem volt alkalmas. Még a főzött romokkal is akadozott a youtube videó a 800MHz-es procin, míg ugyanazt a symbianos p1i egy 200 MHz-es procival gond nélkül lejátsza, pedig annál lassabb telefont azt hiszem még nem gyártottak.
Nyáron visszatérek én is androidra, de pont úgy kezelem a dolgot, ahogyan integra is: elviselem a nyűgjeit, és a lassússágát, igaz én ezt azért, mert nem veszek többet felsőkategóriás telefont.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#46) winhelper


winhelper
tag

Két hete váltottam Androidról (Desire HD) WP7-re (Optimus7).
Épp azon "apróság" miatt, hogy a Droid hajlamos egy névjegyzék vagy híváslista görgetésbe is beleszaggatni.
Akik itt okoskodnak a nanoszekundumokkal, azoknak jelzem, nem az alkalmazásindításban vagy egy HD játék futtatásban marad alul egy felső kategóriás Android az iOs vagy WP7 platformmal szemben, hanem hogy az alapvető feladatok, vagy épp a menüben bóklászás közben jön ki a gyengesége.
Az Assassin's creed ugyan olyan faszán fut.
De a híváslista már nem!
Optimus 2x teszt: az oldalak előnézeti képénél szaggat az animáció. Tegrán???!!! :W
Nekem a szabadság nem azt jelenti, hogy főzött romokkal szórakozom naphosszat.

u.i.: Valaki megjegyezte, hogy az X8 gyári rommal mekkora király. A feleségemnek X8 van, JiT -elve sem egy álom használni. Bár ha nem volt iPhone-od ( nem ugyan az, hogy láttad egyszer a haver kezében) akkor az SGS is non plus ultra lehet számodra.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#47) Misály


Misály
addikt

Szerintem arrol van szo, hogy Integra-nal elmult a kognitiv disszonancia hatasa.

(#48) BloodRay válasza Depression (#45) üzenetére


BloodRay
veterán

Normális főzött rommal még soha nem tapasztaltam akadást youtube videóban... :U
Szóval azért kissé túlzol. :)
A másik meg, hogy a Spica nem volt felsőkategória megjelenésekor sem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49) johny dragon válasza BloodRay (#48) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Plusz a Spicában valami extra sz*r proci volt.

Xperia mini pro 4.0.4

(#50) mrhitoshi válasza johny dragon (#44) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mit is kapsz 30eFt -ért ? szinte semmit. Ha valaki okostelefont akar akkor szerintem megéri meg egy kis pénzel megtoldani azt a 30eFt-ot és még lehet tetszeni is fog a vásárlónak az amit vett.

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.