Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

hm. lehetne low profilos, passziv egyslotos bordaval. :U

(#2) AusWolf válasza rezessanyi (#1) üzenetére


AusWolf
őstag

Minek rá egyáltalán borda? Modern hardver nem termel hőt. :D

Amúgy tetszetős darab. Várom a teszteket. :) Arra kifejezetten kíváncsi vagyok, hogy mennyire melegszik.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#3) zolee5016 válasza rezessanyi (#1) üzenetére


zolee5016
őstag

már így is ijesztően le van zsugorítva....nem tudom biztosan,de nem tűnik hosszú életű portékának.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) Medocsabi válasza AusWolf (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

na ja.. :D
Szerintem ez a kártya is bőven nyaldossa alulról a 90fokot....

(#5) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Kiraly, vennem azonnal. Giga 970 minim van.

(#6) Pöttön


Pöttön
őstag

A giga 1060 minije kifejezetten jól sikerült kártya lett.
Kíváncsi leszek erre, valószínűleg itt már a venti hallatni fogja a hangját max terhelés mellett...
De én ennek ellenére nagyon örülök ennek, mert az itx gépembe csak max 17 centis kártya fér. :)
Bár ilyen kártyám szerintem sose lesz, mert ennyi pénzt nem adok már ki vga-ra. De legalább mostmár a lehetőség adott... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7) rezessanyi válasza zolee5016 (#3) üzenetére


rezessanyi
csendes tag

a gari idot valoszinuleg tuleli. oszt utana meg kit erdekel (mondta a gyarto es osszedorzsolte a tenyeret)

(#8) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Azzal állhatna elő, amit megrendeltem múlt héten, és aztán közölte Amazon hogy késik.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) snecy20 válasza rezessanyi (#1) üzenetére


snecy20
veterán

Az még odébb van hogy egy ilyen erősségű és hőtermelésű hardver megoldható legyen passzívból. :))

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) elfelejtette válasza rezessanyi (#1) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az MSI passzív 2slotos bordája nem bírta hűvösen tartani a 49W fogyasztású GT640-em... :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11) #72042496 válasza Pöttön (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 1050 Ti (Asus Expedition) volt ami hallatta a hangját, közepes terhelés mellett. A 1060 (Asus Strix) már azt hittem elromlott és maximumon pörög, olyan hangos játék alatt.

Valahogy nem akarom megtudni, ez milyen lehet. De ha a hallatja a hangját alatt azt érted, hogy valószínű vallatni lehet vele úgy üvölt, akkor azt adom. :)

(#12) #74018560


#74018560
törölt tag

Ide a hajszárító megnevezés már kevés, valszeg 2x olyan gyorsan teker, úgy 4000rpm-en non-stop. :U

(#13) twollah1976


twollah1976
őstag

Szinte 100%, hogy nem félpassziv a kártya, mint a GTX 1050 Ti D5 4G(rev1.0/rev1.1).

Az ára valószínűleg 200 ezer körül lesz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem értem mi olyan hű de hihetetlen ezen a kártyán. Pl GTX 970-ből is volt ilyen mini kiadás, s annak is szinte ugyanennyi a TDP-je (165 vs 180 watt).

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) ->Raizen<- válasza lezso6 (#14) üzenetére


->Raizen<-
veterán

60 fok korul van max a giga 970 minim az 1080 20 w al fog tobbet enni, sztem 72 fok korul megfogja majd lazan az 1 venti is.

[ Szerkesztve ]

(#16) Pöttön válasza #72042496 (#11) üzenetére


Pöttön
őstag

Az hogy 1-2 gyártónak 1-2 kártyája (Asus 1050 Ti) szarul kivitelezett hűtést kapott, az nem azt jelenti, hogy nem megoldhatatlan ezeknek a kártyáknak az értelmes hűtése ebben a méretben....
Amint írtam a gigabyte gtx1060 mini 6gb nagyon jól sikerült, félpasszív hűtést kapott aminek ha be is lendült a ventilátora, akkor is full hangtalan volt.
Pedig én kényes vagyok nagyon erre!
De hogy márkánál maradjunk az ASUS gtx970 mini-je is teljesen jó, csendesnek mondható félpasszív hűtést kapott, pedig annak a kártyának már rendesen van fogyasztása...
Szóval hűtés és hűtés közt lehet bőven különbség minőség terén hőcső, réz mag ide vagy oda...
És ez természetesen fordítva is igaz.
Volt már dolgom sok vga-val, ami nehéz, sok hőcsöves kenyérpirító méretű hűtést kapott, mégis egy rakás szar volt...

Természetesen ezzel nem azt állítóm, hogy ez a kártya jól sikerült darab lehet, ehhez a fogyasztáshoz inkább egy vapor chamber-es borda kellene szerintem, de a venti ettől független még lehet hogy jó rajta.

(#13) twollah1976:
Már miért ne lehetne fél passzív ez is?
A kártya max tdp-je nem befolyásolja az üresjáratban való fogyasztását.
Ennél is símán kivitelezhető lehet, hogy mondjuk egy fix 40 C Gpu hőmérséklet alatt lekapcsolja a ventit.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha ez egyszer bemelegszik es felporog a turbina... :D

(#18) AusWolf válasza Pöttön (#16) üzenetére


AusWolf
őstag

Így van. Az én MSI 1060 minim is kiváló darab. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#19) zzola


zzola
félisten

Hajszárító 180k-ért! :DDD

(#20) ->Raizen<- válasza zzola (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Maj mellassuk ne rohogjel elore! ;]

(#21) Chp


Chp
őstag

No, ez klassz cucc, kérem szépen! Nekem 1050 Ti van ugyanezen hűtési megoldással, ne higgyétek, hogy turbinává válik terhelés alatt. :U

[ Szerkesztve ]

(#22) seniman


seniman
addikt

Kételkedőknek az 1070-es kistesó tesztje:[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#23) Televan74


Televan74
nagyúr

Talán vissza lesz fogva a fogyasztása és a boost sem lesz az egekben.Még működhet is csendesen.Tesztekig semmit sem szabad elkiabálni.
Harapós kis configot lehetne építeni vele.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#24) TTomax válasza lezso6 (#14) üzenetére


TTomax
nagyúr

Leginkább az hogy ,ezen a kártyán már GDDR5X van aminek komolyabb árnyékolás kell.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25) lezso6 válasza TTomax (#24) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hűtő jól leárnyékolja. :DDD Egyébként biztos nem lesz olcsó, egy jó PCB-nek ára van, ahol 256 bitnyi GDDR5X-et ilyen kis helyre besűrítenek. Nesze neked HBM. :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) MZperX75 válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


MZperX75
addikt

2 sör után vagy ,vagy az odanyúlós telefon okozott gondot az gépelésnél? :DDD
Olyan ,mint "nem lenni magyar"

[ Szerkesztve ]

(#27) ->Raizen<- válasza MZperX75 (#26) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kezdem elvesziteni a valosaggal a kapcsolatot. 1 sor xd.

[ Szerkesztve ]

(#28) MZperX75 válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


MZperX75
addikt

:DDD Az nem baj,szerintem az átlag már elveszítette.....rég

(#29) Tidus válasza Medocsabi (#4) üzenetére


Tidus
addikt

A Giga kártyák amúgy sem a hűvösségről híresek.
Ennek a kártyának is csak az az egy baja van, hogy Gigabyte.

(#30) Archttila válasza Tidus (#29) üzenetére


Archttila
veterán

Nem ide

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#31) seniman válasza Archttila (#30) üzenetére


seniman
addikt

Akiknek a Mini szériája épp a hangja miatt hírhedt. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32) AXisBOLD válasza seniman (#22) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez tényleg bőven az elviselhető kategórián belül van.

korrekt, ha az 1080-at is így hozza le

Aurea mediocritas

(#33) Dißnäëß válasza Tidus (#29) üzenetére


Dißnäëß
veterán

GTX 960-am volt nagyon sokáig Gigabyte mini ITX-es kivitelben, imádtam. Nem akart helyből felszállni vele a gép. Persze a 1080 máshogy zabál nyilván, 6 tű vs. 8 tű táp, de még így is be merném vállalni. Jó kis cuccok ezek. :K

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#34) #74018560


#74018560
törölt tag

Nekem is volt 970 mini, de nem kéne mégegyszer.

Most egy kisebb fogyasztású 1060 van, ami tuninggal felmegy 70 fokig full terhelésen, pedig ez a 3(!) ventis strix változat. Ez se halk, a kis kártya meg szörnyen hangos volt. Persze excelt b*xtatni nagyon halk az is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó cucc ez nagyon, csak azt sajnálom, hogy a Polaris GPU-k köré nem rittyentett ilyen hűtést a Giga. Pedig ha az RX570-ből csinált a Sapphire ITX modellt, akkor ezzel a hűtéssel is működőképes lett volna a dolog. :(

Aki meg f0$ik a légkavaró miatt, az cserélje le egy 15mm vastagságú, méretesebb Noctua ventire, vagy szigetelje le a gépházát, vagy vegyen egy zárt fülest. :P

(#29) Tidus
Nemtom', nálam az elmúlt 3 hónapban járt, és dolgozott...
GV-RX560GAMING OC-4GD
GV-N105TOC-4GD
GV-N105TWF2OC-4GD
... típus is, de egyiknek a hűtésével sem volt probléma.
Biztos az én rendszeremben van a hiba, vagy user error. :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#36) Lacok válasza Dißnäëß (#33) üzenetére


Lacok
őstag

Egy jól szellőző házban szerintem nem lehet vele probléma.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#37) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ha nem egy fűtetlen, finn garázsban használom, ugrik a garancia?

(#38) pomorski válasza AxBattler (#35) üzenetére


pomorski
őstag

Mit dógozott nálad az a 3 kártya?

(#39) AxBattler válasza pomorski (#38) üzenetére


AxBattler
félisten

Játszódtak, nem bányásztak.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#40) pomorski válasza AxBattler (#39) üzenetére


pomorski
őstag

Doom-ot?

(#41) awexco válasza ->Raizen<- (#27) üzenetére


awexco
őstag

Packet loss ?

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#42) TaaT


TaaT
veterán

Csak kell rá egy rendes hűtő és kész. ;]

Give them hell Ukraine!

(#43) AxBattler válasza pomorski (#40) üzenetére


AxBattler
félisten

Többek között. Mármint a 2016-ost.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#44) Daelion válasza Tidus (#29) üzenetére


Daelion
őstag

Hát nemtom,per pill 2 Giga kari van kéz közelbe meg előző karim is az volt +haverom 970 e is az.
Egyikkel se volt se nincs zaj/hőfok probléma,kussba teszik a dolgukat ahogy illik de persze biztos csak szerencsések voltunk :U

(#45) , válasza Pöttön (#6) üzenetére


,
addikt

Pontosan. Nemrég járt nálam a Gigabyte GTX 1060 MINI ITX kártyája ezzel a hűtéssel, és garantáltan nem volt hangja játékok alatt sem.

(#46) shteer


shteer
titán

Ez is megdöglős edisön lesz mint a 1070 egyventis? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#47) ->Raizen<- válasza awexco (#41) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Job loss.

(#48) #31600896


#31600896
törölt tag

Ilyen ocsmány kártyát érdemes jó mélyen a gépházban elrejteni. Nálam a gagyi benyomást kelti.

(#49) ribizly válasza TaaT (#42) üzenetére


ribizly
veterán

LoL :DDD :C
Egyébként ez egy tök jó dolog, hogy ilyenek is elérhetőek ma már. Aki mini/htPC-t akar csinálni, de azt a néhány órát amikor gaming a téma nem kívánja limitációkkal eltölteni azoknak ez a megoldás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#50) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Biztosan nem lehet tuningbajnok, valószínűnek tartom hogy az alapvető BOOST nem tudja tartani a kártya, csak a gyári értékeken muzsikálhat.

ÁdiBá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.