Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ->Raizen<- válasza ÁdiBá (#50) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Több rajta a fázis mint az F.E verzión. Röhögve tartani fogja a boost órajeleket is és még pici oc is bele fog férni szerintem.

(#52) ÁdiBá válasza ->Raizen<- (#51) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Csak mivel vezeted el a 225W TDP hőtermelést?

ÁdiBá

(#53) ->Raizen<- válasza ÁdiBá (#52) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Notebookokban is megoldották a dolgot. Ilyen vastag bordával laza lesz. Az sosem 225w-os tdp lesz.

(#54) Zolik: Ezt nem fogják elkapkodni mert sz@r a hash rate ami ki tud magából préselni asszem 22 körül van.

(#55) ÁdiBá: Nyilván 2100+ mhz-t szerintem nem lehet majd elérni vele gpu-t nézve, de egy 1900-az szerintem tudni fog.

[ Szerkesztve ]

(#54) Zolik


Zolik
senior tag

ha ezt se lehet majd kapni (vagy arany áron) mert a bányászok elkapkodják akkor teljesen mindegy mit tud a kártya

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#55) ÁdiBá válasza ->Raizen<- (#53) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Egy OC GTX1080 kártya 225W TDP használ, vesz fel. Tudom, nekem is volt 1080 kártyám.
1080 alap.: 165-180W
1080 OC (2Ghz).: 205-225W
1080Ti alap.: 245-260W
1080Ti OC (2Ghz).: 310-325W

Ezeket itthon saját magam mértem, és nem állnak a valóságtól messze.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#56) hunluki válasza Tidus (#29) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem értem mi a gond a giga kártyáival. WF2 2 ventis 1060-am van ami félpasszív, de max terhelésen se hallom, ha odarakom a fülem a gépházhoz akkor csutka terhelésen lehet picit hallani, de kb winyó kerregésének szintjén van, pedig húzva is van.

Előtte EVGA 760 kártyám volt, na az hangorkán volt.

Cikkhez: Lehet tippelni hány másodperc full load után throttlingol a kártya? :D Én olyan 1-2 percet adnék neki nagyon optimista módban :D

[ Szerkesztve ]

(#57) AxBattler válasza TaaT (#42) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem rossz, de egy Arctic Mono Plus azért jobban passzolna rá. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#58) pomorski válasza AxBattler (#43) üzenetére


pomorski
őstag

Gondoltam, a Doom topikban megbeszéltük.

(#59) pengwin válasza ->Raizen<- (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Hát, szerintem a Zotac sokkal bizalomgerjesztőbb, még ha hosszabb is 1-2cm-rel.

Én kicsit user error-nak tekintem azt, ha valakinek ekkora teljesjtmény kell ekkora méretben (vagyis max. 17cm-es hosszal)... ott rosszul lettek felmérve az igények a gép építésekor.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#60) ->Raizen<- válasza pengwin (#59) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem feltétlenül, az én gépemben pl jól mutat a 970 mini pont annyi a plexi oldalt mint amekkora a kártya. ;] Rövid kártyát könnyebb is szerelni, mini itx konfigba is be lehet pakolni stb.

(#61) Exowienqt válasza Medocsabi (#4) üzenetére


Exowienqt
csendes tag

Alulról, de azért a kondiknak azért az még kibírható

Aki másba beleesik, magának ás vermet.

(#62) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Na most már jöhet a MINI 1080Ti. ;]
Annak idején jártam úgy az FX korszakkal, hogy megolvadt az INNO3D 2cm ventilátorom a kártyán.
Elolvadtak a lapátok!
De szép is volt az... ;]

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#63) snecy20 válasza ÁdiBá (#62) üzenetére


snecy20
veterán

Volt passzív FX5200-am...valószínűleg az lehetett minden idők legmelegebb VGA-ja. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#64) ->Raizen<- válasza snecy20 (#63) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nekem is volt az a szutyok fx 5200. Sokkal gyengébb volt mint a ti 4200. :DDD Simán rá lehetett volna rakni a pácolt húst, és 5 perc alatt ropogósra sült volna rajta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#65) #31600896 válasza ->Raizen<- (#64) üzenetére


#31600896
törölt tag

Nekem is, igaz azon volt egy 3-4 centis kávédaráló, ami inkább a levegőt darálta. Kihallatszott az udvarra :DD

(#66) Televan74 válasza snecy20 (#63) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem is. Szép ASUS bordával. Másnap vittem vissza a boltba, és kértem is vissza a 9600pro -mat. ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#67) pomorski válasza snecy20 (#63) üzenetére


pomorski
őstag

Nekem meg ilyenem van a mai napig is:

Igaz, csak dísznek.

[ Szerkesztve ]

(#68) Dester31


Dester31
tag

Nekem egy 1070-es van, Gigabyte, ugyanezzel a design-nal. Semmi gond nincs vele, nem is hangos, 60-70 fok körül van. Nem is a GPU hőmérsékletével van gond, hanem a VRM résszel a kártya végénél, az jobban tud melegedni. Ezért fontos a házban a jó szellőzés, de amúgy nincs gond vele. (Viszont ezért sem alkalmasak bányászatra, tartós 100%-os terhelésre.)

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1070-graphics-card-roundup,4751-6.html

Des

(#69) STC Speed válasza snecy20 (#63) üzenetére


STC Speed
őstag

Elkell rakni, elfogy a fa/gáz, előlehet venni elektromos fűtésnek:)

(#70) snecy20 válasza STC Speed (#69) üzenetére


snecy20
veterán

Valami 100°C körül mozgolódott. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#71) GEIL


GEIL
addikt

Gigabyte GTX 960 2Gb ITX-et cserélném rá egyből.....csak az a gond hogy az egész gépem ennyit ér mint ez a kártya.. :(( :O :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#72) arc82


arc82
tag

Kíváncsi leszek meddig bírja majd egy ilyen hűtéssel kis házban oczva.

Üdv

(#73) kalmani


kalmani
tag

Elég egészségtelen koncepció.

(#74) GEIL válasza kalmani (#73) üzenetére


GEIL
addikt

Nálam elketyeghetne akár 90 fokon is....birnia kell azt a 2-3 évet.....az itx- es kis gtx960 2d ben 29 fok...terhelve max 68 fok...pedig full zárt házban van...nincs plusz házventi bent...csak a cpu ventije teker nagyon halkan...." noname" házban. :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.