Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megmondom én, hogy mi lesz. Annak fényében, hogy az MS lesz a kiadó - őszintén, egy XBOX exkluzivitás után ezen ki lepődik meg? :U -, nekik ugye szívük csücske most az XBOX One, így szerintem ott fog kezdődni, hogy minimum egy, de inkább három hónap XBOX One exkluzivitás, hogy a türelmetlenebbek vegyenek miatta új konzolt. :K

A megjelenés 2015. karácsonyára van kiírva, ez szerintem végleges lesz, legalábbis sokat csúszni az XBOX One kiadás tutira nem fog. Azután 2016-ban megjön az XBOX360 kiadás is, továbbra is a Microsoft-exkluzivitás jegyében, majd pedig talán - hangsúlyozom: TALÁN(!) - 2016. végén - 2017. elején érkezik meg PC-re és PS platformokra.(Mivel még mindig nem mondták 100%-ra, hogy igenis lesz számítógépes kiadás, csak hát a logika azt diktálja, hogy minél szélesebb körbe jusson el, ezzel is növelve a bevételeket).

A Tomb Raider nagy név, minden kétséget kizárólag ezt akarja felhasználni a MS arra, hogy a viszonylag gyengécske eladásokat produkáló XBOX One konzolt minél többen vegyék meg. :K

Úgyhogy aki PC-n akar játszani az új Tomb Raiderrel, az szerintem legkorábban 2016. év vége - 2017. év eleje körül számíthat a megjelenésre. :( Ami pedig a TR-UC vitát illeti: Egyéni ízlés és platform kérdése. Mivel konzol-exkluzív, így nálam totál kimaradt, ergo toronymagasan a TR nyerne. De ha lenne UC PC-re is, talán nem így gondolnám.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.