Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Jol ertelmezem akkor a 120 Hz nem hasznalhato default modekent barmilyen alkalmazasban, vagy a fomenuben?

Megis csak Razer Phone 2-t kell vegyek? Eddig a pontig tetszett a telefon, de ez szerintem elegge ongol szagu.

A 6k mAh dicseretes, es meg a 19.5:9-es kijelzo ellenere is mutatos darab. De ha nem lehet bongeszni 120 Hz mellett, akkor felejtos.

(#2) Silenzio


Silenzio
addikt

Jó lenne egy ilyen, de először megfelelő játékok kellenének. Most komolyan: van bármi értelmes gamma mobilra a régi PC-sek portjait leszámítva? Még egy valamire való Diablo vagy Heroes-klónt sem találtam. Élvezhető akciójáték se nagyon van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Olyan szép dolgok lennének ezek ha kibírnának végre egy hetet aktív használattal

Vagy legyen 4 nap
De nem fél meg 1

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) batai15


batai15
félisten

Hűha ,ez már annyira brutál hogy jelenleg nincs is egyetlen egy minőségi játék sem amiért meg érné meg venni .
Szóval most már csak normális játékok kellenének.

(#5) Zsoltinho24 válasza Silenzio (#2) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Hát igen.Amíg nincsenek jó játékok addig ezek a mobilok semmit nem érnek.Még egy sima Sony PSP is jobb választás ezeknél.

(#6) Inarus


Inarus
addikt

Mindig elgondolkodom, hogy mi számít jó játéknak és mi alapján mondjátok azt kategórikusan, hogy nincs jó játék Androidra, főleg nem olyan, amihez egy gamer mobil jól jönne. Mármint, ti szoktátok követni a játék trendeket mobilon? Vagy csak megnéztétek a top chartokat a Play Áruházban és a harmadik bejewelled klón után feladtátok?
Vagy a World of Tanks, World of Warships, Arena of Valor, Vainglory, Heroes of Soulcraft, Mobile Legends, Shadowgun Legends, Pubg, Fortnite, Asphalt széria, Riptide széria már nem számítanak jó játéknak? Jó, tudom, nincs akkora választék, mint PC-n vagy konzolon, viszont ebből jónéhánynak nagy közönsége van és (főleg a mobák) elég sokáig kitartanak anélkül, hogy második vagy harmadik vagy 227. spec ops 4 chapter 5 részt kelljen belőlük kiadni.

Az ázsiai piac nagyon más mint az európai, meglepően magas a mobilos játékosok száma pont azért, mert sokkal kevésbé helyhez kötve, alacsonyabb költségből lehet csatlakozni egy játékos közösséghez. Az már más kérdés, hogy ahogy PC-n is tudsz Overwatchot játszani 30 fps-sel HD-ban egy régi vason, úgy van aki kiad több pénzt azért, hogy nagyobb felbontásban, nagyobb képkockaszámmal, pontosabb egérrel stb. játszon.

(#7) Cattle_Decap válasza batai15 (#4) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Az a baj, hogy ez gamer kategorias telefon.

Pedig szerintem siman flagship: ez lehet egy gyarto csucsmodellje. Ahogy ez kijelzoben, ahogy a Razer hangszoroban gyakorlatilag egyeduralkodo. A tobbi gyarto ezekben oket meg sem tudjak kozeliteni.

(#8) Emericus Max


Emericus Max
tag

Tetszik :)
Csak félek, hogy az ára az 1000EUR környékét fogja karcolgatni (vagy több is) + a kiegészítők is elég borsos áron szoktak menni. Így viszont már egy gémer laptop/PC is bőven kijön a z árból, ahol azért játék fronton szélesebb a választék.
Arról nem is beszélve, hogy ebből kijön egy Nintendo Switch + egy jó telefon, ha már a hordozhatóság a fő szempont. Switch-re meg megint csak jobb a játékválaszték, lásd. Wither3 idén. Ezek az érvek nekem még az ázsiai piacon is megállnák a helyüket, akármilyen mások is ott a szokások...

(#9) quailstorm válasza Inarus (#6) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Skill alapú, népszerű, e-sport ready, nem irtózatosan bugos, nem pay2win autós játékot például nem tudsz mondani így 2019-ben.
Legalábbis a Gameloft az A8-at tönkretette (és teszi), az A9 meg eleve sokkal lentebbről esik, mint ahol az A8 volt.

(#10) cskamacska válasza Inarus (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

" Jó, tudom, nincs akkora választék"

Ez a gond, nyilván közvetlen azután, hogy mobilon egy HC játékot nagyon nehezen lehet irányítani. Egy FPS-t már kontrollerrel és kérdéses vezérelni egér+leopard után, de üvegen tapicskolni vele irányítás címszó alatt.. hát nem túl előnyös. :( Ezt a fejlesztők is érezhetik, mert a konzol/PC legkazuárabb játékai jelennek meg csak a HC kategóriából, azok sem nagy számban. Ha megnézed a Heroes of Soulcraft vagy Vainglory Steam értékeléseket, nagyon látszik hogy ugyanitt elérhető a játékosoknak egy DOTA2, és a LoL sincs messze. ;)

Arról nem is beszélve, hogy a mobil játékok döntő többsége most már átállt a Fee 2 Pay rendszerre, vagy ha már a látszattal sem törődnek a fejlesztők(pl ha távol-keletiek, és fel sem merül hogy pénzzel ne lehessen előnyt szerezni), akkor konkrétan folyamatos fizetéssel lehet csak és kizárólag bármit elérni játékon belül. Ami nem meglepő módon még jobban elidegeníti a nyugati HC játékosokat.

De akkor kinek akarnak eladni játékra kihegyezett telefont, és azok mit fognak vele kezdeni? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) D@niel válasza Inarus (#6) üzenetére


D@niel
addikt

2009 óta játszom telefonon, az akkori 8-10 óra metal gear soliddal, majd bő fél óra forgolódás az ágyban "hú, de jó ez a játék, ha ott tovább tudnék menni, utána jönne a főellenség", majd hajnal3-kor inkább úgy döntöttem: játszok még egy kicsit, vagy 3 nap nonstop nfs shift2 iPaden 2010-ben még mindig szép emlékek
8 hónapja lett egy olyan vasam amivel ismét lehet pörgetni, és van egy olyan online fps ami napi szinten is több órát megy, de a 2 napos hétvégi nonstop play ismét aktuális, 5. legnagyobb klánban vagyok az alsó hangon is 8 ezres listán, 60fps-high settings, és nem említetted, illetve én sem fogom, mert " jelenleg nincs is egyetlen egy minőségi játék sem"
Szóval, jah, szvsz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#12) AS


AS
félisten

340 ezer tuti lesz itthon...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Sani0423


Sani0423
csendes tag

Bírom ezeket a nagy "legjobb" ez meg az dolgokat :D fél év maximum és piacra kerül egy jobb...

(#14) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Simán venném anélkül is, hogy gamingre használnám. Piszkosul bejön külsőre. A belbecs meg.. :)

(#15) rankesz válasza Cattle_Decap (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Majd megoldják xda-s berkekben, mint a mi 9-nél egy zip felflesselésével a 84 hz-et

(#16) joey04


joey04
titán

Szimpatikus. Nem a gamer mivolta miatt, hanem a nagy kijelző, nagy telep, jó hűtés hármas miatt. És a kamera sem olyan szar darab, ha a zenfone 6-tal megegyező.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) ollie válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy laptop sem bír ki 1 napot aktív használattal (értsd, játékkal).

[ Szerkesztve ]

***

(#18) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na és vajon meg is éri ? ZTE Nubia Red Magic 3 150.000 Ft-os ára mellett ha ezt is 300k nyitoaron indítják mint az előzőt akkor nem biztos hogy Best Buy vétel lesz...

[ Szerkesztve ]

(#19) ollie válasza Cattle_Decap (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem tudja más is, csak nem akarják. Az ASUS szinte mindent más gyártótól vett pl. kijelző, SOC, memória, stb. Itt van pl. az AMOLED panel. A samsung betehetné ugyanezt a saját mobiljaiba, de nem teszi, mert nyilván nincs akkora igény rá, hogy megérje az extra kiadást.

[ Szerkesztve ]

***

(#20) prolad


prolad
őstag

Elég jó lesz, akksival már megvettek, kijelző is elég jó, az komoly hűtés meg megintcsak jól jön. Bár én pont nem játszanér rajta kb soha, de ezzel már meglenne a 2 kemény nap/3 normál. Árára kíváncsi leszek, de nem sok jóra számítok.

(#21) janeszgol válasza Silenzio (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Akad néhány, de annak meg nem kell gamer telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) enginev3.0 válasza ollie (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudom
Ott sem jobb a helyzet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) Noukoum válasza Silenzio (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan ez a legnagyobb baj! Lassan több a gamer telefon mint az értelmes játék. Ha mást nem tudnak csinálni legalább a PC-s címeket csinálják meg mobilra. Egy pubg-n és fortnite-on kívül (ezért itt megölnek ;]) konkrétan semmi olyan game nincs amiért megérné gamer mobilt venni.(lehet mondani hogy még ezekért sem, de na fő a jóindulat)

Én értem hogy nehéz komoly jó játékot csinálni mobilra de akkor minek gamer telefon? Mert ilyen mikrotranzakciós reklám a reklámban kategóriás játékból van elég.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) Cattle_Decap válasza ollie (#19) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Kizart, hogy ne lenne igeny normalis kijelzore vagy akkumulatorra.

(#25) Hallosz válasza ollie (#17) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igaz! Egy BF3.mal maximum 2 óra, és vége.

Mert lakni, muszáj.

(#26) Fitzgerald válasza Silenzio (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs, csak a F2P szarok, erről beszélek én is évek óta. A PUBG, Fortnite meg a többi népszerű 3D játék 2-3 éves csúcshardverrel is röhögve elfut, a Candy csöcs challenge és a hasonlók meg sokkal gyengébb vasakon is. Aztán ezekkel játszanak a legtöbben.

Olyan ez, mint a 8K tévék 8k tartalom nélkül.

(#27) maximilian4 válasza Inarus (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor mondok pl. switchre pár címet: DARK SOULS™: REMASTERED, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Wolfenstein II: The New Colossus, The Elder Scrolls V: Skyrim, Mortal Kombat 11,Super Smash Bros. Ultimate, Diablo III: Eternal Collection, DOOM, ARK: Survival Evolved, PAYDAY 2, Crash Bandicoot, Crash Team Racing Nitro-Fueled, L.A. Noire, SAINTS ROW: THE THIRD, Assassin's Creed III Remastered etc... Érzed a különbséget? Töredék áron...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28) Cattle_Decap válasza Hallosz (#25) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Enyem 45 percet bir akkumulatorrol. De ezt asztalon hasznalom, nem mobil egysegkent. Sosem vettem elo vonaton, buszon, sehol sem. Csak vittem A-bol B-be. Asus ROG G703VI

(#29) sefan67


sefan67
aktív tag

"Nem tol egyébként mindent 120 Hz-en a termék, böngészéshez, menüben bóklászáshoz felesleges. " :W :W :W

Akkor lehet 3 rétegű helyett újságpapírt használni ezentúl! :(((

[ Szerkesztve ]

(#30) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

:D :N
Minek?
Gagyi...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#31) Corleone33 válasza Silenzio (#2) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Ott a pont

szép és jó dolog hogy vannak bivalyerős gamer telefonok, csak mostani játékkínálathoz picit feleslegesnek érzem, hacsak valaki nem Candy Crush-t / kismillió p2w borzalmat akarja tolni ezzel.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Erős vas, jó akku, szép kijelző. Emiatt azoknak is jó vétel lehet , akik nem játszanak mobilon ( én is max logikai játékokkal), de kamerában elmarad a konkurenciától, így ha ebben az árkategóriában vennék telefont, nem ezt választanám.

(#33) Armagedown


Armagedown
őstag

A mobil az nagyon jó a maga kategóriájában, csak kár, hogy Androidra nincsenek jó játékok.
De legalább akadás nélkül fognak rajta futni a reklámok. :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#34) quailstorm válasza Armagedown (#33) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Feltéve, hogy nem omlik össze az egész mindenestül. (Asphalt 9, Unity ads)

(#35) atike


atike
nagyúr

"Szerencsések vagyunk, mert az ASUS még a hivatalos premier előtt megmutatta nekünk az új ROG Phone-t, persze alá kellett írni egy papírt, hogy erről senkinek nem szólhatunk egy mukkot sem."

Akkor ezek szerint már letelt a megadott hírzárlat határidő... :)

Komolynak tűnik amúgy - lehet meg kellene már néznem egy ilyet élőben is...

(#36) quailstorm válasza atike (#35) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A cikkes képen (Jonny) ott az embargó határideje.

(#37) e-newsee válasza Cattle_Decap (#1) üzenetére


e-newsee
addikt

Mi az a 6k mAh? A 6k mAh pont csak egy karakterrel kevesebb, mint a 6000mAh, és még nem is helyes. De akkor már miért nem 6Ah? Az a legrövidebb írási mód.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#38) pengwin válasza Silenzio (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Normális mobilos játékra ott a Switch Lite.

Az a 12GB RAM meg nagyon vicces... legalább lesz miből kilőnie az alkalmazásokat a rendszernek, hogy 7GB mindig szabadon lehessen.
És meg lehet indokolni az asztali és notebook RAM-ok készlethiányát: a mobil RAM fogja lekötni a gyártókapacitást most is, holott 4-6GB-nál többet nem igazán lehet értelmesen kihasználni manapság Androidon.

(#1) NecroPedo
Ezzel a nickkel téged még miért nem tiltottak ki innen?

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41) Cattle_Decap válasza pengwin (#38) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Engem is meglep. A Wargaming is csak negy ev utan kapcsolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.