Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Elég klassznak tűnik.

(#2) Orcsi


Orcsi
aktív tag

WP8ra hasonló nincs ?!

Same shit, different day!

(#3) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Nagyon jo app! Mindenkinek ajanlom! :C

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Uhh, német mellett kéne még egy második nyelv is. Ezt most ki is próbálom, hátha használ!

Minden szavam magánvélemény!

(#5) csenor


csenor
senior tag

Miért nincs németből is ilyen! :S

(#6) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Én is németet tanulok, de az angolt sokkal jobban szeretem. Le is töltöm gyorsan. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#7) ghost364 válasza Orcsi (#2) üzenetére


ghost364
senior tag

Ha emlékezetem nem csal, akkor 19-én jön a Doulingo WP-re.

(#8) axioma


axioma
veterán

Tok jo hogy face/g+ integracio van, csak ott a kutyat nem erdekli az, hogy konkretan mennyire tudsz (a haveroknak max. az hir, hogy mennyit gyakorolsz es hajra). Linkedin-nek meg van (ha nem is napi spam-elesre valo, de) vizsgakat elfogadtato valami uj feature-je, az ilyenek oda valok, me'g ha egy magyar app altal adott eredmeny csak a magyar erdekeltsegu embereket erdekli.

(#9) csordas11


csordas11
aktív tag

Köszi a tesztet. Jónak tűnik, én is kipróbálom.

(#10) Hegasus


Hegasus
senior tag

jajj de jó kis app! köszünjük a figyelemfelhívást rá!

esetleg nem tud valaki németből is egy hasonlót?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#11) BenHans


BenHans
addikt

Hasznos app. Elismerésem a fejlesztőknek, és köszi a bemutatót! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#12) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nagyon hasznos alkalmazás, érdekes témákkal és szép kezelőfelülettel! Már csak németből kellene egy ugyan ilyen! :)

Üdv. Johnny

(#13) margithid válasza ghost364 (#7) üzenetére


margithid
veterán

Az még jobb is mint ez nem?

(#14) EnterR


EnterR
veterán

Elég reprezentatív, tisztelet a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#15) BenHans válasza BenHans (#11) üzenetére


BenHans
addikt

Annyit még hozzátennék, hogy én is nagyon szívesen vennék egy-egy hasonló programot német és olasz tanuláshoz. :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#16) metju válasza BenHans (#15) üzenetére


metju
tag

Szvsz. Duolingo remek választás nemet tanulásra

(#17) BenHans válasza metju (#16) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi :R Most készültem azt is kipróbálni...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18) axioma


axioma
veterán

Me'g csak most tudtam elinditani. Az OK, hogy lehet a kozossegi oldalakra posztolgatni, legfeljebb nem hasznalja az ember, de hogy sajat regisztracios bejelentkezesuk nincs, csak luke arckonyv es me'g lukebb gmeg belepesi lehetoseg, az nalam kierdemelt egy magas ivben szemetkosarba dobast (deinstall).

(#19) Freiherr válasza ghost364 (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Fasza,jó kis app.

XXX

(#20) szebev


szebev
senior tag

Köszönöm a cikket. Le töltöttem és ki is próbáltam az appot. Jó ez !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#21) John_Deere


John_Deere
tag

Más nyelven nem tervezik a jövőben?
Mondjuk a német jó alap lehetne.

(#22) Venn


Venn
tag

Erőltetik rá mindenkire face/g+ -t ezek nélkül miért nem lehet használni??? :W

(#23) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Na, most volt időm kipróbálni. Szerintem piszok jó. Ha teljesen végignyálazol egy leckét nyelvtannal , hanganyagokkal, videókkal, meg minden, akkor az eltart kb fel óráig. Szoval ezért én meg pénzt is szívesen adnék, látszik hogy sokat dolgoztak vele.
A nyavalygókat meg nem értem. Kit érdekel, hogy nem lehet rá külön regisztrálni, és meg kell adnod a Facebook-os vagy Gmail-es acc-odat. Nem posztol ki semmit magától a program, akkor meg mi bajotok van ezzel? Még kényelmesebb is, mintha csinálni kéne még egy reget. Így is a tököm tele van vele, hogy mindenhova be kell külön regisztrálni, a neten tippre van már kb 50 regem különböző oldalakra, appokra , stb.

Minden szavam magánvélemény!

(#24) GaborGh


GaborGh
őstag

Az egyik leghasznosabb app, amivel mostanában találkoztam, ÓRIÁSI GRT és KÖSZÖNET érte és mindezt ingyenesen, szinte hihetetlen! :R

[ Szerkesztve ]

(#25) Drenadar válasza Venn (#22) üzenetére


Drenadar
veterán

MIért nem kérdezed meg tőlük?

Lehet az lenne a válasz, hogy mivel tök ingyen van neked az app, ezért cserébe szeretnének némi infót kapni, hogy mindenki jól járjon.

Tudom, hogy létezik még olyan ember, akinek nincs se google sem face acca, de azért elég kevés.. (főleg egy android telefonon :D)

(#26) Paul119


Paul119
addikt

Asszonynak végre valami önképző angol app végre nem az én fülemet fogja rágni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) spenglerjoci


spenglerjoci
tag

Én eddig Duolingot használtam. Az is jó volt de ez egyszerűen kiváló! Nagyon tetszik hogy ennyire kidolgozott és átgondolt minden téren! Az egyik álmom volt egy ilyen app és most teljesült! Nagy köszönet a fejlesztőknek!!! :R

(#28) Prien


Prien
addikt

Én is letöltöttem, egy kis gyakorlás sosem árt, nagyon régen alapfokúztam már. :D

A kevés is több a semminél.

(#29) sien válasza tothmaxy182 (#23) üzenetére


sien
aktív tag

nekem csak annyi a bajom ezzel, hogy a lányomnak se gmail, se facabook hozzáférése nincs. a leírásban pedig nem látom, hogy 10 éves ne használja nyelvgyakorlásra.

(#30) GaborGh válasza sien (#29) üzenetére


GaborGh
őstag

Kb 2 percbe telik egy közösségi regisztráció, ilyen "hatalmas áldozatot" véleményem szerint lazán megér az app (de ha szerinted nem, azt is elfogadom)...

[ Szerkesztve ]

(#31) gtasystem


gtasystem
őstag

ez tényleg jónak tűnik, egy leckét már ki is próbáltam 'asszem' én célközönség vagyok..:)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#32) tothmaxy182 válasza sien (#29) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Akkor a lányodé helyett megadod a Te gmail hozzáférésedet...
Most komolyan ez akkora probléma?

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#33) Drenadar válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


Drenadar
veterán

Vagy csinál a lányának egy email címet és mint gondoskodó apuka csak a 18. szülinapján adja oda a lányának... (megfelelő példabeszéd mellett, amiben felhívja a mai rothadó világ veszélyeit)

(#34) dlaj válasza metju (#16) üzenetére


dlaj
őstag

Azzal csak angolul tanulhatsz.

(#35) kromatika


kromatika
veterán

már telepítem is.

(#36) axioma


axioma
veterán

Kezdjuk ott, hogy face 13 ev alatt tiltva van. Persze meg tudja csinalni, de elvben is tilos! A g+ policy-t nem ismerem, az me'g annyira se jutott eszembe (face is ugy merult fel, hogy 5. osztalyosok szuloijen valaki bedobta, hogy regisztraljon mindenkinek a gyereke...) Mas acc-at hasznalni nemhogy ugy altalaban etikatlan, de a program kijatszasa, pont amit mondtok hogy elony legyen belole, hiszen nem hogy nem ad infot, hanem hamis infot ad nekik (ezzel lehet a cimgyujtokkel is kiszurni, jo sok hamis adatot beadni nekik).
Masreszt meg nekem gmail acc-om ures (na jo, hosszu evek kuzdelmes tiltasa utan most mar a tel.konyv szinkronnal) az van ugyan, de g+ nincs (ezert is nem ertekelek sose app-okat, mert ahhoz is az kene ujabban). Face az egy ott megrendezett prog.verseny miatt van, de nem adom meg soha sehol, cask arra az egy celra letezik.
Nem mondom, hogy mindenkinek kell vigyaznia az adataira, meg hogy felni kell az adatbazisok osszekapcsolasatol, valamint nem kotelezo ezen app hasznalata, de nekem meg engedtessek meg, hogy azon hulye programozok (basszus, ki lassa be az adatvedelem fontossagat, ha nem ok) akik nem hajlandoak anonim acc-ot engedni a programjukba, azoket ignoraljam, sot hangot adjak annak, hogy ez nalam kizaro ok. Persze tesznek ra, nem nagy veszteseg nekik hogy nem hasznalom, de keretik ezt a velemenyt annyira tiszteletben tartani, mint ahogy en se azt mondom, hogy ne is legyen face-g+ integracio, tolem mindenki ugy cseszi el az adatait ahogy akarja.

(#37) repvez


repvez
addikt

Arról lehet tudni valamit, hogy menyni az adatforgalma vagy frissitési igénye a proginak? Nem szeretném, ha nekifogna video leckét vagy nagyobb hanganyagot frissiteni ott és akkor amikor nem szeretném.

ÉS azt hogy lehet beállitani, hogy milyen napon és mikor ajánljon leckéket vagy hogy mikor kell azokat megoldani?

Mert nagyon jónak tünik,de az elfoglaltságom miatt elég rendszertelenül van szabadidőm, hogy bármilyen napszakot kijelöljek arra, hogy gyakoroljak.

(#38) sagem


sagem
addikt

Tetszik a bemutató alapján, remélem elkészül WP rendszerre is, szerintem sokan használnák desktopon is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#39) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Engem nagyon idegesít ahogyan a nyállal csámcsogva felolvasnak benne. Ez teljesen elvonja a figyelmemet. Amúgy a felépítését nézve elég jónak tűnik, ajánlom mindenkinek akit nem zavar a csámcsogás.

(#40) adrian360 válasza FLATRONW (#39) üzenetére


adrian360
őstag

+1 én csak egy leckét hallgattam meg, de ha a többi is ilyen az akkor szomorú.
ami még nem tetszett hogy a dolgozatnál, nem mondja meg hogy mi lett volna a helyes, hanem csak azt hogy hibás. lehet azért mert másodszorra meg lehet csinálni ugyanazt a tesztsort, ugyan azokkal a kérdésekkel. én inkább nézném meg a megoldást, és nem irnám meg újra 3 csillagra.
Amúgy tényleg ötletes a program, hajrá

(#41) arkades


arkades
aktív tag

Tényleg jó, lehetne oroszból is.

Каждый дрочит как он хочет.

(#42) .bTr


.bTr
tag

Pár nap használat utáni tapasztalatok:
1. Jól kialakított, átlátható felület.
2. Szintfelmérő megírása után a leckéim teli vannak vegyesen szinttől függetlenül leckékkel, ezt nekem sajnos nehézkes átlátni, hogyan is kellene haladnom velük.
3. Hiányzik belőle a programon belüli szótárazás, illetve az hogy a helytelen válaszoknál indokot kapjak miért is válaszoltam rosszul.
4. Ipad-en próbáltam, a program telepítése után jelentősen csökkent az üzemidő. Statisztikát megnézve ez a program használta a 2. legtöbbet az akkut, úgy hogy csak esténként 15-20 percet használtam.

(#43) ryori


ryori
senior tag

Na, Duolingo mellett jó is, :DDD

(#44) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

németül nincs ilyen...? :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) szebev válasza .bTr (#42) üzenetére


szebev
senior tag

A 3as pontra +1!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#46) Xeropan Team válasza axioma (#18) üzenetére


Xeropan Team
újonc

Sajnos programozási korlátai vannak annak, hogy miért nem lehet csak e-maillel regisztrálni, a jövőben tervben van ennek módosítása. Addig is belépés esetén posztolni természetesen nem posztolunk semmit a nevedben.

(#47) Xeropan Team válasza repvez (#37) üzenetére


Xeropan Team
újonc

Leckéinkben a hanganyagok és videó anyagok elindítása opcionálisak, egy-egy hanganyag hozzávetőleg 0,5-1mB adatot visz el , videóinkat youtube –ról stream-eljük. Kisebb mobil adatforgalmi előfizetés esetén javasoljuk a wifi-n keresztüli használatot.

(#48) Xeropan Team válasza repvez (#37) üzenetére


Xeropan Team
újonc

Leckéink mindennap érkeznek, bejelentkezéskor lehet megadni hogy azokat milyen napszakban és hányat kérsz.

(#49) Xeropan Team válasza adrian360 (#40) üzenetére


Xeropan Team
újonc

Dolgozunk rajta, a jövőben lesz opció erre is!

(#50) Xeropan Team válasza .bTr (#42) üzenetére


Xeropan Team
újonc

Nagyon izgalmas dolgokon dolgozunk most, mely a következő nagyobb frissítésben 2015 első negyedévében minden hasonló javítást integrálunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.