Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehet, hogy a1,5 milliós eladást is átlépte, mert rengeteg eladó van belőle használtan. ;]

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez az eladott játékok száma, ami nem tévesztendő össze az aktív accountok számával ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) aram01


aram01
nagyúr

biztos jó lehet ha ennyien veszik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Anno 1500ft-ért vettem haverral beta cd kulcsot cd galaxisról, hogy kipróbálhassam. 1 év wow off. után azt kell h mondjam eszméletlen jóra sikerült az aion! Ha ingyen lenne biztos félhc guildban játszanék most is! :D

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ez most akkor pc-re már kijött?
Nem nagyon láttam még egy üzletben sem.

(#6) Scholes9 válasza Ateszzero (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szept 25-én jelent meg PC-re. Ha majd lesz belőle trial, mint a WoW-ból akkor ki is próbálom :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) m4rk.89 válasza Ateszzero (#5) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Persze, már "rég" kint van, van sima és collectors edition is. Ha jól tudom mindkettő 1 hónap ingyenjátékot foglal magában.

(#8) atike


atike
nagyúr

Egymillió user nem tévedhet... :D :D :DDD

Meg kellene nézni - jókat lehet olvasni róla!

(#9) Wolverine válasza atike (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

De. Ennyit a Warhammer Online-ból is eladtak... :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Kanczy


Kanczy
veterán

Jó kis játék, remélem elérik az 1mó-t.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) hommeros


hommeros
őstag

Nem születhet MMO-os cikk, hogy WOW fun-ok (szándékosan fun) ne jelenjenek meg és ócsárolják, hogy tuti nem lesz sikeres?! Vajon honnan tudják?! Kipróbálták a Bétát, vagy a törtet? Minek pörögnek rajta, ha úgyis a wow a legjobb? hehe.
Megnéztem már azt a rengeteg eladó AION-t: [link] 2db van.

Amúgy tényleg jó játék lett. Szerintem nagyobb sikereket fog elérni, ahogy egyre több pozitív jelzést kapnak az emberek, hogy jöhettek, király játék! :)

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Louro válasza hommeros (#11) üzenetére


Louro
őstag

Ezzel egyetértek. Picit olyan harc, mint a M$ vs. bármi más. Lassan MMO fronton WoW vs. bármi más. Az, hogy valamit használnak sokan, lehet csak azért nem váltanak, mert azt ismerik vagy pedig azt hiszik, hogy oda a rászánt idő. Pedig nem nehéz a váltás. Valamivel addig játszunk, amíg szórakoztat. Ha már x időpontban jelenj meg, mert különben kick, az nekem nem játék, hanem már munka, ami elég a munkahelyen. Amíg lesz más és jönnek ki MMO-k, addig lesz WoW-támadás, hogy az ővék még mindig jobb. Mintha kijönne egy új OS, egyből a winhez hasonlítják

Mess with the best / Die like the rest

(#13) Raysen623


Raysen623
addikt

hommeros-al tudok egyet érteni. Tessék már befejezni a wow-os baromságokat. Kb 6-8 éve fut ez meg most kezdte. Ráadásul a wow-ról már a 28.-ik bőrt húzzák le a fun-oknak meg csak folyik a nyáluk. Tudom miről beszélek, játszottam a wow-al évekig.
DE az Aion eljövetelével a wow nálam megszünt és kész. Szerintem baromi klassz játék lett remek grafikával. A mozgások sokkal jobban ki vannak dolgozva, különösen a warrioroké. Sookal látványosabb mint ahogyan a wow-ban egy egyszerű pördüléssel elintézik oszt jó napot. Hosszú távon ez nekem uncsivá tette a dolgot.
Tessék kipróbálni, megnézni aztán vagy bejön mint kamion a téglafalon vagy nem..... :DD :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Megemlítettem, hogy WoW-al játszottam és utána rá próbáltam ki az Aion-t és ekkora port kavart! :D Hát... ennyi. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.