Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nekem sokkal jobban tetszik, mint a Samsung Nexus S telefonja. Az LG összeszedte magát és egy nagyon impozáns telefont tett le az asztalra. Nekem IOS van , de androidot ezen a készüléken próbálnám ki a legszívesebben.

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Nem véletlen, hogy siker. Hardveresen nagyon jó készülék + Nexus, tehát a szofteres rész is mindig friss lesz, ill. mindezek mellett nem annyira drága, mint vártuk volna.
Tehát tökéletes kombináció, csoda hogy sikeres?

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hardveresen jó, szoftveresen garantáltan up-to-date, és még gyönyörű is... nem csodálkozok hogy kapkodják.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) vince


vince
őstag

Ez jó :D Azt csodálom, hogy valaki csodálkozik ezen :DDD

(#5) bolondember
akkor nem lenne ilyen exkluzív :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

és mi lenne ha lehetne kapni, akkor mennyire kapkodnák?! ;) (többek közt szerintem innen, az oldalról is elég sokan)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) Lacces


Lacces
őstag

Valószínűleg velem van a baj, hogy engem külsőleg más androidos telefon fog meg, és az UI tekintetében is :)
De amúgy ettől függetlenül nagyon jó telefon :). Csak külsőleg nem az én ízlésvilágom sem UI területén, mint mobil, viszont a Nexus 7 nagyon bejön.

(#7) BenHans


BenHans
addikt

Ez kúáa szép! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#8) zooole válasza Lacces (#6) üzenetére


zooole
senior tag

Ott is ugyan ez az UI

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Nem csoda, még nekem is kéne. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) HuMarc


HuMarc
addikt

Lehet...? LEHET...? Már most is az! :R

(#11) Lacces válasza zooole (#8) üzenetére


Lacces
őstag

Igen, de nekem mégis ilyen kicsi képernyőn nem jön be annyira, mint az első helyezett nálam :). Tableten ez az UI is 2. helyen áll, de ott nálam más az első helyezett :).
Ízlések és pofonok...

(#12) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ez a hír konkrétan most mit szolgált?

YNWA

(#13) Liudvikas


Liudvikas
tag

[link]

akkor ezek alapján a hibás Nexusok helyett Optimus 7-est kapnak a tulajok? ;] ;]

on:

spec alapján jó kis telefon, de a márkában annyira nem tudok már bízni a tucat elromlott itthoni eszközök miatt..

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

299 ojróért nekem is kéne. Csak mint tudjuk, itthon 150 k+ nyitóár lesz.

<< Heimdal >>

(#15) lmisi válasza BoC1ka (#12) üzenetére


lmisi
senior tag

Azt hogy ímmáron bizonyos és nem csak sejtés, hogy az LG-nek sok sok év után végre van egy sika-kasza készüléke, amit visznek mint a cukrot éhínség idején ingyé.
Az lg-nek nem kell még a forgalmazással sem törödnie elintézi helyette a gugli, akárcsak a nexus 7-nél.
Úgy tűnik a gugli sajátmárkája kezd beérni. Ezt ezentúl a semelyik androidos gyártó sem hagyhatja figyelmen kívül.
Lesz itt még tülekedés gyártók felöl nexus gyártási lehetőségért. :D

(#16) Lenry válasza bolondember (#5) üzenetére


Lenry
félisten

yepp :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Pete55555 válasza bolondember (#5) üzenetére


Pete55555
addikt

Hívnám is egyből a pr**identet ;)

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) ronaldo


ronaldo
őstag

A Google teljesen hülye, a Nexus 7-nél (is) napnál is világosabb volt, hogy viszik mint a cukrot erre teljesen besültek a készlettel, most viszont már nem fogy úgy. A szaloncukor sem márciusban fogy a legjobban, hanem decemberben, egy új készülék is a nyitányon, nem a start után 5 hónappal.

A Nexus 4 megint teljesen várható pályát fut be, csúcshardver, csúcsszoftver barátságos áron, Samsung-baklövések nélkül.

Megkockáztatom, hogy ezzel több százezres, de akár milliós darabszámkiesést produkálnak. Hisz mire normálisan kapható lesz (legalább még 1-2 hónap) világszerte, addigra már a következő generációkat harangozzák be a gyártók és mindenki majd inkább vár.

Hiába jó a termék, de dilettáns a kereskedő...

(#19) Halo válasza BoC1ka (#12) üzenetére


Halo
senior tag

hm. már megfogalmazódott ez bennem korábban is, mikor valami szifon5-6? mittudoménmilyen új alkatrészről lebbentette le valamelyik külföldi oldal a fátylat, hogy miért is kell gondolkodás nélkül átvenni az ilyen... tartalommentes tartalmakat?

maximum a hájp ill. a reklám fenntartásának céljának érdekében.
eszetlen majmolás - vagy ésszerű majmosítás? ki mit lát benne, ki melyik szerepbe / ruházatba bújik ;)

jah és persze az örök ilyenkor: Píííísz.... ;]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#20) ADAM1337 válasza Liudvikas (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezt hogy vetted ki ebből a cikkből ?
Egy darab említés sincs itt nexus-ról.

(#21) No.01 válasza ronaldo (#18) üzenetére


No.01
őstag

Teljesen egyet kell h ertsek... :U

(#22) Liudvikas válasza ADAM1337 (#20) üzenetére


Liudvikas
tag

kép? specifikációk? árak? LG Mobile?

ja, hogy Nexus 4 szó szerint nincs a szövegben :U vicc volt a link btw.

(#23) atike


atike
nagyúr

Mire telefont fogok tudni cserélni pont elérhető árban lesz... :) Még jó hogy sikersztori... Normális teljesítmény (hehe) relatív normális áron. Na meg a Nexus névvel együtt járó előnyök... Még ha LG is... :) Ez kell a népnek.

(#24) littlelion21


littlelion21
addikt

A korábbi modellekhez hasonlóan becsülték meg a várható forgalmat, miközben a G-Nex valami 700-800 dollár körül nyitott, ez meg fele annyival?
Hülyék ezek, vagy magyarázzák a bizonyítványt?

(#25) ADAM1337 válasza Liudvikas (#22) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

gyenge a humorérzékem akkor sry.

(#26) mumk1 válasza ronaldo (#18) üzenetére


mumk1
addikt

Ehhez mindig is értett a Google. A Nexus One január 5.-én jelent meg... :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#27) blade zte


blade zte
őstag

Ebben nincs semmi érdekes. Akik nem halottak még kínai telefonokról, azok örültként rohannak a boltba, més megveszik, mint az iphonet. Xiaomi m1s-bōl is vagy 5+ rendelési kör ment le, és mind elkelt, pedig az csak s4 kétmagos. Én inkább xiaomi m2-öt vinnék, az olcsóbb, és jobb a (szoftveres)támogatottsága. Csakhát az is elkel 10 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#28) rbence válasza Retekegér (#14) üzenetére


rbence
senior tag

Gsm boltban már van 140-ért. ;]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#29) parkr


parkr
őstag

azzal mi lett egyébként hogy több gyártótól is jönnek majd nexus-ok?
pl. moto és sony, vagy az végül kamu volt?

(#30) Syron válasza blade zte (#27) üzenetére


Syron
tag

Nem vagy egyedül, az a készülék nekem is szimpatikusabb. Ha másért nem is, a memória bővítése miatt is. :)

(#31) blade zte válasza parkr (#29) üzenetére


blade zte
őstag

1. Motorolánál láttál idén 4 magot? Nem hinném, higy el akarják kaszálni maguk jövö évre, hogy most adnak ki olyat.
2. Pont ugyanez, hogy akkor meglátszana, hogy a sony a többihez képest gagyit gyárt hardveresen, és az alap felület azokhoz képest akadna. Milyen lett volna, ha megjelenik most tölük ugyanez, és jövöre az a xperia odin, és csak máshogy néz ki?

Ezért nem. Mindkettö gyártó abból él, hogy a kinézete miatt veszik, a hardver meg kb mindig a többi csúcskészülék fele.(a HTC is, csak csúcshardverrel)A referenciakészüléknek meg mindig a csúcs körülit kell mutatnia. Ezért is kevés az benchmark a nexus 4-nél, mert simasággal megy el a többi.

Oppo find 7 astro black

(#32) jooker82 válasza Retekegér (#14) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez,hülyeség,mégha az LG is mondta..120-nál nem lesz több..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) HXY


HXY
addikt

Ez a glitteres hátlap szerintetek férfias?

(#34) jooker82 válasza HXY (#33) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem tetszik,legalább nem az az unalmas műanyag... Az S3 hátlapja férfias??,v a 3GS hátlapja??mégis,minden férfi azzal rohangál..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#35) b4zsi- válasza HXY (#33) üzenetére


b4zsi-
őstag

szerintem olyan, mint a Matrix csak nem fekete-zöld. A MATV-n nekem tetszett ahogy ide-oda forgatták. Ez a telefon megérdemli hogy ő legyen a Nr 1. Androidos készülék.

(#36) ADAM1337 válasza HXY (#33) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem gáz

(#37) embe


embe
nagyúr

Az az ár az ottani keresetekhez képest olcsónak számít.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#38) #16820480 válasza mumk1 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

ott nem az volt talán a legnagyobb baj, hogy mikor jött ki, hanem hogy össesen négy helyről lehetett vásárolni: USA, UK, Hong Kong és Szingapúr...

blade zte: és ha olvasnál kínai fórumokat, akkor tudnád, hogy az a Xiaomi sem fenékig tejfel, volt bőven problémája, illetve a MIUIis valakinek vagy bejön, vagy nem. ráadásul ők is sunyi módon a saját szoftverboltjuk fizetős tartalmai felé terelik a népet, lassan már témákat is csak onnan lehet leszedni. illetve az, hogy kb 150 ezret tudtak az M2-ből legyártani egy hónap alatt, nagyjából a "nem kapható" szinonímája. az 1S-ből 8-9 futam ment eddig le, de továbbra sincs állandó készlet, és valószínűleg még nem érték el a 3 milliós darabszámot sem fél év alatt.

(#39) blade zte válasza #16820480 (#38) üzenetére


blade zte
őstag

Mert én kínaiul olyan jól tudok... . De ez csak kínán belül kelt el szinte mind. Figyelj, én is mondok simán hátrányt a nexus 4-re is... . Te azt hiszed, ha valaki azt mondja hogy ez jobb annál, akkor szerinted ennek nincs hátránya? :U
A nexus 4 gagyi, mert 8gb mínusz 1-2gb rendszer melett jó, ha elfér egy nagyobb játék+egy film. Ha meg még zene is kell pfú... . Nem mindenkinek tetszik a holo sem annyira. A hátulja könnyen törik, mert üveg, nem kinyitható, akkuje ezért nem cserélhetö.

Ha tudnád, ilyesmi hibák a telefonok 100%-án vannak.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#40) kcsa válasza blade zte (#39) üzenetére


kcsa
veterán

Hogy a film legyen a legfontosabb egy telefonnál... De sebaj, neked még lesz pár széria blade kapható :) Minden topicba csak kötekedni jársz előszeretettel.

(#41) #16820480 válasza blade zte (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

olyasmi hibákra gondolok, hogy random újraindulgat, hogy lötyög az akksi, hogy pocsék minőségű a kamera, hogy fekete képernyővel elhalálozik és csak reboot segít. vannak ismerőseim, akik például 1S-sel rohangálnak, és nincs túl jó véleményük összességében róla, nem stabil igazán.
a Nexus-ra lehet tenni másik felületet, akár MIUI-t is (ha mást nem, egyelőre a launcher-t), de egy M2-re lehet tenni AOSP-t?

(#42) axioma válasza blade zte (#31) üzenetére


axioma
veterán

Moto azert a qwerty-vel is kaszal, de sajna csak kint, eu-ban ezt a piaci rest valahogy semelyik gyarto nem akarja normalis androidossal lefedni.

(#43) Mr. Kruxeth válasza HXY (#33) üzenetére


Mr. Kruxeth
csendes tag

A legnagyobb probléma azzal a nagy LG felírattal van, ami sok mindent elárulhat. Minden elismerésem, jelenlegi csúcs készülék, de az elmúlt években annyiszor hagyott cserben ez a márka, hogy mára nálam teljesen hitelét vesztette...

(#44) embe válasza Mr. Kruxeth (#43) üzenetére


embe
nagyúr

Remélhetőleg a Google odafigyel majd a supportra. Elvileg referencia modell, vagy mi a szösz....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45) Mr. Kruxeth válasza embe (#44) üzenetére


Mr. Kruxeth
csendes tag

Igen, ebben az esetben biztos, hogy a minőséget is megköveteli a gyártótól és a támogatásról is gondoskodik majd.

[ Szerkesztve ]

(#46) RetepNyaraB válasza Mr. Kruxeth (#45) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Google gyártat az LG-vel. A frissítésnek ebben az esetben a koeraiakhoz szerencsére semmi köze :P

Ami fő bajom a géppel, az a nem bővíthető memória. Illetve a 400 eurós ár alsó hangon a 16Gb-os verzióért, ami így már nem annyira best buy nekem...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#47) jooker82 válasza RetepNyaraB (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ugyanúgy meg kell csinálnia,minden egyes frissitést az LG-nek...csak itt a saját bűvöleteit ki kell hagynia..... ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) BiP válasza Retekegér (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

(#14) Retekegér+(#28) rbence+(#32) jooker82: x*lgsm-ben (nem tudom honnan szerzett példány) 130e.
Hogy valódi forgalomban/szolgáltatónál mennyi lesz, nem tudom, de némileg olcsóbb szokott lenni.

(#49) HuMarc válasza BiP (#48) üzenetére


HuMarc
addikt

Az LG azt mondta, hogy náluk 150 lesz...

(#50) jooker82 válasza BiP (#48) üzenetére


jooker82
nagyúr

A partneronál is 129 ért már kapható...[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.