Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Gakocsis válasza Gakocsis (#7) üzenetére


Gakocsis
tag

Nem hittem volna, hogy ilyen hamar fogok a saját hozzászólásohoz reagálni..

De tegnap óta gyökeresen változott a világom. Storm-om megadta magát.
Pedig nem telepítettem agyon alkalmazásokkal, stb... csak használtam...
A mai bekapcsolásnál fehér kijelző fogadott, majd amikor továbblépet, feldobott csomó hibaüzenetet, és utána használhatatlanná vált..

Egy menü van, a beállítások, de ott sem lehet semmit csinálni, csak ezt a képernyőt mutatja. Bármilyen menüpontra bökök, csak a "szokásos" hibaüzenetet adja.
Hard resettel is próbálkoztam (aksit sok-sok percre le) de sajnos ez sem segített.
Még garis, holnap viszem vissza a szolgáltató márkaboltjába, és küldöm szervízbe. Az aksi is túl hamar merül...

Most dühös vagyok, mert egy egyszerű szoftveres gond lehet... de nem tudok mit kezdeni vele.. :W :W :W

Igazából első gondolatom a düh.. Egy ilyen felső kategóriás telefontol pont ezt nem vártam. Az üzleti felhasználást innentől ez erősen megkérdőjelezheti.

Pedig értem én, hogy meg kell felelni a nyomásnak, és elindúlni a multimedia felé, és most is hiszem, hogy ez a hiba nem az oprendszer multimédiás hibájának a következménye, de akkor is egy borzasztó bosszantó hiba, ami elég romboló a szemembe a márka felé.

Az is lehet, hogy ha a saját desktop managerével belemásznék, meg tudnám oldani, legalább a gyári állapot visszaállítását, de sajnos most ez nem megoldható.. Így marad az a csöppet sem tetszetős megoldás, hogy visszaviszem a márkaboltba, ott elküldik "valahova" szervízbe, és hetek után kapok valamilyen állapotban lévő telefont..

Sorry.. de ki kell adnom az ideget magamból..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.