Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Nagyon hangulatosak a videók, köszönet értük! :C :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) alien_


alien_
őstag

Ez nem az én műfajom, de játék nagyon jól néz ki, le a kalappal :C

Swarm is coming.

(#3) plus44


plus44
veterán

Jók a videók, thx. Warhammer online és LoTRO 4ever!! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem a második és a negyedik tetszett.

(#5) alien_


alien_
őstag

A második videóban mit keres ott a Diablo3 a 2009 -es játékok listájában..? :U
NC SOFT elég jól nyomja..! És a zene is ütős!

Swarm is coming.

(#6) D1Rect válasza alien_ (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Az elsőben is benne van. Nem tudom, biztos annyira jó lesz hogy már előre megszavazták... ;]

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Diablo III?! Mint MMORPG? :Y Ki csinálta az első videót? Mert az még hagyján ha oda sorolja, de még azt se tudjuk mikor fog megjelenni! Nagy az isten állatkertje.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) plus44 válasza Nunder (#7) üzenetére


plus44
veterán

Ejnye-ejnye. Hol a pozitív hozzáállás? Ha sokan mondjuk, hogy hamar meg fog jelenni, akkor hamar meg fog. :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Nunder válasza plus44 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Én kérek elnézést :) Igazad van. Írjunk minden héten a Blizz-nak, hogy "léccilécci adjátok kii" és akkor majd ők gyorsan ki is adják hirtelen felindulásból 3 karakterrel, és 20 perc játszható pályával :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) plus44 válasza Nunder (#9) üzenetére


plus44
veterán

Azt nem mondtad, hogy mennyit akarsz vele játszani...:D

Viccet félre téve, jön amikor jön csak jó legyen. Az 1-2. részből kindulva meg képeket nézve erre minden esély megvan, az meg, hogy mikor jön hát reméljük, mindezekkel együttvéve relatíve hamar. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) D1Rect válasza plus44 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Relatíve hamar:2018 ;]

(#12) plus44 válasza D1Rect (#11) üzenetére


plus44
veterán

Azért mondom, hogy relatíve, viszonyítás kérdése:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) D1Rect válasza plus44 (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván, én is nagyon várom. A legtöbbet a D2-vel játszottam az összes létező játék közül.
A második helyezett a D1 :)

(#14) Hevius válasza D1Rect (#6) üzenetére


Hevius
tag

Ja lehetséges... :DDD

(#15) plus44 válasza D1Rect (#13) üzenetére


plus44
veterán

Nekem is vmiért ez a sorrend:D nem is tudom miért :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Dillon


Dillon
tag

Azért fájó, hogy az EverQuest 2 nincs benne egyik listában sem.... :(((

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) Wolverine válasza Dillon (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, kicsit elhanyagolják Norrathot az utóbbi időben; nemcsak a listaírók... Bár az első rész 10. évfordulója szép publicitást kapott a külföldi szaksajtóban :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) waverider


waverider
senior tag

Oblivion Rulez 4eva in 1920X1080 :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#20) Wolverine válasza waverider (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Oblivion nem MMO.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) waverider válasza Wolverine (#20) üzenetére


waverider
senior tag

én kérek elnézést, még nem, de az lesz, csak még nem jött ki, mint a videókban bemutatott Diablo III. sem :C

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#22) Wolverine válasza waverider (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Speciel senki sem készít Elder Scrolls MMORPG-t.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) I love WoW


I love WoW
csendes tag

Amúgy csak elmondanám hogy a World of Warcraft-nál nincs jobb MMORPG játék. És amúgy is a blizzard nagyon sok pénzt keresett a WoW-al. Ezért ha valaki azt meri nekem mondani hogy a WoW-nál van jobb MMORPG játék akkor az idiota. Amúgy jol megletek csinálva ezek a videok :)

(#24) sirdond válasza I love WoW (#23) üzenetére


sirdond
őstag

van jobb mmorpg a wow-nál

(#25) dunc válasza I love WoW (#23) üzenetére


dunc
nagyúr

"Ezért ha valaki azt meri nekem mondani hogy a WoW-nál van jobb MMORPG játék akkor az idiota" Csodálatos első hozzászolás ! :C
Szerintem mindenkinek más az izlése,tény,hogy a WOW nagy tömegeket vonz. Jómagam is kiprobáltam 10 percig volt a gépemen.
Nekem a kedvencen a Guild Wars. Nagyon várom milyen lesz a 2. rész !

(#26) Sirandrish válasza I love WoW (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..ezért érdemes volt beregizni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Zolás


Zolás
addikt

Ha már videók akkor videó legyen rühellem a szemcsés sz@r képeket nézegetni.
Ebből az összeállításból csak az utolsót lehet értékelni a többi egyenlő a 0-val.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30) seimon


seimon
tag

Azért érdekelne ki olyan tájékozatlan hogy 2009-04-19-ére Írja a 2.videóban hogy Lineage 3, mikor még most 2011-re sincs még meg!

A Lineage 2-ről meg a régi videókat/képeket vágják bele. Magyarországon nincs nagy igény rá, mivel hogy kevés a reklám, de külföldön igen is van. És igen is veri a Wow-ot, csak nem itt.

(#31) Carline


Carline
őstag

Nem tudjátok mi volt annak a játéknak a neve ami a 2000-es évek elején volt és egyiptomos környezetben (piramisok, sírkamrák) játszódott?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#32) bozont


bozont
veterán

Az a baj a legtöbb keleti mmo-val, hogy szinte csak a grindelésről szól az egész, számomra az meg elég unalmas egy idő után. Amit a videókból hiányolok az az Atlantica Online, nagyon jó kis csapat alapú körökre osztott harcrendszerrel. A másik meg Requiem: Memento Mori, hangulatos horror (sok vér fröccsen) mmo.
Meg amit már nagyon várok az a Vindictus (videóban Mabinogi Heroes) európai verziója. Egy ideig még sikerült kipróbálni a us verziót, de a legfrissebb patch miatt megszűnt a lehetőség hogy más kontinensről is játszhassunk.

(#33) marmarmar


marmarmar
csendes tag

Harcoljatok Emagyarországért!

http://www.erepublik.com/

Reflinket csak akkor tehetsz be, ha azt te jelzed, hogy neked előnyöd származik belőle, ezért javítottam. Továbbá tilos a spam, ezért a további hsz-ediet is töröltem a többi topikből.

[ Módosította: ollie ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.