Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Na nyitó hozzászólás :))

Belekezdtem olvasni, aztán végig is olvastam egyvégtében (idáig), ha le tudott kötni az már csak jó lehet.

Grat. és tényleg nem egyszerű az Élet.

Jöhet a folytatás :R

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2) AusWolf


AusWolf
őstag

Hát igen. Az első, rendszerint félresikerült kapcsolatkezdemény hajlamos csúnyán hazavágni az ember egész életét... ha érzelmileg ott ragad. Mindenki csak emberből van - számomra ebben van az írásod nagy igazsága, amit bizony fel kell ismerni, meg kell bocsátani (magunknak is), és tovább kell lépni. Elvégre igazi nagy Ő talán nem is létezik, csak emberek vannak, akikkel együtt töltünk 5, 10, 20, 40... akármennyi évet, vagy akár csak egyetlen napot. Ezért kell mindig hálásnak lenni érte, és nem bánni, függetlenül attól, hogy meddig tart, mivel a másik is csak ember, saját vágyakkal, tervekkel, amikbe nem biztos, hogy száz százalékig beleférünk egy életen át. Ezen kívül tudni kell a megfelelő helyen és a megfelelő időben azt mondani: elég! Le kell zárni a múltat, új emberként új életet kell kezdeni, néha teljesen, a nulláról. Ez egy nehéz és fájdalmas feladat, amit az emberek többsége fél bevállalni, és inkább kényelmesen meghúzódnak a fájó múlt sötét árnyékában. Úgy gondolom, hogy ebben rejlik az élet keserűsége, és számomra az írásban bemutatott Kinga keserűsége is.

Egyébként remek írás, minden elismerésem! :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Saccolásom szerint két verzió lehetséges, ami a zárat illeti.
1., Az albérlő köszönettel hoz egy új zárat, amihez már csináltatott tartalék kulcso(ka)t, hogy később be tudjon menni a lakásba.
2., Az "albérlő" Géza barátja. Ahogy Kinga elindul a gyerekekért, kinyitja az ajtót, kicserélik a zárat, ezzel kizárják Kingát a saját lakásából. Géza betelepszik, gond lesz kirakni.

Ha egyik sem, akkor az albérlő lesz talán az, aki visszaadja Kinga életörömét.

Remélem, hogy nem lőttem le egyetlen poént sem, csak kombináltam egy kicsit.

Jó írás, várom a folytatást. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) AusWolf válasza Vakegérke (#3) üzenetére


AusWolf
őstag

Nekem is van egy saját verzióm, amit már majdnem leírtam ide, de végül úgy döntöttem, hogy inkább megvárom a folytatást. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#5) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Először is elnézést kérek a véleményem miatt az írótól. Lehet hogy a felgyülemlett negatív tapasztalat miatt mondom ezt, de ez egy ostoba , hülye pi..a története. Én mindig ilyenekkel futottam össze. Az ilyen nőktől mentsen meg az ég!

Volt egy nagy szerelme, azt ilyen-olyan okok miatt elhagyta, összeállt mással, azt is elhagyta, férjhez ment, azt is elhagyta.

Aztán meg mikor már egyedül voltak ezek a fajta nők, elkezdtek fosni a magánytól és elkezdtek gondolkodni életük nagy nagy szerelméről, vajon mi lehet vele. Felkeresték vagy találkoztak az illetővel és szépen úgy alakították a dolgokat, hogy új kapcsolat kezdődjön a régi/új szerelmével.

Az ilyen nőket olyan szívesen fel pofoznám! Akkor, mikor meghozzák a rossz döntéseiket nem gondolkoznak. Évekkel, év tizedekkel később jut a eszükbe, hogy "Hoppá, akkor rosszul döntöttem, majd most helyre hozom!" És onnantól mindent megtesznek, bármit megígérnek csak hogy az imádott fickót megszerezzék. Az nem érdekli őket ha esetleg már megnősült a másik, vagy komoly kapcsolatban van, szétrombolják. Ha meg esetleg ez sem volt a legjobb döntésük, nem baj, van másik hülye akihez visszamehetnek.

Nekem ott volt Piros Pozsga. Egy az egyben ezt csinálta. És még mindig nem állt le, nem hagy békén.

Bocsánat ha félre értettem a történetet és nem erről szól. Nekem ez jött le belőle, eddig. De szerintem tuti ez lesz a folytatás, vagy valami hasonló.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#6) prolad


prolad
őstag

Eddig jó,várom a folytatást. :C

(#7) ijjájom válasza Johnny001 (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi! Hamarosan jön!:)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) Dagidög válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Dagidög
senior tag

Reális elképzelések, a történethez mindkettő már csak hab lenne a tortán. :U

(#5) Csoffadalom: Kemény szavak, de sokszor ezek az emberek olyan háttérrel rendelkeznek, ami miatt hozzák sorra a hibás döntéseket, mondhatni nem ők tehetnek róla.

Az olvasmányhoz: "Ez a mai időben már nem jelent gondot, hisz a lányok fejlettebbek, előbb érnek!" - testileg igen, de akik 14 éves korban valóban érettek, azok az elhanyagolható töredék. 4 év ekkor még szerintem elég nagy szakadék, ekkor még évről évre változik, fejlődik az ember. Nagy általánosságban nem való egy 14 éves lány 18 éves sráchoz.
A folytatást én is várom, kíváncsi vagyok, hogy alakulnak a dolgok. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) ijjájom válasza AusWolf (#2) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszönöm! Nagyon érett gondolkodásra vall az írásod, nagyon tetszett a megfogalmazásod, amit írsz az úgy is van! Senki sem tudhatja, hogy az a lépése jó lesz-e? Lehet, hogy ő komolyan gondolja, de mégis később kilép a kapcsolatból, de lehet,hogy éppen a másik hibáit nem tudja elfogadni. Minden ember más, mindenkinek vannak hibái, de nem biztos, hogy én azokat el tudom fogadni, mint ahogy az én dolgaim sem biztos, hogy bejönnek a másiknak. Láttam egy filmet, amiben egy szerelmespár amikor összeköltözött, milyen apró dolgok miatt veszekedtek. A fiút idegesítette, amikor a lány a TV nézés közben almát evett, mert annak ugye hangja van!:) Szóval lehet, hogy pitiáner dolgok, de nagyon össze kell passzolnia két embernek, hogy hosszú-hosszú éveket le tudjanak élni egymás mellett szeretetben és békességben! Még egyszer köszi és hamarosan folytatódik...

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#10) ijjájom válasza Vakegérke (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hali! Régen hallottam Felőled! Látom a fantáziád a régi! :)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#11) ijjájom válasza Dagidög (#8) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hamarosan megtudod! Mármint a dolgok alakulását, már nem sok van vissza! Hát igen, biztos a négy év miatt alakult így a kapcsolat! Kinga köszöni Csoffadalomnak írt válaszod, ez is érett gondolkodásra vall! :)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#12) Csoffadalom válasza ijjájom (#11) üzenetére


Csoffadalom
tag

Milyen választ? Én nem olvastam semmit.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#13) moonlight115


moonlight115
tag

Én is várom a folytatást. :B

Csoffadalom, rég láttunk az :L-ben. Lécci, gyere vissza, mert játszani jó ! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) Csoffadalom válasza moonlight115 (#13) üzenetére


Csoffadalom
tag

A főzőcskéhez sajna nem tudok hozzászólni. egyfelől eddig nem volt olyan kaja amit én is szeretek, másrészt meg nem tudok főzni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#15) kzoard válasza Dagidög (#8) üzenetére


kzoard
csendes tag

Olyan nincs, hogy nem tehet arról, hogy hogyan dönt. Legyen az bármilyen (és itt szó legszorosabb értelmében BÁRMILYEN) háttér; ha az ember nem hajlandó a múltjában lévő dolgokat a helyére tenni és megbékélni (első sorban saját) magával és ezekkel, nem számíthat arra, hogy a másik elfogadja a hibáit, vagy hogy ő fogadja el a másik hibáit.

Ne is mond. Nem hogy 14, de még ~20 évesen is az az erősen kisebbség, aki nem képes a kapcsolatokban éretten viselkedni.

A címből először úgy hittem, hogy Csoffadalom írása lesz, de ő most „csak” hozzászóló.

(#16) Vakegérke válasza ijjájom (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attól, hogy címlapra régen írtam, még termékeny vagyok. Blogom rejtekén játszom a szavakkal, gondolatokkal. :)

Csoffadalom: Már rég nem főzőcskézünk, most kufárkodunk. Elsejétől pedig új játéknak fogunk örülni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) SzalaiG válasza Csoffadalom (#5) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egyetértek. Sajnos. :K

Jó az aláírásod. ;)

(#18) ijjájom válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


ijjájom
csendes tag

(#5) Csoffadalom: Kemény szavak, de sokszor ezek az emberek olyan háttérrel rendelkeznek, ami miatt hozzák sorra a hibás döntéseket, mondhatni nem ők tehetnek róla.

Te csak a hülye p....át látod Kingában, biztos meg van az okod rá, mert lehet, hogy kicsit hasonlít arra, aki Téged esetleg átvert, de ne vonj párhuzamot köztük! Mindenki más, és azért mert szarul választ be valaki, azért talán még nem hülye p...a! Persze ha a pasi szarul választ, akkor is a csaj a hülye p...a! Nem?:(

Bocsi, ha kicsit védelmembe vettem, hisz Kinga az enyém, az én fejemből pattant ki, majd meglátod a folytatást, aztán várom az ÍTÉLETET!:)

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#19) ijjájom válasza Vakegérke (#16) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Mert régen hallottam Felőled, nem a Te hibádnak róttam fel. Sajnos több mint fél évig voltam logout-mentes, de ez hosszú téma. Aztán változás volt, azt hittem elveszítettem mindent, mert régi email-címem megszűnt, nem engedett be, de köszönet Kalandor segítségének és a Logout csapatának visszakaptam magam!:)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#20) SzalaiG válasza ijjájom (#18) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mikor lesz folytatás?

(#21) ijjájom válasza SzalaiG (#20) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Majdnem készen van! Napokon belül felteszem, aztán már a moderátoron múlik!...:)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#22) Nadia


Nadia
újonc

Biztosra veszem, hogy a Géza le fogja cserélni a zárat... Mondd, hogy beletrafáltam :D

(#23) Vakegérke válasza Nadia (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még ne mondja! :N
Majd a folytatásból kiderül. Addig meg kibírjuk valahogy. Legfeljebb lerágjuk egymás körmét izgalmunkban. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Csoffadalom válasza ijjájom (#18) üzenetére


Csoffadalom
tag

Direkt úgy kezdtem a hsz-t, hogy elnézést kérek a véleményem miatt és azért is, hogy nekem ez jött le eddig. Lehet tévedek és nincs igazam és nem egy hülye picsa. Sebaj, tévedni emberi dolog, meg bocsájtani isteni. Na de ha igazam van/lesz?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tetszett, köszönöm, hogy elolvashattam. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#26) ijjájom válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Oké! Nem gáz, nem tudhatod a folytatást, Neked ez jött le, lehet, hogy Piros Pozsga miatt?:)
Minden történet más, mindenki mindent másként él meg, és tényleg előre írtad, hogy elnézést a vélemény miatt!
Te csak a főszereplőt véleményezted, nem az írás stílusát, stb. Majd a végkifejlet meghozza a valódi véleményed! :)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27) Csoffadalom válasza ijjájom (#26) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen, miatta, ő csinálja szinte ugyan ezt. Talán más lesz majd a véleményem, talán nem változik.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#28) ijjájom válasza Csoffadalom (#27) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Mármint mit csinál? Ha hosszabb, vagy nem publikus, privátban is írhatsz! Igaz nem vagyok Csernus, de azért megkérdezem: "Akarsz beszélni róla?" - és ez vicc nélkül! Hátha más szemszögből rálátok esetleg másként a dolgodra!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#29) Csoffadalom válasza ijjájom (#28) üzenetére


Csoffadalom
tag

Évekkel, év tizedekkel később kezd el gondolkodni, hogy anno akkor rosszul csinálta a dolgokat. Bár azt a részt megértem, hogy otthagyta a palit amikor az a másik suna után ment. Vissza akar/fog menni a pasihoz. Itt a párhuzam a két nő között. Ez a vergődés a szarabbnál szarabb kapcsolatokban, agyalás a régi szerelmen, ez már a hülyeség netovábbja.

Mi köze a háttérnek az egészhez? Szar élete volt gyerekként? Vagy mi? Páran ezzel magyarázzák a rossz döntéseit. Szerintem az ég világon semmi köze nincs az egész dologhoz. A döntéseinkről csak azután derül ki hogy rossz döntés, ha már meghoztuk azt. Ezt viszont el kell fogadni, nem sírni miatta, meg kapaszkodni minden szalmaszálba.

Mondhatjátok nyugodtan, hogy szarok a tapasztalataim nőkkel. Ez igaz. De eddig igazam volt az ilyen nőkkel kapcsolatban. Mindig vissza akarnak térni. Tagadják, de vissza akarnak térni és a célért bármire hajlandóak.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#30) moonlight115 válasza Csoffadalom (#29) üzenetére


moonlight115
tag

Néha nagyon nehéz elengedni azt, aki sokat jelentett az embernek. A túllépés fájdalmas lehet. Akaraterő is kell hozzá. :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31) Csoffadalom válasza moonlight115 (#30) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem jó 2 évembe telt míg el tudtam engedni Piros Pozsgát. Neki 14 év sem volt elég, mert még idén is meg keresett. Persze megint el lett küldve melegebb éghajlatra, de nem vagyok biztos 100%-ig hogy megértette végre. Nem akarja felfogni hogy én nem akarok tőle semmit az ég világon. Állandóan a barátom akar lenni vagy a lelki sebeim ápolni. Ez kamu duma. A 14 év alatt mindig ő keresett fel, én jó ha 2x kerestem őt. Talán ezért is gondolom azt az írás főhősnőjéről hogy egy ostoba pitsa. Ő is vissza akar menni a réges régi nagy szerelméhez.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#32) moonlight115 válasza Csoffadalom (#31) üzenetére


moonlight115
tag

Lehet, hogy csak hiányzol néha neki. Van ilyen. Vagy épp nosztalgikus hangulatban van, mikor téged keres. Elbeszélgetsz vele, és kész. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33) Csoffadalom válasza moonlight115 (#32) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem egyáltalán nem hiányzik. A nosztalgikus hangulata meg nem izgat, nézegessen fényképeket rólam ha van még neki. Tudod, mint a Bikini dalban :D .Nem vagyok rá kíváncsi, nem érdekel a szar élete, sem az imádott férje aki megcsalta. Le se szarom, mégis állandó rendszerességgel zaklat.

Hiába az első szerelmem volt és sok szép emlék fűződik hozzá, nem érdekel. Arra sem emlékszem mit szerettem benne. Csókolózni én tanítottam, a száját képtelen volt rendeltetés szerűen használni a szexben, dugni nem tudott, humora nulla, öltözködési szokásai borzalmasak. Ez semmit sem változott az elmúlt 14 évben. Ráadásul annak idején megcsalt és ott is hagyott a férjéért. Ehhez akarjak én vissza menni? Lópikulát. Ki tudja garantálni nekem, hogy nem gondolná meg magát 1-2 év múltán? Senki!

Lehet jó ideig egyedül leszek még, de hozzá akkor sem megyek vissza soha. Még akkor sem ha kipusztul az összes nő.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#34) AusWolf válasza ijjájom (#9) üzenetére


AusWolf
őstag

Nem önálló írásnak szántam, de azért köszönöm! :B

Szerintem egy kapcsolatban fontos a tolerancia is, mivel 100%-os összepasszolás nem létezik. Ha igazán szeretek egy lányt, akkor az ilyen apróságok, mint a hangos almaropogtatás, nem képezhetik vita tárgyát, mert jobban értékelem az együtt töltött időt, mint amennyire zavarnak az apró dolgok. Ráadásul az ilyen dolgot meg lehet szokni, sőt, meg is lehet szeretni. Nem azért, mert jó szokás, hanem mert a szeretett lány szokása. Úgy gondolom, hogy ha egy apróságból vita kerekedik, akkor annak valami nagyobb dolog áll a hátterében. Talán az összeköltözés miatt hirtelen lecsökkent privát szféra okozza a feszültséget, vagy csak simán megunták egymást. A zavaró apróságokat egy jó beszélgetéssel el heletne simítani.

A folytatást lelkesen várom. :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#35) duracell75


duracell75
csendes tag

Grat...

jó írás

:C

(#36) front3r válasza Csoffadalom (#14) üzenetére


front3r
őstag

Nagyon jó az idézeted!!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#37) Csoffadalom válasza front3r (#36) üzenetére


Csoffadalom
tag

Milyen idézet?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#38) front3r válasza Csoffadalom (#37) üzenetére


front3r
őstag

Aláírás akart lenni. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#39) Csoffadalom válasza front3r (#38) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ja, értem. Nagy igazság az idézet, rám illik is.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#40) AusWolf válasza Csoffadalom (#33) üzenetére


AusWolf
őstag

Ne haragudj, hogy beleszólok, de ha ennyire kapálózol ellene, akkor talán mégsem engedted el teljesen. Csak azért mondom ezt, mert az én életemben is volt egy lány, aki ... hát, mondjuk úgy, nem volt rám a legjobb hatással. Én is sokat harcoltam, hogy minden emléket kitöröljek a fejemből, és elmondhassam, hogy le se szarom, de még évekkel azután is, hogy ez sikerült, olyan irányban haladt az életem, és az érzelemvilágom, amerre azelőtt gondolni se tudtam volna. Újabb évek kellettek, hogy újra megtaláljam önmagam. Mostanra viszont eljutottam odáig, hogy ha valahogy sikerülne az adott lánynak felkeresnie engem, akkor egyáltalán nem ellenkeznék. Persze járásról, vagy bármiféle kapcsolatról szó sem lehet, de bármi másban szívesen állnék a rendelkezésére. Egy kicsit talán még érdekel is, hogy mi lett vele azóta. Nem gondolok rá, nem hiányzik, de már nem is harcolok ellene, nincs bennem harag. Mondom ezt annak ellenére, hogy a sebek még megvannak, és talán örökre meg is lesznek.

Remélem, nem voltam túl indiszkrét. :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#41) moonlight115 válasza AusWolf (#40) üzenetére


moonlight115
tag

Ez a felnőttes hozzáállás. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#42) Csoffadalom válasza AusWolf (#40) üzenetére


Csoffadalom
tag

Dehogy vagy indiszkrét! Én tényleg nem akarok tőle semmit, csak azt hogy hagyjon békén. Nem kell barátnak se, nem csak azért mert anno megcsalt, hanem mert nem tartok igényt rá. Nem érdekel mi van vele, az sem hogy most hogy él, vagy szenved a férjecskéje miatt.

Azt sem kértem soha senkitől, hogy ápolgassa az épp sebzett lelkem. Pláne tőle nem kérnék ilyet. Az ilyeneknek úgyis csak a bosszú állás a fontos a pénzen kívül. Ha már 1x, 2x megszívta valakivel úgyis jön az a fejlövés, hogy akkor "most én bosszút állok a pasikon". Én nem akarok sem a bosszújuk alanya lenni, sem a szenvedő fél, az már voltam épp elégszer. Jól vagyok én egyedül is. Csak hagyjon békén végre, értse meg: NEM AKAROK TŐLE SEMMIT!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#43) ijjájom válasza Csoffadalom (#29) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Igen! Sok olyan nő van, aki valamiért mindig vissza-visszatér a volt pasijához, férjéhez, lehet, hogy érzelem? Én sem értem miért ragaszkodik valaki olyanhoz, aki már sok-sok fájdalmat okozott neki! Talán a főszereplőm, Kinga annyiban tér el ezektől, hogy neki Oszi beteljesületlen szerelem volt. Talán sokszor gondolt arra, hogy mi lett volna, ha akkor Oszinak igent mond, nem lett volna a rossz házassága, rossz kapcsolata. Ezt így utólag nem lehet tudni! Nem egyformák az emberek, mint ahogy Ti pasik sem vagytok sokszor ki/be/számíthatóak! Bocsi! Ezt nem tudtam kihagyni. Erre mondanák a lányaim, hogy ez olyan anyás poén volt! :)
Kívánom Neked, hogy találj Magadnak egy klassz nőt! Akinek csak Te vagy fontos, és próbálj bízni a nőkben, nem egyformák mind, és nem mind hülye p...a!:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#44) ijjájom válasza Nadia (#22) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Nem mondom!!!!:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#45) Csoffadalom válasza ijjájom (#43) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm a jó kívánságokat, remélem úgy lesz majd. Megbízni a nőkben? Hááááát talán, majd egyszer.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#46) Mery95


Mery95
csendes tag

Remélem hamarosan jön a folytatás! :)

"Tell your friends we're coming for them." :)

(#47) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Sorry nem olvastam végig csak bele az elejébe, de valami nekem nem kóser! A srác mozigépész 4. létére? 10 évesen valaki mozigépész? Persze..

(#48) ijjájom válasza KaiotEch (#47) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát ez az, hogy csak beleolvasol! A fiú 18 éves!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#49) Damage401


Damage401
senior tag

Most értem a végére. Most volt időm rá. :) Nagyon tetszik várom a folytatást le a kalappal. Nagyon jó húrokat penget meg a történet.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#50) ijjájom válasza Damage401 (#49) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszönöm! A folytatás kész, feltettem, már csak a moderátoron múlik, hogy mikor teszi ki!:)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.