Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nagyo jó ! :DD

Az egyikük az lején emlytette , hogy ez nem az Alien filmek feldolgozása, hanem része lesz az Alien univerzumnak.
Én ebből arra következtetek , hogy talá más típusú alieneket is kapunk majd.
A story meg az Alien filmek után fog játszódni.

Amúgy az egyik ilyen hírnél páran azt kifogásolták, hogy nem elég hardcore a játék a régi AVP sorozathoz képest.
Nos azoknak üzenem, hogy nemrég vittem végig mindkét részt+ primal huntot és egyáltalán nem hardcore a játék, normalon alig hal meg az ember.
Amúgy arra leszek még kíváncsi , hogy a multit milyen irányba terelik: inkább a ccopra helyezik a hangsúlyt vagy az AVP2-höz hasonló (szerintem eszméletlen jó volt) csinálnak.

0:54-nél baromi jól néz ki az az Alien szobor :Y
Meg később a facehugger is. Szívesen látnám itt a szobámban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) MageRG


MageRG
addikt

Az utóbbi időben minden fejlesztői videón el kell mondani, hogy a készítők mekkora fanok.
Sajnos azt a puskatussal lökdösést nehéz feledni... :(
Ezen vagy nagyon sokat csiszolnak még és ütős lesz, vagy olyan langyos lábvíz lesz, mint a 2010-es AVP.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#3) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az emberek animációjával még mindig nem vagyok kibékülve. Túl darabos és mesterkélt.
Lehet,hogy már túlságosan magasra tette a lécet pl. a BF3, de Nekem nagyon szúrja a szemem.
Hát igen... Közelharcban elintézni egy alient (még ha csak ideiglenesen is)... Hihető... Az AvP-ben kitalálták, itt továbbviszik. Grats :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4) Beri78


Beri78
őstag

ez még nem az igazi - van még rajta mit dolgozni
de reméljük a végeredmény jó lesz :D

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Azt azért kíváncsian várom , hogy a termonukleáris robbanás (adios muchacos) után hogyan lesznek mégis élőlények a telepen. Remélhetőleg a multiplayer mód nem fog kimerülni a coop és deathmatch módokban. Egy L4D szerű versus mód jó lenne, vagy a coopban egy játszató alien oldal.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.