Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Azt gondoltam volna hogy a Forza első helyen fog nyitni... :U

Biztos több a focista mint az autóversenyző :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) DeSanto


DeSanto
őstag

Én eddig fifás voltam sosem játszottam a PES-el de mióta az EA ugyan azt gyártja gondoltam kipróbálom milyen játékot hozott össze a konami.
Azt kell hogy mondjam hogy sokkal jobban bejött mint a fifa.
Egyetlen egy ami negatívum az a magyar kommentár hiánya.

Egyébként nekem is első helyen van a PES most már és a fifa csak mögötte kullog.

(#3) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezen nincs mit csodálkozni a PES-nél fejlesztenek is a fifánál meg kb ugyanazt akarják mindenévbe eladni főleg a motor már milyen régi, vicc.

(#4) Scholes9 válasza SzlobiG (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

ez tényleg így van, meg mondjuk azt sem értem miért nem tudják ugyanazt kiadni pc-re is fifából, mint amilyen konzolon :U lehet jóval nagyobb lenne a gépigénye, mint így és sokan nem vennék meg :F

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) SzlobiG válasza Scholes9 (#4) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na igen a 2008-as fifa boxon sokkal jobb graffal rendelkezett mint a 2010-es PC-s el se tudom képzelni a boxos most milyen lehet.:U Szerintem simán lehetne PC-re is azt a grafot, de valszeg az miatt nincs amit írtál, hogy sokan nem vennék meg a nagy gépigény miatt szal a pénzről szól minden.

(#6) boeing


boeing
senior tag

Megérdemelten az elsö. :C

(#7) Gomez86 válasza SzlobiG (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Nem láttam egyik játék egyik verzióját sem, de mostanában már nem túl nehéz egy átlag gémer PC-re szebb játékot csinálni mint XBox-ra... szóval csak fejlesztés, meg optimalizálás kérdése lenne...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) ProEvoFan válasza SzlobiG (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

bocsi, de ekkora hülyeséget rég nem olvastam... :)) :DD
nehogy már nem bírná el pl 9600GT /9800GT/HD4850/4770 vga a konzolos fifa grafikát; haver 8800GTvel nyomja full HDban a PES2010et, és van olyan a grafika mint a konzolos fifában
a PES2010 nagyszerű lett, én már megvettem:)
sokkal jobb mint a konzolos fifa2010, grafikában is, játékmenetről nem is beszélve; Youtoubon néztem konzolos fifa gameplay videókat...Ibra 25méteres ollózása mosolyt csalt az arcomra :DDD

(#9) SzlobiG válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

"haver 8800GTvel nyomja full HDban a PES2010et, és van olyan a grafika mint a konzolos fifában"

Aha persze, játszottál már full hd-ba xbox360/ps3-al vagy csak ezt a hülyeség úgy mondod alaptalanul?:D

Jah most nézem csak "Youtoubon néztem konzolos fifa gameplay videókat" tehát te egy Youtubos videó után vonod le, hogy szebb a grafikája a Pes-nek mint boxon a fifának sztem te nagyobb hülyeséget írtál ezzel. :Y De már a nickedből kiindúlva hiába írom neked és vitázni is felesleges lesz szal nem is fogom folytatni.;)

(#10) Scholes9 válasza ProEvoFan (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

akármilyen hülyén hangzik sztem is ez a helyzet vagy csak egyszerűen lusták átírni PC-re a konzolos enginet :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) mate0217


mate0217
aktív tag

Ez nem volt a számomra meglepő egyáltalán:DNekem a fifa 10 egy 10-es listán max 6-os :N

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#12) wednesday válasza SzlobiG (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy Boxon meg PS3-on egyáltalán van FullHD játék vagy csak felszorozzák? :U
Előfordulhat, hogy van, de sok címnél olvasom(sőt ilyenről hallottam csak), hogy nem az pl: a legutóbbi Uncharted2-nél, hogy 720p-s.

A másik, hogy FullHD-s TV-n sok minden jól néz ki, főleg az élmény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#13) ProEvoFan válasza SzlobiG (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

a legtöbb X360/PS3 játék nem is full HDs ....hanem 720p, ami igazán komoly Full HDs játék lesz, az a GT5
nem a youtube videó alapján ítélem meg a játékot, játszottam vele X360on a havernál, kb 10 órát, az elég sok meccs volt hidd el, igaz én nem tudtam 25méterről ollózni :DDD
és a nickem igen a kedvenc játékom után van, ami már kb 8 éve az:) és én nem vitatkozok, ez az én véleményem, ennyi!
de ugye azt te sem gondoltad komolyan, h egy mai átlag (ezen ne vitatkozzunk h mi az) pl E8200/4850 kombó nem tudná hozni azt amit egy ps3/x360
csak sajnos (???) a PCs játékokat már a konzolok határozzák meg...

wednesday igen, az is "csak" 720p-s

[ Szerkesztve ]

(#14) jak21 válasza Gomez86 (#1) üzenetére


jak21
csendes tag

a pes-nek jobb a grafikája a fifa nem akar újítani

http://gameboy.lapunk.hu/

(#15) Blaise


Blaise
veterán

PES-el még nem játszottam, de simán elhiszem, hogy jobb mint a Fifa10...

(#16) badijanos


badijanos
csendes tag

ProjaneszFifa
Amiért Megéri itt játszani.
-Minden nap új Bajnokság/Kupa Indul!
-Nap végén mindig frissítés(közbe is szoktunk).
-Nálunk 3 fajta Bajnokságtípus van(Rövid,Hosszú,Kiesős)
-Áttekinthető az oldalunk az Adminok Segitőkészek és segitenek is.
-Aki bajnokságba résztvesz és bentvan az 1-3-ba pontot kap és Felkerül a Ranglistára.
www.projaneszfifa.gportal.hu

(#17) badijanos


badijanos
csendes tag

ProjaneszFifa
Amiért Megéri itt játszani.
-Minden nap új Bajnokság/Kupa Indul!
-Nap végén mindig frissítés(közbe is szoktunk).
-Nálunk 3 fajta Bajnokságtípus van(Rövid,Hosszú,Kiesős)
-Áttekinthető az oldalunk az Adminok Segitőkészek és segitenek is.
-Aki bajnokságba résztvesz és bentvan az 1-3-ba pontot kap és Felkerül a Ranglistára.
www.projaneszfifa.gportal.hu

(#18) Archer válasza Gomez86 (#7) üzenetére


Archer
őstag

"fejlesztés, meg optimalizálás kérdése" - EA-nél ilyen jelentéktelen dolgokkal az utóbbi időben nem nagyon szoktak törődni :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19) barca4ever


barca4ever
tag

És azt se feledjük el hogy a PES szériákhoz rendszeresen érkeznek Super patch-ek amik olyan javitásokat tartalmaz hogy miután felrakjuk, a Fifa elbújhat!! Mind grafikailag mind játékélményre ráadásul a Kitserver-el kedvünkre patchelgethetjük! :DD

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.