Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Merre fele volt?(Szabadi? :U )

A videókért grat az egész stábnak,ügyesek voltatok :R

[ Szerkesztve ]

(#2) A@ron válasza 14adam (#1) üzenetére


A@ron
tag

köszi:)

Szabadifürdőn volt amúgy:)

(#3) szablya


szablya
tag

Voltak jó csajok, azt látom :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Thunderzolee

Lebuktatok.. XD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) A@ron válasza szablya (#3) üzenetére


A@ron
tag

hát nem kevés:D

én nem járok olyan táborokba ahol nincsenek jó nők:D

Szerk.:
@Thunderzolee: :D:P

[ Szerkesztve ]

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hmm... Igen, jól látszik a videók amatőr mivolta, de ahhoz képest nem rosszak. A zene nem az én világom, így a választáshoz nem szólnék; de azt el kell mondanom, hogy a második (Pont az) valamiért jobban tetszett, még ha rövidebb is volt, és olcsó megoldás volt benne a képekből halál egyszerűen összerakott slideshow. (Mintha nem lett volna idő oda forgatni valamit, és csak a preview képeket látnám...) Szerintem a gyorsítás miatt, ami elfedte kissé a képi beállítások egyszerűségét és az amatőr kamerakezelést.

A Colico produkció ezzel szemben hosszabb és jobban átgondolt, de az első két percből kiszámítható a maradék, és éppen amiért megtervezettebb, azért jobban látszik az egyes jelenetek mesterkéltsége. Amatőrként jó ötletnek tűnik, hogy egy szál arc sem látszik, egy nagy rizikófaktort kilő, és közben innovációnak hat, még ha nem is az. :D

A helyetekben azért pár percben valami komolyabbat valósítottam volna meg, és talán nem is klipet. (Vagy ha mégis, akkor a rendszerváltás kora körüli klipekre, vagy a szegényebb, induló zenekarokéra emlékezgetnék vissza, mert ott volt hasonló eszköztár - egy db. kamera -, és azért voltak jobb darabok is a sok röhej között. :) ) Még ha az első egy nap el is megy az őrült ötleteléssel, forgatókönyvírással, akkor is megéri. Sőt, szerintem akkor is, ha kettő megy el vele. Meg aztán nem hagytam volna nyersen a képet, egy kis utómunka nem ártott volna meg, de nyilván erre már nem volt idő. Ütős dolgot alkotni nem ördöngösség, a legegyszerűbb effektekből és vágásokból lesznek a legmaradandóbb pillanatok, ha ügyesen használják őket.

[ Szerkesztve ]

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

mennyibe fáj manapság egy ilyen tábor?

(#8) A@ron válasza Crystalheart (#6) üzenetére


A@ron
tag

köszi:)

hát igen, amúgy sok hiba bennemaradt az időhiány miatt:( de azért ahhoz képest nem lett sztem se rossz:D

(#9) A@ron válasza Gergő_ (#7) üzenetére


A@ron
tag

alapítványilag támogatott volt, szal be fogsz szarni:D

8.000 Ft volt az 5 nap, napi 3 kajával, szállással, mindennel.

(#10) Crystalheart válasza A@ron (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egy általános sulis, háromnapos kirándulás drágább. :D

(#11) A@ron válasza Crystalheart (#10) üzenetére


A@ron
tag

hát ja.

és oda nem hordanak milliós tételben technikát.

(#12) Gergő_ válasza A@ron (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

nem rossz, tényleg nem rossz. :K

(#13) Crystalheart válasza A@ron (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amúgy milyen kamerákkal dolgoztatok, és mennyivel?

(#14) A@ron válasza Crystalheart (#13) üzenetére


A@ron
tag

kettő elég komoly sony kamerával, pontos típust most így nem tudok fejből

illetve kiegészítőként egy kisebb kézikammal is

Szerk: a mienk valami ilyesmi volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Crystalheart válasza A@ron (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát igen, mit nem adnék egy ilyesmi kameráért! Olyan jó kisfilmeket lehetne összehozni... Mondjuk ami nekem ideális volna, az olyan, ami képes eleve slow motionben fölvenni, és jó a remegés-stabilizációja. Mennyi egy ilyen, másfél milla? :DDD

(#16) A@ron válasza Crystalheart (#15) üzenetére


A@ron
tag

lövésem nincs, de ja, ilyen milliós tétel lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.