Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

az én ideális telefonom a következőkből állna

külső: HTC Touch kicsit nagyobb kiadásban

hardware: bikás proci + valag memória + gps + 3g + wifi + minimum olyan optika mint a régi kis w800i-m

software:
az oprendszer szerintem egyértelműen az iphone féle mac os x, de egy két apróságot még elviselnék rajta, de a touch flo is bejövős, csak a windowshoz nem ingyenesek és nem olyan jók az appok...

multimédia:
nemvagyok nagyravágyó: 2,5"/3,5" jack, kijelzőre optimalizált filmek tökéletes lejátszása úgy, hogy a háttérbe akár mennyen nekem a wifi is. a zenei formátumokat persze gondnélkül támogassa, az mp3-tól a wma-n keresztül az ogg-ig...

böngészés:
szeretném ha wifiről netezve normális sebességen nézelődhetnék a neten, ergó amit a gépem 2 mp alatt behoz, ugyan azzal a sávszéllel a telefon is hozza be max 5 mp alatt
(jó lenne ha akár torrentezni is tudnék, ha nem is a teljes sávszélesség kihasználásával, de normális sebességen...)

kijelző:
nemvagyok nagyravágyó itt sem, VGA felbontás bőven elég... tapiképernyő jó dolog ezért kellene.

billentyűzet:
tudja fene, max amolyan kicsúsztathatós qwertZ jól jönne néha, de nekem megteszi a virtuális billentyűzet is.

üzenetek:
sms-eket és e-maileket normálisan kezelje, valahogy úgy mint a windows mobile bőven megteszi nekem. ja és persze gond nélkül legyenek lementhetőek pc-re az SMS-ek is!

gps:
az új igo tetszene, bejön a 3D-s cucc...

akksi:
egy napig bírja már ki akár hogy nyüstölöm...

végszó:
igazából az én álmom valahogy így lenne az igazi, de erre még sokat kéne várni =)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.