Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aBONiE


aBONiE
csendes tag

"Legjobb persze a Symbian volna, de ha Widows Mobile vagy UIQ az is jó"
Az UIQ, az tudtommal Symbian :B bocsi
-egyébként tetszik a fogalmazásmódod, semmiféle "namostelkattintok máshova"-érzés nem tört elő belőlem olvasása közben, szépen tagolják a szöveget a képek

-telefon terén javaslom neked, hogy a pda-telefon kombók között nézelődj, rengeteg cégnek vannak jó telefonos pda-i, sokhoz már ahogy te írtad 80-90 ezer alatt is hozzájutsz, bár ne vagyok biztos, hogy a kamera megfelelne neked egy kombó készülékben :(

(#2) Rocko


Rocko
tag

Az E51 lesz a te barátod ;] S60, jack dugó, fém, nem recseg, ócsó, nagy kijelző, szabvány usb, FP2-es symbian, gyors proci, WiFi
ennél több nem kell mai fiatalnak :U

[ Szerkesztve ]

(#3) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Nagyon sok telefont átnyálaztam már, és a majdnem kategóriások:

- Nokia 5610, amiért nem: Az oprendszer hiánya
- Nokia 5310, amiért nem: Az oprendszer hiánya, pocsék kamera
- Sony Ericsson P1i, amiért nem: Nincs semmiféle jack
- Nokia E51, amiért nem: Kamera pocsék, kijelző pici(nek tűnik)
- Nokia N81, amiért nem: Kamera pocsék
- Nokia N82, amiért nem: Drága
- Nokia N95, amiért nem: Drága, összeszerelési minőség

és folytathatnám :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#4) Daweee


Daweee
őstag

Igen, nekem is a Meizu jutott eszembe első pillanattól fogva, csakhát az még minimum fél év mire kapható... Hirtelen nemtudom SE P szériájának nincs jackes változata? Vagy a viewty...
megvan! Samu F700 jackes! a videója qvga, viszont szemre nem tűnik soknak az fps, bár nem értek ehhez. Sztem nézz utána
mod: viszont nincs eq, wifi...

[ Szerkesztve ]

(#5) Rocko válasza Mákos7észta (#3) üzenetére


Rocko
tag

nem pici annyira, használható, bár tény h nem egy százas plazmát vágsz zsebre (E51)
a kamerára meg azt írtad h nem kell nagy cucc

(#6) Mákos7észta válasza Rocko (#5) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Teljesen igazad van, de a videó is csak 15fps :(

(#1) aBONiE:
Lehet, hogy igazad van, abban is utánanézek, a Meizu M8 is elvégre ezért mozgatott meg, csak ugye nincs itt.. Az UIQ is Symbian, de azért mégis más.

(#4) Daweee: Utána nézek, de azt hiszem, nem okosteló, és a Samuknál nem szeretem a gyárit, de azért meglássuk :K

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#7) Wise


Wise
tag

mondanám h E65 de nincs jack :/ amúgy én is hallgatok vele zenét és nekem is cx300-am van de még nem volt gond soha semmivel
nehéz a kedvedre tenni :D főleg h jack-es telefonokat inkább csak a Nokia csinál, azok meg más dolgok miatt nem felelnek meg neked

[ Szerkesztve ]

(#8) Mákos7észta válasza Wise (#7) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Én egy éve hallgattam zenét N70- en. Szépen kilazult a csati, a gyári átalakító sokszor elvette a hangot, néha recsegett, és mivel sajnos csak felvevőgombos átalakítóm volt, így 3méteres kábel lógott a kezemből, mikor felszálltam a buszra, feltekertem a kezemre, majd a telefon hátlapjához szoritottam, szépen elraktam belső zsebbe, beraktam, és tádámm, egyik zsinór valahol elakadt, és hallgatta az álmos népség az én zenémet. És emiatt hányszor kellett elsüllyednem :D Ezért megyek biztosra :P Csak ezekért a bosszantó hibákért vagyok nyűgös :U Még Motorola is csinál(gat) jack- es mobilokat, de azoknak a kamerái rosszak. Ilyenkor jut néha eszembe, hogy miért jobb a 2,5mm jack, a nagyobb testvérénél, hiszen az sokkal elterjedtebb, és a 2,5mm nem foglal annyival kevesebb helyet, hogy olyan nagy dolog volna egy filléres 3,5 jacket odapakolni :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#9) Swind


Swind
csendes tag

Ha kepes vagy lemondani a jackrol, akkor SE P1i a telefon. Jo a kamera, jol vesz fel videot, fem is van benne, erintokeprenyos, symbian fut rajta stb. Ja es 80 rugo xxl gsmnel azszem

(#10) Wise válasza Mákos7észta (#8) üzenetére


Wise
tag

ja hát az cink, lehet be kéne próbálni egy kékfogas fülest ott ilyenekkel nincs gond

(#11) Mákos7észta válasza Swind (#9) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Pont a jack volna a legfontosabb dolog. Ha nem számítana, akkor szinte bármelyik N, és E- s Nokiára rábökhetnék, de sajnos nem hiánycikk a 3,5 jack dugasz a világpiacon. :( Igen, a P1i nagyon szimpatikus, de pont a csatlakozó nem jött be.. Nem tudom milyenek az SE csatik tartása, de ahogy elnéztem, hasonlít a POP-porhoz, amitől jelenleg a falramászok.

(#10) Wise: Igen, igazad lenne, de CX300 minőségűről még nem hallottam :U

Azt ne mondjátok, hogy finnyás vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#12) nike_ válasza Mákos7észta (#11) üzenetére


nike_
addikt

Figyu, én az E51-et ajánlom. Imádnivaló kis telefon, neked szerintem pont ideális. Kijelzőt először kicsinek fogod gondolni, (6120c-m van) én is így gondolom, de hozzámérve egy K800i- hez, a K800i-é csak 1-2 mm- el nagyobb, csak azért tűnik nagyobbnak, mert batár a kerete.

(#13) Mákos7észta válasza nike_ (#12) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Videofelvétel, és 2,5mm jack :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#14) Wise válasza Mákos7észta (#13) üzenetére


Wise
tag

az én cx300-am 2,5-ös cserélhetünk? :DDD

(#15) Mákos7észta válasza Wise (#14) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Nem tudom komolyan gondoltad e, de ha leszűkítjük erre a kört, akkor sem leszünk előrébb..
5610, 5700, E51, bármelyikben van hiányosság :U WLAN, oprendszer, kamera :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#16) Daweee válasza Mákos7észta (#15) üzenetére


Daweee
őstag

Vársz pár hetet, lejjebb megy N82 ára, ha nem akarsz kompromisszumot, nincs más választásod

(#17) Mákos7észta válasza Daweee (#16) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Igen, a várakozásra adtam fejem, onnantól meg jó esetben csak N82 és Meizu M8 között kell válasszak ;]
Régen felreppentek hírek N5700 3,2MP AF, tejóég, hogy vártam... Persze nem jött :DDD Így fenntartásokkal kezelem a Meizu M8 Q1- es kezdetét, még ha sikerül is, ide, Magyarhonba csak később fog érkezni sóhaj :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#18) #64791808


#64791808
törölt tag

Nokia E51

(#19) Geli


Geli
senior tag

e61i

(#20) Mákos7észta válasza Geli (#19) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Azon kívül, hogy tepsi, csak pop-port van rajta, és a kamer 15fps- el vesz videót. A következőt.

E51- re meg párszor reagáltam, egyébként nekem is szimpatikus teló..

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#21) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Meizu. Szerintem megéri várakozni.

(#22) TheGerike


TheGerike
tag

Hiszed, vagy sem, pont a kezem alól vetted ki az írást! :C
Hasonló íráson gondolkodtam én is!
Ilyen telefont jelenleg nem lehet kapni kishazánkban, amilyet leírtál! :O Nagy fájdalom...
Rengeteget bújtam már én is az internetet, és semmi jó!
Egy teló sztem azért most akad, ami az elvárásaimnak megfelelhet: Samsung G600! (nem tökéletes, de kevés kompromisszumot kell kötni vele is)
Szintén van CX300, és a kábeldzsungel idegesít engem is. Reménykedtem, hogy a Samsung i550, vagy i560 orvosolja majd telefon gondjaimat, de el.azsták a GPS-t, meg a Wifi-t! :(((
(előbbi s.ar, utóbbi nincsen, de legalább van Symbian)
A leghamarabb biztos, hogy a Samsung fog piacra dobni ilyen telót! Sztem Ők állnak hozzá a legközelebb...
Nokia N82 lehet alternatíva, gond az, hogy nem szeretem a Nokiát, (volt már N73-mam, ami pl.: összeszerelés ügyben egy rakás kaki) és baromi csúnya, nem beszélve arról, hogy átlépte a 80-90K-s határt. :K
Most P1-em van, de szívesen megválnék tőle! :P Hiányzik a jó összeszerelési minőség (mert ez is recseg kicsit, nem idegesítően, de hallani), a csak Újabb 5000 Ft + 1méter madzag (ami CX300-al már 2 méter :) ) beruházással elérhető 3,5"-os jack, a jobb oldalra helyezett Jog Dial, amit ott sokkal kényelmesebb használni jobbkezesként (lásd: Samsung i600, istentelefon, kis hiányosságokkal :) ), illetve kicsit nagy a cucc. Asszem ennyi...
Na nem foglalom a helyet! ;]

Lényeg ,hogy az Írásban leírtakat teljes mértékben támogatom! Nagyon írás! :R

"Respect és Titszelet" :DD :R :R

Ui.: (ha 90K lenne, akkor egy HTC Touch Cruise lapulna a "farzsebembe" :DD , na jó lehet 100K...)

[ Szerkesztve ]

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#23) legiaap


legiaap
nagyúr

Előre mondom ilyen telót nem fogsz találni magadnak,de megközelíteni meg tudod...
Én így első végig olvasásra talán a SE P1-et tudnám javasolni,talán ő az ami megközelíti az elvárásaid.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) chriscc


chriscc
csendes tag

Hát, én iPhone-nal nyomom, a kamera az eddigi k800i-m hez képest nem vmi hudejo, de bőven kárpótol érte minden másban. Amióta megvan csak jót tudok róla mondani:) De húzz bele, mert 1.1.2 OTB-hez még nemsokára lesz unlock, de ha jan 15 körül kijön az 1.1.3 OTB ahhoz kitudja mikor... :) Sok sikert a döntéshez!

Gigabyte P35-DS3R, Core2Duo E6550, 2x1GB Kingmax DDR1066, 500gb sata, MSI 8800GT OC, Logitech MX Air

(#25) Mákos7észta válasza chriscc (#24) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Az iPhone-ba szerelmes voltam egy ideig, majd kiderült a turpisság. Több, mint 120K. Aztán a kamera.. És lehet, hogy olcsó utánzat, de akkor már inkább Meizu M8, de meghajtom fejem az Apple tényleg csodát csinált, csak van aki lekoppintotta, és egész jól, méghozzá olcsóbban. Az eszemre hallgatok :))

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#26) #64791808


#64791808
törölt tag

ja értem, tehát te keresel egy telefont, ami olcsó, kicsi, de nagy kijelzővel, minőség legyen, symbian legyen, de gyors procis legyen, jó minőségű kamerával, wlannal, stb

Nos, ha megtaláltad, szóljál nekem is, addig is csináljunk még hasonló versenyt, ki tudja leírni a megépíthetetlen számítógép paramétereit? A telefont ugyanis leírtad, ilyen készülék nincs.

(#27) Seagull


Seagull
tag

Szia!

Qtek9000?
Használtan láttam már 55-60ért is, újonnan nem tudom mennyi.
Kicsit tégla de mindent tud.
[link]
Szia.

Seagull

(#28) Samus


Samus
addikt

énis hasonló dilemmában vagyok. olyan Telefon kellene, mint amilet Te is írtál, bár én pár elvárást módosítottam, ami kell: WiFI (WLAN) mindenképp, 3G, HSDPA és GPRS/EDGE, 2 kamera vakuval! (LED is jó, de Xenon a tuti) (nem kell 5megás, csak legyen elöl is), valamilyen oprendszer legyen rajta (windows mobile párti vagyok, de egy új verziós symbian is megteszi), jack (3.5 a legjobb, de a 2.5sem baj),min QVGA kijelző, legalább 2.3" (2 még épp belefér....). és jól is nézzen ki és 90alatt lehetőleg....(E51nemtetszik....N82 tezsik, csak 110 kicsit sok érte, mondjuk GPS....) eddig egyetlen egy mobil felet meg ezeknek: Toshiba G500, várom is a tesztet... picit tömzsi vatsag, de akinek mutattam, aztmondták kib@szott jól néz ki, jelenleg 90ezer bruttó, WM5 fut rajta (elméletileg frissíthető)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#29) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ezt az oldalt szerintem fusd végig, tuti találsz magadnak valót =)

bár, elismerem, hogy nagyon drágák...

de ha ennyi kritériumnak szeretnéd hogy megfeleljen... nincs jobb ötletem =)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#30) Mákos7észta válasza Sh4rKy (#29) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

HTC Touch (az újított 400MHz- es procival) nagyon is szimpatikus, főleg az új Touch Cruise, de ezek is 100K felett lesznek, és hát azt egy picit sokallom :(

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#31) Samus


Samus
addikt

a tousch nekem túl purtián külsejű. bár kétségtelen, hogy a cruise nemsemmi, és tudásban is ottvan.... mikor lesz már G500 teszt? Bog az ígérte, nemsokára....

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

az én ideális telefonom a következőkből állna

külső: HTC Touch kicsit nagyobb kiadásban

hardware: bikás proci + valag memória + gps + 3g + wifi + minimum olyan optika mint a régi kis w800i-m

software:
az oprendszer szerintem egyértelműen az iphone féle mac os x, de egy két apróságot még elviselnék rajta, de a touch flo is bejövős, csak a windowshoz nem ingyenesek és nem olyan jók az appok...

multimédia:
nemvagyok nagyravágyó: 2,5"/3,5" jack, kijelzőre optimalizált filmek tökéletes lejátszása úgy, hogy a háttérbe akár mennyen nekem a wifi is. a zenei formátumokat persze gondnélkül támogassa, az mp3-tól a wma-n keresztül az ogg-ig...

böngészés:
szeretném ha wifiről netezve normális sebességen nézelődhetnék a neten, ergó amit a gépem 2 mp alatt behoz, ugyan azzal a sávszéllel a telefon is hozza be max 5 mp alatt
(jó lenne ha akár torrentezni is tudnék, ha nem is a teljes sávszélesség kihasználásával, de normális sebességen...)

kijelző:
nemvagyok nagyravágyó itt sem, VGA felbontás bőven elég... tapiképernyő jó dolog ezért kellene.

billentyűzet:
tudja fene, max amolyan kicsúsztathatós qwertZ jól jönne néha, de nekem megteszi a virtuális billentyűzet is.

üzenetek:
sms-eket és e-maileket normálisan kezelje, valahogy úgy mint a windows mobile bőven megteszi nekem. ja és persze gond nélkül legyenek lementhetőek pc-re az SMS-ek is!

gps:
az új igo tetszene, bejön a 3D-s cucc...

akksi:
egy napig bírja már ki akár hogy nyüstölöm...

végszó:
igazából az én álmom valahogy így lenne az igazi, de erre még sokat kéne várni =)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#33) Mákos7észta válasza Sh4rKy (#32) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

és az ára? :Y Nem semmi, amit mondtál, de OSX oprendszer, torrentezéssel, emg ilyenek, kicsit összeférhetetlen, de húú :D

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#34) Samus


Samus
addikt

neked valami jó kis pocket pc kellene. Toshiba G900 / HTC Kaiser-t nézted már? (mondjuk ez a 180ezres katgória)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#35) aBONiE


aBONiE
csendes tag

Tudjátok nekem milyen telefon az álmom:)?
iPhone külső, iPaq 214 belső :D
4.0 vga kijelző, 624es proci, 128mega ram:)
Mindez megspékelve egy Windows Mobile 7-tel mondjuk, iPhone-kinézettel.
Vagy lehet ez simán WM7-tel, nade akkor szépre csinálják meg, különben irgumburgum
Kamerából is jó lenne egy 3,2es autofocusos, xenonvakus
nagyjából ezek a vágyaim :)
soha nem jelenik meg ilyen
vagy ha igen, 300k fölött lesz;)
tehát megvárom az m8at, az jó lesz telefonnak a pédéám mellé

(#36) Samus


Samus
addikt

a HTC Cruise közel áll a tökéleteshez. csak sajnos a vaku maradt ki belőle (és a szokásos jack probléma a HTC-nél =átalakító kell), valamint kicsit sok (mondjuk nemrég jelent meg)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) Mákos7észta válasza Samus (#36) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

A vaku még nem is zavarna, az átalakítózás annál inkább.. Meg a jelenlegi ára :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#38) raczger


raczger
őstag

hát a te leírásodnak majdnem megfelelne egy sony psp :) hát sms-t biztosan lehet tárolni rajta, de talán amiket te leírtál talán a kamera az ami nincsen benne, igaz hogy ez nem telefon, de amit te leírtál, az is inkább már pda :C kíváncsi leszek milyen lesz végül a gépezet

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#39) Mákos7észta válasza raczger (#38) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Lassan hajlok egy olcsó, de jó DAP felé, és emellé egy jó kamerás képességekkel rendelkező telóra. Így lehet, hogy összeáll egy Sandisk Sansa Clip + Samsung G600 kombó. Vagy egy fényképezőt veszek, ami mellé egy jó kis zenetelót veszek, és ilyenkor egy jó Canon, Fujifilm vagy Panasonic kompakt + N5310 vagy N5610. Még nem tudom :F

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#40) bendzso


bendzso
senior tag

nekem az érintőkijelző, sok progi, wifi(g-s mindenképpen), 40-50ezres ár, használtan lehet ilyet...
ill af-es kamera

[ Szerkesztve ]

(#41) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Ő a neked való szerintem... =)
egyedül a tapiképernyő nincs (ami miatt nekem nem kellene), meg kell egy pici átalakító a füleshez, de minden mást tud amit szeretnél... és HTC gépei nagyon jók

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#42) nike_ válasza Sh4rKy (#41) üzenetére


nike_
addikt

De azt mondja hogy nem lehet több 90-100.000-nél...:U

(#43) Mákos7észta válasza Sh4rKy (#41) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Igen, olvastam a tesztet. Tetszetős, tényleg, de videók terén nem valami jó, egyébként tényleg szimpatikus, de azért megvárom, míg az ára lejjebb menne. De nem tudom :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.