Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

...nem mint ha az első rész akkora bomba lett volna... a hősidők legjobb kalandjátékainak csak halovány árnyéka lenne ez a játék, pedig amúgy nehéz szülés volt, már ami a bizonytalan megjelenést és a hosszas kiadókeresgélést illeti. Hardcore kalandjáték fanoknak készül, gondolta volna az ember, hisz' financiálisan már rég nem jövedelmező egy ilyen játék fejlesztésébe belekezdeni, aztán a kész programot szemügyre véve értetlenül vakargatja az ember a fejét, hogy na ez vajon kinek készült... casual gémerek már nem érdeklődnek a stílus iránt (a konzolmánia teljesen más irányba tendálta a játékműfajok népszerűségét), keménymagos rajongóknak meg édeskevés ez a közepesen rossz játék.

[ Szerkesztve ]

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

15 óra játékidő nem nagy mutatvány...

(#3) Sirandrish válasza D1Rect (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

a mai játékok melett szerintem nem is olyan rossz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) D1Rect válasza Sirandrish (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

De :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Sirandrish válasza D1Rect (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nem tudom..4-5órás Singlek melett szerintem felüdülés a 15óra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.