Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) proci985 válasza lezso6 (#35) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ezert mondtam (ill szerkesztettem bele) az utolso moderatot.

oke, de pl ilyen alapon ne kene szeretnem justin timberlake futuresex / lovesoundsjat, pl a what goes around gyonyoruen kidolgozott minimalista break alapjaval? vagy a justin bieberes cuccok miatt kevesbe kene ertekelnem az elso ket major lazer albumot, meg ha 2017ben mar kevesbe is voltak nyerssek 2015hoz kepest eloben? vagy kevesebbre kene ertekelnem a sia fele move your bodyt ami kb az utobbi 10 ev egyik legnagyobb dancehall himnusza? vagy rihanna dubstepbe hajlo needed mejet (meg ha eloben tenyleg nagyon rossz is volt)? vagy ad abszurdum mi tortenik olyankor amikor sziria legkiemelkedobb nepi eskuvoi enekese, omar souleyman emigral nemetorszagba es a monkeytown labelen a four tettel a hata mogott tippre 150 bpmen tolja szo szerint a mulatost? (utobbit hallottam dj setben jatszva tavaly, kepzelheted, instant hatalmas mosoly reszemrol).

---

(vedd bele, hogy lehet troll allasponton vagyok picit, de a lenyege kb az, hogy amig az ember szereti es megfelel a hangulata miert ne hallgatna azt, amit akar)
.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.