Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HANDO88


HANDO88
senior tag

Ne reménykedj. :( :(

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#2) Luperator


Luperator
tag

Várom a tesztet!

(#3) khron78


khron78
őstag

Ráférne, hogy rendbe rakják.

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Emlékeztek még az E3-as Wii U teaserre? Az ottani Colonial Marines köszönő viszonyban sincs a többi gépre megjelent véglegessel. Hátha...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Szerintem már kiadták a WII U verziót csak valaki hibázott és PC re jelent meg....

(#6) Wasp_HUN válasza Mister_X (#4) üzenetére


Wasp_HUN
tag

A korábban bemutatott PC Demó sincs köszönő viszonyban se a végleges verzióval, szóval nem reménykednék.

What the hell happened to Aliens: Colonial Marines?

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#7) anulu


anulu
félisten

"nem lett túl jó"

??? ilyen eufemizmust is régen olvastam netes cikkben :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Pitchford goes to Molyneux and beyond

Egy érdekes és részletes cikk arról, hogy tulajdonképpen a Gearbox hazudott a játékkal kapcsolatban a korábbi bemutatókon.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#9) marthyn


marthyn
csendes tag

Nem akármilyen dührohamot fogok kapni, ha a Wii U-s verzió az lesz amit mindenki várt PC-Ps3-Box-ra!!! :(((

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#10) #57919488


#57919488
törölt tag

A régi AvP marine kampányát kellene letesztelni és még az olvasók is boldogok lennének :P

(#11) khron78 válasza marthyn (#9) üzenetére


khron78
őstag

Én annak nagyon fogok örülni, mármint, hogy wii u-ra normális játék jön!

[ Szerkesztve ]

(#12) marthyn válasza khron78 (#11) üzenetére


marthyn
csendes tag

Mondjuk az eddigi Wii U felhozatal, nem éppen valami erős. Én azért remélem az összes platformra kiadnak valami pach-et vagy valamit, mert ez valami katasztrofális ahogy eddig olvastam a dolgokat, pedig én is nagyon vártam a Colonial Marines-t!

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sajnálom azokat akik előrendelték...na az ilyen húzások miatt nem rendelek elő semmit sem(mint pl a Crisys 2 is volt, amikor megjelent).

(#14) khron78


khron78
őstag

Én pont a wii u verziót akartam előrendelni, de aztán arra gondoltam, hogy ki tudja mikor jelenik meg, addig meg legalább a többi verzió tesztjét elolvasom. Nem sietek sehova :)

(#15) Mister_X válasza marthyn (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs az a patch, ami orvosolja a Colonial Marines hibáit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Luperator


Luperator
tag

Nem túl pozitív (de lehet ettől reális) teszt a játékról:

[Aliens: Colonial Marines]

[ Szerkesztve ]

(#17) magic2


magic2
tag

Ha a Wii u verzió fél évvel később jön akkor még lehet belőle normális játék. De ettől függetlenül egy tortát vagy keményebbet megérdemelnének a képükbe csak az a kérdés a fejlesztő vagy a kiadó.

(#18) Mister_X válasza magic2 (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyértelműen fejlesztő...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) marthyn válasza Mister_X (#15) üzenetére


marthyn
csendes tag

Akkor a gerabox-nak a fanok szempontjából befellegzett! :(

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#20) Mister_X válasza marthyn (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem az a Gearbox részleg készítette, aki a Borderlandseket. Mindenesetre nem a SEGA hibája, hat évet kaptak a fejlesztők, a SEGA meg már pénzt akart belőle látni. Ugyan így gondolkodik az EA is, mert pénzből élnek, csak ők két évet adnak és rákenik utána a feljesztőkre...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) marthyn válasza Mister_X (#20) üzenetére


marthyn
csendes tag

Értem.... Akkor újra csak a Segának köszönhetünk egy olyan játékot amit szinte mindenki várt, hatalmas reményeket fűzött hozzá és ahelyett, hogy a világ legjobb és leghangulatosabb Alien játékát csinálták volna meg, megcsinálták azt a játékkal amit anno a Sonic Adventure-el! :( Sajnálatos....

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#22) Mister_X válasza marthyn (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ismétlem: nem a SEGA a hibás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) marthyn válasza Mister_X (#22) üzenetére


marthyn
csendes tag

A lényegen nem változtat, hogy valaki nagyot hibázott, és ez miatt nagyon nagyon sok ember csalódott. S a Videojáték Társadalom nem felejt ugyebár! ;]

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#24) khron78 válasza Mister_X (#22) üzenetére


khron78
őstag

Én Sega párti vagyok, de azt azért látni kellene, hogy a cég hanyatlik, és igen ők is tehetnek arról, hogy nem figyelnek a fejlesztőikre.

(#25) marthyn


marthyn
csendes tag

Most találtam egy ilyet! :D

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.