Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az hatalmas lehetett.. :D Mondtad neki? :D

(#2) aggleány válasza gamek!ller (#1) üzenetére


aggleány
addikt

Miután meg tudtam szólalni, igen, de ez eltartott egy pár percig. :K

(#3) Thome válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Thome
addikt

Aggleány: Folytasd már kérlek, kíváncsi vagyok a fazon reakciójára... :DDD

Gamek!ller: Elmondta neki, mert benne van, hogy "Annyira, hogy pár percig nem is bírtam elmondani, hogy minek örülök annyira." :) Megelőztek... :D

[ Szerkesztve ]

(#4) darál0w válasza aggleány (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és mi volt a reakcio?

durva story :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Lenry


Lenry
félisten

LOL :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Tim82


Tim82
nagyúr

Ez a celebek sorsa. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) gamek!ller válasza aggleány (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Reakció?:)

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Te aggleány, abszolút nem ideillő kérdés, és tudom, hogy nem illendő. Vedd úgy, hogy suvernyák vagyok.
Elárulnád, hogy hány éves vagy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ha tudtam volna, hogy celeb vagy, akkor mobil meetingen kértem volna 1 autogrammot amikor mellettem álltál a sorban.. :)

(#10) aggleány


aggleány
addikt

Meghajlok a Logout népe előtt, mindjárt befejezem, de szerintem így nagyobb poén. :K

Celeb a lófitty! Ne szidjatok!!! :DDD

Vakegérke:

Privi ment. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Na, de tényleg mi volt a reakció? :D Nemsemmi lehetett... Gondolom ledöbbent a fószer :D
Persze azért csak jótakart gondolom, de az arcát akkoris megnéztem volna! :D

(#12) aggleány válasza Dany007 (#11) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem sokat veszítettetek, hogy nem láttátok szegényt. Azt sem tudta, hogy hová legyen kínjában. :D

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

epic!!! :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Jofi81


Jofi81
őstag

De miért nem vetted meg a telefont?

(#15) aggleány válasza Jofi81 (#14) üzenetére


aggleány
addikt

Mert pirosat akartam.

(#16) DeFranco válasza aggleány (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

... tipikus nő :DDD

Amúgy gratulálok a sikeredhez :R a cikk tényleg jó.

(#17) aggleány válasza DeFranco (#16) üzenetére


aggleány
addikt

Mi a tipikus nő? A pirosat akartam, vagy az androidos website írás? :DDD

Köszönöm :R

(#18) #13260800


#13260800
törölt tag

kis visszajelzés, hogy jó amit csinálsz :D Csak ne hagyd abba!

(#19) Csemike


Csemike
csendes tag

Ez egy jó lecke volt a srácnak, hogy ne nézze többé teljesen hülyének a nőket. :) Annyira utálom ezt... Ha segítség kell, majd szólok, de senki ne nézzen már alapból agyilag vegetatívnak, csak azért mert nő vagyok... :( Úgyhogy ez nagy volt! :C

Rákerestem a telefonra, nagyon szép! :))

(#20) aggleány válasza Csemike (#19) üzenetére


aggleány
addikt

Az a vicc, hogy nem nézett hülyének, hanem tényleg jóindulatból javasolt másikat. Ő csak igyekezett segíteni a kedves vevőnek. :K Olyannal is találkoztam már, aki hülyének nézett, de ez nem az az eset volt.

Általában tényleg inkább hülyének néznek, de olyankor én sem szoktam ilyen kedves lenni, gondolhatod :DDD Még régebben nézegettem egy telót egy telefonboltban, és az eladó rám szólt, hogy nézzek másikat, mert az túl bonyolult egy nőnek. Erre nagy szemekkel pislogtam, és megkérdeztem, hogy mi a véleménye, a CyanogenMod 7-hez még érdemes lenne húzni egy kicsit a procit, vagy elég, ha rádobom a JIT-et? Esetleg toljak előtte egy xrecoveryt? Vagy valami ilyesmi. Nem sok értelme volt a kérdésnek, mert direkt kócosan kérdeztem, hogy kiderüljön, ért-e hozzá. Fogalma sem volt, hogy miről beszélek, de utána már nem szólt be. :N

Ugye hogy nagyon szép? Élőben még szebb. :K

Dyra:
Hát ezért szeretlek! Mert mindig olyan kedveseket írsz! :DDD

(#21) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez szerelem :D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) aggleány válasza darál0w (#21) üzenetére


aggleány
addikt

Ha a Neo-ra gondolsz, akkor az. :K Részemről. Ő még nem döntötte el, legalábbis nem szólt.

(#23) darál0w válasza aggleány (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

erre is, arra is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24) r4z


r4z
nagyúr

Hát igen, a jó munka meghozza gyümölcsét (abból meg pálinkát lehet főzni, de hogy jön ez ide?). :K :R

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) aggleány válasza r4z (#24) üzenetére


aggleány
addikt

Én főzhetek belőle inkább lekvárt? :DDD De miért is?

Milyen jó munka hozta az epret? Lemaradtam! :O

(#26) P00By


P00By
nagyúr

Ez jópofa lehetett élőben :DDD :C

(#27) csokad


csokad
senior tag

Én még járattam volna az illetőt, hogy beszéljen az oldalról meg az androidról és ha valami téveset mondott volna akkor kijavítani és felvázolni a valódi kilétedet ! :D

(#28) r4z válasza aggleány (#25) üzenetére


r4z
nagyúr

A cikked teee... :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29) darál0w válasza csokad (#27) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

áhh...az már gecziség lett volna :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30) csokad válasza darál0w (#29) üzenetére


csokad
senior tag

:DDD

mod: most látom csak hogy Jómunkásember lettél! gg :D mikor lett meg?

[ Szerkesztve ]

(#31) darál0w válasza csokad (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

régen :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32) csokad válasza darál0w (#31) üzenetére


csokad
senior tag

akkor vagy keverlek valakivel vagy habizol :U bár sztem utóbbi :DDD

(#33) darál0w válasza csokad (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

februárban lettem. nem ma volt :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) Kolondrum válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig annyira lestem a választ én is. Aztaaaa és kimaradtam. :B

(#35) csokad válasza darál0w (#33) üzenetére


csokad
senior tag

hopp ezt nemide de azért itthagyom :D am gratulálok kocka :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) aggleány válasza csokad (#27) üzenetére


aggleány
addikt

csokad:

Ha lekezelő lett volna, vagy hülyének néz, hidd el, hogy simán megcsinálom, de tényleg látszott rajta, hogy jót akar. Volt már ilyesmi más témában: egy női személy elkezdte mesélni, hogy ő most aztán olyan tanfolyamra fog menni, hogy oda akárkit be sem engednek, és aztán ő akkora valaki lesz, hogy jujjujj. Kellően nagyra kerekített szemekkel bámultam rá, és ilyen értelmeseket mondtam, hogy "Hű, tényleg?" és társai. Abból, amit elmondott, egyértelmű volt, hogy én azt a tanfolyamot 4-5 évvel korábban végeztem el, és már egy magasabb szinten vagyok a témában. :K Hagytam még egy negyed órácskát nagyképűsködni, de aztán valaki lelőtte a poént, amikor rákérdezett, hogy "Te, ez nem az, amin 4-5 éve voltál?" Lett is nagy csend, és még én voltam a szemét. :DDD

(#37) aggleány válasza Kolondrum (#34) üzenetére


aggleány
addikt

Priviben kapta :DDD

(#38) Kolondrum válasza aggleány (#37) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az biztos, hogy nem tizenéves vagy, annál te sokkal intelligensebb vagy. :R
ja off ba, nem vok robotos tulaj. ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) aggleány válasza Kolondrum (#38) üzenetére


aggleány
addikt

Kikérem magamnak, én már három évesen is zseniális voltam!!! :DDD

A nevedből gyanítottam, hogy nem vagy Android fan, bár ez változhatott volna a Symbian óta. Elég sokat láttalak már androidos topikokban. Érdekel a rendszer?

(#40) Kolondrum válasza aggleány (#39) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érdekel bevallom, de zavar pár apróság ami miatt adtam már el symbi telót: Akku! Én hozzá vagyok szokva, hogy 2 nap úgy hogy sztereoba hallgatok zenét órákon át + wifi és a többi, ezek nélkül 3-4 nap. Az nem járja ,hogy este töltőért kiált mint az N97 mini tette, egy hétig mert eladtam pl ez miatt.
Az nagyon zavar, hogy semmit nem tudok amúgy a droidról, tehát kb még soha nem volt a kezembe droid 10 percnél többet (desire HD). Kéne egy droid, hogy kitanuljam mint a többiek, de az ára az akadály mert ha már veszek az legyen jó. A jó meg drága. Ez a helyzet.
És ami ennél sokkal fontosabb: Az E90 kiszolgál kiválóan! Nem érzem hátrányba magam mert régi és butuska.

[ Szerkesztve ]

(#41) Kolondrum válasza Kolondrum (#40) üzenetére


Kolondrum
félisten

Váááá amikor ide is írok meg mailt is, nem megy ez este egyszerre. De azért érted.

(#42) aggleány válasza Kolondrum (#40) üzenetére


aggleány
addikt

Végre egy értelmes indok arra, hogy miért nem rohansz okostelót venni. :C Ez jogos, de amikor azzal jönnek, hogy azért nem kell, mert nem ébreszt kikapcsolva, az nagyon unalmas.

Mindenki úgy kezdi, hogy megveszi az elsőt, és azon gyakorol. Én is egy egyszerűbb telóvel kezdtem (HTC Tattoo), azon tanultam meg egy csomó mindent, aztán elkezdtem egye jobbakat venni, ahogy egyre jobban megismertem a rendszert.

Sajnos általába a jó az tényleg drága. Ez nekem sem tetszik, de hát ez van. Nagyon szeretnék egy M6-ost, de ha csak Suzukira telik, abból nem lesz Bömös. :(

(#43) darál0w válasza aggleány (#42) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hmm...M6os. joféle :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44) Kolondrum válasza aggleány (#42) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ébresztésre külön telefonom van csak erre a célra. :Y
Régen a desire-t néztem sokat ,de már nem vonz.

(#45) aggleány válasza darál0w (#43) üzenetére


aggleány
addikt

Azt meghiszem! Valami gyögyörű jószág. :Y Nála talán csak a Zonda Pagani szebb :K

SymbianOS:

Én már egész jól belőttem a droidot minden általam használni kívánt dologra, amolyan AllInOne cucc lett belőle, mindent tud, ami nekem kell (egyelőre).

(#46) darál0w válasza aggleány (#45) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nagykedvencem nekem is.

és ez olyan auto, amiben egy nő és egy férfi is jol mutat. :K

mármint érted...:D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#47) Kolondrum válasza aggleány (#45) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én is pont így vagyok a symbianos E90-el. Minap egy nyílt wifi hálózat routerébe is belelestem vele, annyira nem régi teló.

(#48) aggleány


aggleány
addikt

darál0w:

Szívesen vizsgálgatnám, hogy hogyan mutatok benne :K Azért attól függ, hogy milyen férfi és milyen nő, mert mondjuk ha kiszállna belőle egy 150 kilós igénytelen tohonya alak, az nagyban rontaná a kocsi színvonalát. :DDD

SymbianOS:

Az a lényeg, hogy mindenki elégedett legyen a saját kütyüjével, ezért nem értem, hogy miért mennek itt a fórumon folyton az egymásnak ugrások "Csakazenyémjó!" témában.

(#49) darál0w válasza aggleány (#48) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát akinek ilyen kocsija van, az ad a külalakra...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#50) aggleány válasza darál0w (#49) üzenetére


aggleány
addikt

Ha az M6-ról van szó, akkor ez így ebben a formában nem egészen fedi a valóságot. :( A múltkor láttam egy olyan szörnyedvényt kimászni egy M6-ból, hogy rossz volt nézni. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.