Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

* pay-to-win

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) D1Rect válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Mer' mé'?

(#3) oriic válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos nem, elvileg csak skineket lehet majd venni benne.

Live-Die-Respawn

(#4) Sinesol


Sinesol
veterán

Sok szempontból megmosolyogtató videó, remélem csak a korai trailekre jellemző hatásvadászat tengett kicsit túl és a végleges játék azért nem pont ilyen lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Sinesol (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen a játék jelenlegi alfa változata.

NDA van minden alfa gameplay-re, szóva user videókat nem fogunk látni, de akikkel beszéltem és játszottak vele PC-n, azt mondták, hogy ugyanúgy néz ki mint ebben a videóban.

Live-Die-Respawn

(#6) DRCrain


DRCrain
csendes tag

Egy próbát majd biztos megér a dolog. Remélhetőleg a megszerezhető kártyákat nem lehet majd pénzért megvenni, mert akkor valóban pay to win lesz a dologból.

(#7) Beri78


Beri78
őstag

jó lesz ez konzolon :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Na ez legalább kinéz valahogy, de ezt a MOBA izét inkább kihagyom. Játékmechanikailag egyik sem jött be

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) lofagi válasza oriic (#5) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy valóban így néz ki, meg tudom erősíteni. Illetőleg az van az ígéretekben,hogy ettől még szebb is lesz. :] Játékmenetileg sajnos nem tartom túl jónak. Nem fogja leverni a egyik moba trónolót sem. Szórakozni el lehet majd vele, de semmi extra. Szerintem. Aztán az is lehet, hogy nekem a moba az a felülnézetes dolog. Pedig nagyon be voltam zsongva az elején.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.