Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Hát igen az oldalon nincs olyan pont ahová be lehet írni a telefonszámot a Mytelenor alkalmazás pedig elindul és nem tud belépni.
Gratulálok a Telenornak az akcióhoz!! :W

(#3) CirrMee


CirrMee
addikt

A nyugati árakhoz (és keleti fizetésekhez) képest alapnak kellene lenni, nem ajándéknak...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Bezsákolva :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Majd ranezek, csak telefonalni nekem ez a 80 perc vagy mennyi eleg, a net korlatlan az sms meg oldszkul nem hasznalom mar.

(#6) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem enged belépni :D . Tuti ajándék. :D

(#7) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Szép ajándék lenne, de miért nem lehetne minden ügyfélnek automatikusan aktiválni? Miért kell ezt bonyolítani? Se az alkalmazás se az oldaluk nem működik. :((

(#8) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Milyen rohadt nagylelkuek....

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#9) nincskanál válasza II.Démonlord (#7) üzenetére


nincskanál
tag

Nem mindegy? Adhatna 100 GB-ot is. Úgy sincs lefedettség, nem lehet kihasználni...

(#10) A.K. válasza II.Démonlord (#7) üzenetére


A.K.
tag

egyetértek, küldenének egy SMS-t, hogy kedves ügyfelünk ez a mi ajándékunk és kész

(#11) Fiddlestick válasza A.K. (#10) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ebbe azert kotnek bele mert nem mindenkinek van okostelefonja ! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#12) A.K. válasza Fiddlestick (#11) üzenetére


A.K.
tag

azért ha belegondolsz egyrészt látják, hogy ki az aki mobilnetet használ és ha annyira figyelni akarnak erre akkor csak azoknak küldik ki másrészt meg ha mindenki megkapja max nem használja fel vagy akár még ösztönözhetik is ezzel arra, hogy kipróbálja (pl. váltson okostelefonra)

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Délután 5 óra van, és még mindig nem lehet belépni se a MyTelenor-ba, se böngészőből. Wow.

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ééééés háromnegyed hatkor még mindig masszívan szarni van az oldal. Most már odáig sem lehet eljutni, hogy a belépéshez sms kódot kérjen az ember. Ezt nevezem!

(#15) Armahun


Armahun
addikt

Ti legalább szóltatok, ha már a telenor nem volt képes.
Köszönöm

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

Mint Hello Datás én 60 perc lebeszélhetőséget kaptam,ez is jól jött. Köszi Telenor!

(#17) Wesder


Wesder
félisten

Mindenki nyafog hogy nem tud belèpni. Èn 6x próbáltam 6 időpontban, ès mindig beengedett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Hunter2 válasza Fitzgerald (#14) üzenetére


Hunter2
addikt

simán működött elsőre.

(#19) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Jó nektek. Attól még vagyunk sokan akiknek nem, Facefuck oldaluk tele van vágva screenshottal már. Amúgy engem is beengedett többször, de amikor elfogadom a feltételeket, dob egy hibaüzenetet megint.
5 óta számtalanszor próbálkoztam, több különböző böngetőből is, appból is. 10-re beérek melóba, majd még próbálkozok.

(#20) MolnárPéter válasza Wesder (#17) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Engem is. Nyafogni ide járni emberi dolog.És vinnyogni minden miatt. Az ajándékot megköszönni nem. Mer az jár.

(#21) Wesder válasza MolnárPéter (#20) üzenetére


Wesder
félisten

"korlátlan" netem van, de pont jól jött ez az 1GB.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Fitzgerald válasza MolnárPéter (#20) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Neked se kell a szomszédba menni arroganciáért. Tök jó hogy Te megkaptad az ajándékodat. Élvezd ki. Én nem, és még sokan mások sem. Csekkold az oldalukat, azóta már többször is bejelentették, hogy a nagy érdeklődés miatt kakilni ment a rendszerük. Én is lőttem shotot, beszúrtam, megkérdeztem mi a helyzet, válaszoltak, megköszöntem a tájékoztatást.

(#23) TomPack válasza Wesder (#21) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is korlátlan netem van. Én 60 percet kaptam ajándékba.

(#24) Samus


Samus
addikt

Kibontottam, bár az ígért SMS még nem ért ide. Van így is bőven, de ha ingyen van, jöhet a plusz. Azért jó, hogy erről az egész adventi sztoriról semmit sem tudtam...ha nem szóltok, az alkalmazást is csak hónap közepén, számlabefizetéskor nyitom meg. Egy SMS értesítés belefért volna, ha már a sok szemétre futja...de iszonyat lassú az egész...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) 5teve válasza #20749568 (#1) üzenetére


5teve
senior tag

biztos meglepte őket a forgalom mint FKF-et a téli hóesés.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#26) haris


haris
őstag

kicsit nehézkesen, de a családban az összes számra sikerült bezsákolni.

(#27) zsoltip válasza nincskanál (#9) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem. Ez nyilván promóció is egyben.
MyTelenor app használat, online felület használata...
Csak gondolkodj kicsit...

Egyébként kimondottan örvendek neki. Még ilyet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Telekom is rákapcsolhatna ajándékozás szintjén az előfizusoknál is... :U

(#29) Def26 válasza MolnárPéter (#20) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) dorqa95


dorqa95
csendes tag

Köszi h szóltatok, ha már a telenor nem volt képes rá!

(#31) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mindjárt kiderül mi van a mai fül alatt.

(#32) aprokaroka87 válasza -secret- (#31) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kisorsolnak átvehető fülest ( pofon ) Telenor üzletekben :D

(#33) -secret- válasza aprokaroka87 (#32) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ajándék videó?! :U

[ Szerkesztve ]

(#34) aprokaroka87 válasza -secret- (#33) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most néztem
Ugy néz ki hogy az.

(#35) Kékes525


Kékes525
félisten

A Telekom is ajándékozhatna valamit. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36) aprokaroka87 válasza Kékes525 (#35) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Van 5 óra beszélgetés vagy 5gb internet.
Mondjuk azt nem tudom hogy csak kártyásoknak van-e

(#37) -secret- válasza Kékes525 (#35) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ajándékozott. A dominósoknak!

Mi előfizetők majd kapunk az ünnepek között korlátlan netet mint tavaly aztán kész. Ty Telekom... :U

aproka: Igen, csak a dominósoknak.

[ Szerkesztve ]

(#38) Kékes525 válasza -secret- (#37) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos én nem dominós vagyok.

"Mi előfizetők majd kapunk az ünnepek között korlátlan netet mint tavaly aztán kész."

Az is valami. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) inferno88


inferno88
őstag

Én is 60 percet kaptam ajándékba Hello Data-sként.
Az én előkarácsonyi ajándékom a Telekom számára pedig 16-án kerül átadásra, amikor a hűség lejártával felmondom a 10+ éves előfizetésem. Hohoho ;]

Semper fi!

(#40) hemaka válasza Fiddlestick (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert mi kellene ingyen iphone? :DDD

(#41) janeszgol


janeszgol
félisten

O, pont lemaradt tesom a tegnapirol. Na mindegy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Samus


Samus
addikt

A mai egy ajándék videó :D
December 6 is látható már (WTF?) Mikulás lesz random Telenor üzletben, Mancs Őrjárat ajándék kapható tőle (akármi is ez).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#43) Gyula196906 válasza Kékes525 (#35) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Dominósok kaptak 5gb/30nap
Ja lemaradtam , már válaszoltak

[ Szerkesztve ]

(#44) Putyin90


Putyin90
senior tag

Szerintem a Telenor még mindig bőkezűbb az ajándékokkal, mint a Telekom. Jó, most adott a Telekom is 5 GB-ot decemberre, de a Telenor a karácsonyi korlátlan mobilnettel szerintem sokkal többet ad az ügyfeleinek. Ez az adventi naptár is jobb, mint amit régebben a Telekom csinált. Naponta voltak kedvezmények telefonokra, kiegészítőkre, amolyan nesze semmi, fogd meg jól módon. A Hello Data meg a mai napig a legjobb a piacon, a Telekomnál ugyanazt a szolgáltatást a duplájáért lehet megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#45) Armahun válasza hemaka (#40) üzenetére


Armahun
addikt

Vagy egy kicsit olcsóbban.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#46) Jeanne d'Arc

Kár hogy a Tré nem ilyen cuki :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#47) -secret- válasza Jeanne d'Arc (#46) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért, ez nem elég?

"A Telekom Alkalmazás Kapcsolat Program menüpontjában található kuponkóddal 2017. december 1. és 24. között minden nap más mese érhető el ingyenesen a Telekom Adventi naptárban! Töltse le a BOOKR Kids alkalmazást okostelefonjára, vagy táblagépére (letölthető a Google Play Áruházból és az App Store-ból), regisztráljon, adja meg a kuponkódot és merüljön el gyermekével minden nap más mesében!"

;]

(#48) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Telenor dec. 5-e:

"December 5-én minden Telenor Blue vagy MyBusiness All-In csomagban vásárolt készülék mellé ajándék Parrot ugró drónt és extra akkumulátort adunk, amely magadnak vagy egy kedves ismerősödnek jó ajándék lehet. Így egy "feladatot" már le is húzhatsz a listádról! ;) Üzleti ügyfeleinknek az ajánlat csak üzleteinkben érhető el"

(#49) Def26 válasza Jeanne d'Arc (#46) üzenetére


Def26
félisten

túl nagy az arcuk (egyelőre) ahhoz, hogy kényeztessenek minket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#50) Gyula196906 válasza Def26 (#49) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Én személy szerint alig várom hogy végre jöjjön a digi mobilszolgáltatással

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.