Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psych0


Psych0
őstag

gyakorlatilag elltűnt a kazettásmagnó is... ez van.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) r-chee


r-chee
őstag

Csak a buta emberek maradtak meg. Hihetetlen, hogy a telefon lekörözi az embereket az evolúcióban :D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3) Simi87 válasza r-chee (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

:K

de pl. az olcsó gombos telefonokat már nálam is szinte csak a bűnözők veszik dobós telefonnak.

(#4) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez nem meglepő hír.

(#5) PistiSan válasza Simi87 (#3) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem még van gomos telefonom, fele akkora mint az okos telóm, és ha kirándulni megyek valahová akkor bent pihen a táskában vészhelyzet esetére!
Valahogy előnynek érzem, hogy havonta 1x elég tölteni, vagy még ritkábbal ha nem használom. (kikapcsolva)

(#6) APONE válasza PistiSan (#5) üzenetére


APONE
tag

Így igaz csak a buta telókban lehet bízni.... :C

Én teljesen feleslegesnek tartom az okos szar telefonokat!! Nokia 2760 van már 8 éve és 1hétig bírja az aksija!! tökéletesen megfelel nekem, még legalább 8 évig nem fogom lecserélni az biztos!! :R

Amúgy több okból sem fogok vásárolni ilyen szarokat!!

1. drága, túl vannak árazva és nem érnek annyit, a fizuk meg a béka segge alatt vannak Magyarországon!!

2. nincs kedvem naponta tölteni (a mostanit max hetente kell)

3. két évre nem vennék olyan 12 év jobban hangzik csak a birkák cserélik évente!! nincs kedvem azért pénzt adni, hogy a gyártól később a frissítésekkel kapcsolatban leszarják a fejem!!

4. nem fizetnék arra is nettet van elég fizetni való így is!!

5. a telefon telefonálásra való!!

Egy másik fórumba írta valaki hogy akinek nem kel okosteló az maradi és nem nyit az új dolgok felé!!

Ezt hülyeségnek tartom mert hiába nyitnék az új dolog felé ha a fizetések sem nyitnak, mert már 15éve ugyan az a szar kis béreket adják!! És soha nem lesz ebben a csóró országban jobb!! :W

[ Szerkesztve ]

(#7) 7600 GS válasza APONE (#6) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszönjük Emese!

(#8) Vladi válasza APONE (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szarozás nélkül lényegében egyetértek. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) APONE


APONE
tag

Végre egy okos ember: Vladi!! :R

Mint ilyen 7600 Gses Emesék!! : :P

(#10) koxx válasza APONE (#6) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerencsére nem gondolkodik mindenki úgy mint te. Mások az igányeink, neked megfelel a 2760, más viszont nem csak telefonálásra szeretné használni, elvégre 2015-öt írunk lassan, nem 1994-et. Haladni kell a korral. A fizukat nem teljesen értem, hogy jön ide.

(#11) spirit007 válasza koxx (#10) üzenetére


spirit007
senior tag

"más viszont nem csak telefonálásra szeretné használni"

Így van. Én pl . sörnyitónak is szoktam a Nokia6500-ast.
Ehhez viszont jelenleg még egyik okos telefon sem nőtt fel... sajnos ilyen butácskák.

Cikkhez:
Külön gratulálok a 200M amerikainak aki önként vállalta a pórázt és még fizet is érte.
Így legalább nem kell a bőr alá ültethető chip témával foglalkozni az elhárításnak.

(#12) Archer


Archer
őstag

Azért egy olyan felmérésre kíváncsi lennék, hogy ebből hányan használják ki ténylegesen egy ilyen telefon tudását... Facebookozást meg egyéb ilyen sz@rságokat látok lépten-nyomon de úgy gondolom, az eredeti koncepció nem ez volt. Az meg, hogy saját magukat szúrják tökön az olyan környezetben dolgozók ezekkel, ahol egy hagyományos telefon százszor praktikusabb lenne, csak azért, mert a Jóskának meg a Pistának is ilyen van, meg már amúgy is kapni olcsón, meg ez a trendi, hát hajrá. Lehet, hogy 2014 van, de még mindig a kőműves építi a házat, a festő festi le a falat, a kerítést meg a lakatos hegeszti össze...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13) -=MrLF=- válasza APONE (#6) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Egyetértek, én egy Nokia 3310c nyúzok, az okostelefont nem tudnám mire használni.
Abban a napi 2xfél órában amíg utazok és nem ülök egy 24" monitor előtt, nincs szükségem net elérésre.
Nekem inkább a buta telefon + 7-8" 3G tablet lesz a nyerő szerintem, ha lesz rendes árú/adatforgalmú mobilnet.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#14) #16820480 válasza spirit007 (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig de, már évekkel ezelőtt volt ilyen.

Amúgy nem annyira meglepő a dolog valóban. Főleg, hogy már egyre kevesebben is gyártanak ilyet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.