Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerilee


gerilee
aktív tag

Kár. A Pannonban egyedül a neve volt szimpatikus számomra... Már az se...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#2) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Kár lenne a cégnek, hogy elveszít ilyen dolog miatt vásárlókat. De biztos tudják, hogy mivel jár ez. EU-ban vagyunk.

(#3) joey04


joey04
titán

Én örülök a váltásnak.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Ha marad a kék design, akkor most ő lesz a kék norvég? :D
(aki nem értené: Monty Python)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) plus44 válasza joey04 (#3) üzenetére


plus44
veterán

Csak furcsa lesz egy jó darabig.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Sajnálatos. Sokkal jobban tetszett a régi elnevezés.
Plusz egy 16 évig érlelt nevet sutba dobni...

(#7) gomsad


gomsad
csendes tag

Én nem tudom jo lesz-e nekik de szerintem nekik kellene a 3. Helyen állniuk nem a vodkának.

Have a Lot of Fun;)

(#8) grabber válasza littlelion21 (#6) üzenetére


grabber
addikt

Lehet,hogy rosszul érlelték :U

gomsad: Beszéld meg velük :)

[ Szerkesztve ]

(#9) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hát ez szép... én tényleg (részben) azért voltam pannonos, mert magyar tulajdonúnak hittem.

(#10) LaciBÁCSI1


LaciBÁCSI1
csendes tag

Telefonom kijelzőjén mikortól lesz olvasható a telenor felirat?

Automatikusan megtörténik az logóváltozás vagy csak az új sím-kártyán lesz olvasható csak a telenor felirat? :R :R

ne kiabálj feleslegesen

[ Módosította: bolondember ]

(#11) próbakocka


próbakocka
senior tag

ok, megjön az anyavállalat neve, de akkor mondjuk a norvég, és svéd árszintet is kérjük, azzal a kínálattal együtt!

pl hero 2évvel 43ezerért ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#12) kaller1 válasza LaciBÁCSI1 (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Annyira azért nem kell rohanni, na meg szerintem ez a dolog a legkevésbé fontos az egészben... :U

.::> <::.

(#13) Stiky


Stiky
senior tag

Engem az lepett meg, mikor Telenor kézbe került a Pannon és nem lett más a neve rögtön. Szóval várható volt. Csak ők adagolták, előbb álltak át a dizájnra és most meg névre.
Nem úgy mint a T-ré, hogy zutty Westelből T-Mobil. :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#14) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

A 100%-os norvág tulajdonban levő magyar szolgáltató Telenor néven folytatja.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15) BloodyEddie válasza próbakocka (#11) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Na ennek még örülnénk is.

(#16) tibi666 válasza LaciBÁCSI1 (#10) üzenetére


tibi666
senior tag

tudtommal a hálózatok nevét a telefon tárolja egy adatbázisban, nem pedig a sim-kártyán vannak.

(#17) gomsad válasza grabber (#8) üzenetére


gomsad
csendes tag

Dehogy beszélem. tapasztalatból írtam. Ha így folytatják meg lehet a csere.:) hajrá telefos;)

Have a Lot of Fun;)

(#18) yoman1


yoman1
csendes tag

Remélem, hogy alapjaiban megújul a készülékkínálat és a honlap is mert harmatgyenge mindkettő (az árakról nem is beszélve).
Ebben az esetben örülnék a váltásnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#19) grabber válasza gomsad (#17) üzenetére


grabber
addikt

Tény,hogy egyre rosszabb :(

(#20) spedyboy válasza yoman1 (#18) üzenetére


spedyboy
senior tag

MIért újulna meg?
eddig is 100%-ban ez a cég uralta a panonn-t
most is ugyanez marad a helyzet csak más lesz a neve és ennyi...

szerintem nem fognak fejleszteni marad xar ugy ahogy van:) :W :W

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#21) yoman1 válasza spedyboy (#20) üzenetére


yoman1
csendes tag

Reménykedni azért még lehet. A norvég Telenor honlapját és készülékeit nézve legalábbis...

Bár tartok tőle, hogy neked lesz igazad. :(

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Eddig is telenor volt, nem hiába ez a kék szín, meg a propeller logo.

(#23) Killing


Killing
addikt

A név nem fog változtatni semmit sem. Sőt ha így folytatják tovább akkor gyorsan helyet cserélnek a vodával. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24) Studi22 válasza yoman1 (#21) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ezt ugye te sem gondolod,ha megnéznéd a Vodafone(angol) és a Vodafone(mo.)készülék és ár szintjeit akkor ugye elhiszed hogy ez csak egy szép álom... :U

Azok pedig akik azon morfondíroznak hogy voda kell hogy legyen 2-ik illetve ha így haladunk akkor át is veszi,annak ajánlom figyelmébe ezt a topikot és ott megnézni hogy az utolsó pár évben mennyi volt az ingadozás piaci részesedés szempontjából. ;)

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#25) mukibuci válasza Killing (#23) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért az megy olyan könnyedén, és egy ideje már nem is azon az úton járnak...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26) Dr.Anonymus válasza LaciBÁCSI1 (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

kizárt hogy csak az új sim kártyás telefonokon lenne telenor operátor felirat
hisz ez csak egy hálózati üzenet
(westel --> t-mobile átírás is simán ment)

(#27) hemaka válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


hemaka
nagyúr

"simán" = x milliárd HuF

(#28) madstunt


madstunt
addikt

:( :O
(mint világéletében hithű pannonos ez a 2 smiley mindent elmond a véleményemről)

(#29) yoman1 válasza Studi22 (#24) üzenetére


yoman1
csendes tag

Nem gondolom csak remélem...
Ami pedig a pannont illeti, én már annak is örülnék ha igazi konkurenciája lenne a -MAGYAR-T-nek árban és kínálatban is.

(#30) Killing válasza yoman1 (#29) üzenetére


Killing
addikt

Árban van, kínálatban és minőségben pedig nem igen...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31) m@xsys


m@xsys
senior tag

Én semmi jóra nem számítok. Hivhatják csokisütinek is akkor is az ár dönt.
A pannon ügyfélmegtartás címén adott volna 20 sms-t ingyen havonta :( na ne :R

(#32) Laci.M


Laci.M
senior tag

Bezzeg régen még pannon gsm, meg Westel 0660-utóbbi dallama mai napig benne van a fülemben :)

Aláírás

(#33) 8nemesis8 válasza gerilee (#1) üzenetére


8nemesis8
veterán

Legalább volt Magyarországhoz köze...Most meg. :(((

[ Szerkesztve ]

(#34) Sztbeni válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


Sztbeni
őstag

Simán? Mindent lehet mondani rá, csak azt nem. Valami borzalom volt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#35) Magnum_


Magnum_
nagyúr

de furcsa a Telenor.. én szeretem a Pannon nevet

I humbly and respectfully decline™

(#36) vehement69 válasza Magnum_ (#35) üzenetére


vehement69
senior tag

inkább az a furcsa, hogy nincs egyáltalán magyar szolgáltató, miért a külföldiek élnek ezen a piacon is?

I am cancer in your bones

(#37) erdoke válasza próbakocka (#11) üzenetére


erdoke
titán

Majd ha a norvéggal egyenlő lesz az itthoni kockázat is egy új, 2 éves előfizetés esetén...

A legjobb aláírás a héten

(#38) Landsmann


Landsmann
addikt

Már hosszú-hosszú évek óta 100 %-os Telenor tulajdonban volt a Pannon. Így aztáűn várható volt, hogy nevet fognak váltani. Azon én is csodálkoztram, hogy ez nem 2006-ban történt meg. Akkor csak a GSM szó került ki a névből és megváltozott a design. Én is sajnálom, hogy ez a jól hangzó név el fog tűnni. De megértem a tulajdonost, ha már az övé, had ő döntse el milyen nevet ad a cégének.
Ami a telefon kijelzőjén megjelenő nevet illeti, igaz hogy a telefonban van tárolva, de ez nem jelent semmit. A kijelzőn az jelenik meg, amit a szolgáltató akar. Mindenféle beavatkozás nélkül nekem már a T68i telefonon is több operátoprnév jelent meg. (H Pannon, H pgsmnet (na erre még a szolgáltató sme tudott választ adni miért), végül most H pannon 3) De ugyanúgy a K850i-n is Pannon, majd jelenleg H pannon 3G. A Naite sem vacakolt. Először H pannon 3G, majd másnaptól: djuice. Azóta is ez utóbbi van rajta.
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mikor fog megváltozni a név.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#39) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Woaw. Nekem még a régi, zöld, pannon gsm-es kártyám van... :D

Oda mentem, ahol vagyok!

(#40) madstunt


madstunt
addikt

de a magyar piacon nem hangzik jobban a pannon mint a telenor :F

(#41) bnss


bnss
veterán

A cím végén van egy felesleges pont.

Kíváncsi vagyok, hogy a névváltáson lesz-e látható, érezhető változás a szolgáltatások terén.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42) caizzz válasza Tomaaasz (#39) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nekem is volt, elvesztettem pár éve. Fck. :((( Egy másik meg valahol itt kallódik, de már rég nem láttam, szerintem az is over. :(

marakujás kőbányai

(#43) RaveForce válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

simán. naná, haverom nokiáján még mindig ott a westel :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) zazahoho


zazahoho
őstag

jó lenne a minőségen is változtatni,naponta 3-4 x szakad meg a vonal (céges teló nem érint anyagilag),de a mostani akciójukban x.... db-ra megy az előfizetés :W akkor biztos keményebbre venném a figurát ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#45) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát a zöld Sim nem a legrégebbi, nálam még a narancssárga alapú ,pannon GSM logós sim-kártya figyel a Samsung S5230-as hátuljában, szóltak is már múltkor hogy ha gondolom díjmentesen kicserélik. azt hiszem várok még vele:D
De lehet tévedek a Pannon-Sim történelem során:D

Szerintem : régen kialakult mindegyikszolgáltató vevőköre, akik manapság csak vándorolnak.
Ami gerinctelenség: rádsózzák mobilnet telón egy hónapig ingyenesen, örülsz is jáj dejó, majd, letelik a free, aztán hopp megint leveszi a havidijat, de mondjuk ügyes vagy és lemondod, és akkor leszel MobilStart-on, de mondjuk a telód ( S5230) widgetjei, leszedik a netről napi szinten éjfélkor az időjárást, és hmm 2 MB összecsorog, és kérnek érte 13FT/10kbyte-ot, ez a szopatás magasfoka, felhasználóbarátságtól messze áll.

Mit tud kezdeni az ember? Nos én semmit, egy átlagos júzer vok( aki kimondhatjuk lúzer is volt xd), és majd talán a GVH megvágja őket a tájékoztatás hanyagsága miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Graphics válasza Laci.M (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sőt volt ilyen is , Westel 06-60 555 666 azaz:D vesztel ( röviden vegyél telót :D), nullahathatvan öt ötvenöt, hatszáz hatvanhat

azt ne kérdezzétek minek volt a száma de találtam egy leírást ami meg adja a magyarázatot
06-60 555 666

Sorry a formáért, de védett pdf tartalom volt, nem volt időm se tudásom felhackelni:D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) caizzz válasza Graphics (#45) üzenetére


caizzz
aktív tag

és tényleg, na nekem ilyen nari van még valahol, a zöldet hagytam el a francba :D bár sztem ezt is

marakujás kőbányai

(#49) zombinyul


zombinyul
addikt

Sajnálom én is.A pannon,mint olyan,már mondhatni meghatározó szereplője a mobilos kommunikációnak hazánkban.Jelenleg én is Pannonos vagyok első sorban,szeretem,bár a T-Mobile meggyőzőbb volt számomra,vannak a Pannonnak olyan szolgáltatásai,melyek valóban érnek valamit,gondolok itt pl. a Családi Csomagra.Az egy remek szolgáltatás.Persze csak a név változik meg,a szolgáltató maga nagy valószínűséggel marad ami eddig is,ez elég lesz ahhoz szerintem,hogy páran megfontolják,hogy náluk kössenek-e szerződést,bár nem szeretnék messze menő következtetéseket levonni,az nem az én dolgom.Kb. olyan,mintha a Suzukit,amely hosszú időkig a GM kezében volt(talán van is) átnevezték volna Chevroletra.Mert az is GM tulajdon.És bár az autók továbbra is Suzukik lennének,ugyan az a termék,csak más néven,már is elég ahhoz,hogy a mi autónk,mely az első nyugati autók közt volt,és a Magyar utcakép egyik legfőbb szereplője,"eltűnjön".Ez nagyon OFF,de azért van hasonlóság.szóval én sajnálom,a név változik,más valószínűleg nem,mert ha máson is szeretne bárki is változtatni,azt már meg tehette volna 2006-ban.De nem tette senki,csak a logo lett más.Az meg hogy Telenor,hogy hangzik már?:D Csípem a farod,Telenor:D Kész röhej...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#50) atike válasza madstunt (#40) üzenetére


atike
nagyúr

Lehet úgy vannak vele, hogy eléggé bejáratott név már ahhoz, hogy simán le tudják cserélni... Nyomatnak neki pár milliárd forintból egy "kampányt" - tv, rádió, óriásplakát - és az emberek szinte észre sem veszik az átállást...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.