Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

könyörgöm T! valamit lépjetek már ti is! főleg upload oldalon :W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) zsolt501 válasza anulu (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ahhoz hogy ott történjen valami bizony a vezetőséget kellene lapátra tenni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) mongi


mongi
senior tag

Hehehe... Az ára meg ott vannak a videó alatt : DIGINet 1000 már 4690 Ft-tól/hó Okos csomagban Tv+telefon mellé!

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#4) ADAM1337 válasza anulu (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Árak terén is ahol monopol szolgáltató 3-4x drágább mint a reklámokban...

(#5) Straw válasza anulu (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Nem ugyanazt a technológiát használják, hogy a T is ilyen netet tudjon adni, ahoz igen komoly fejlesztések kellenének, amit a gigantikus méretű hálózat miatt valószínűleg csak szép lassan fognak meglépni.
A digi féle hálózatépítés pedig megint csak nagy költségekkel járna.

42

(#6) Orf3usz


Orf3usz
tag

Jó, jó jöhet felénk is! Az ötszázast szívesen fogadnám. Plusz így a konkurencia árait is leszorítja (már ahol van).
Jelenleg 60mbps UPC van, amiből 40-45 szokott jönni. TV+net+telefon így 8000ft. Az már más kérdés hogy a TV mennyit ér az egészben, mert a MindigTV Extrában több használható csatorna van.

[ Szerkesztve ]

(#7) Panthera válasza Straw (#5) üzenetére


Panthera
őstag

Sajnos az invitelnél is ez van, éppen tegnap "gondoltam rájuk". A rézkábelnek megvannak a korlátai, de nem hiszem el, hogy nem bírnak már emelni azon a nyamvadt feltöltésen. Néhány tucat képet is szenvedés feltenni valahova. :(((

Orf3usz: a telefonban van kedvezményes idő 0 ft-al? És mennyi a (hd) tv csatorna?

[ Szerkesztve ]

(#8) South Velen


South Velen
addikt

Én 10 / 0,5-ös netért fizetek havi 5100 Ft-ot. Bár gondolom sokan ennél is rosszabb ár/érték arányú nettel nyomják.

Oké, hogy különböző fizikai feltételek vannak, de azért valamelyest kormányszinten közelíteni kéne az egyenlőtlenségeket, kényszeríteni a szolgáltatókat fejlesztésre / árcsökkentésre.

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"A DIGINet 1000 és DIGINet 500 internetcsomagok árait még titkolják": megint igaz a régi mondás, hogy amit titkolni akarsz, tedd az orruk elé.
bemegyek a digi weblapjára, egy bezárható ablak fogad:

vajon mennyi lesz az akciós ára?

egyébként pedig bevezetés előtt 30 nappal meg kell hirdetni az ászf-et, abban az árakat. szóval bizonyára titkos.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Straw válasza Panthera (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Tudom, a Digi nagyon húzott az optikai hálózattal.

A koax hálózatoknál a legnagyobb probléma a szegmentálás megoldása, és a nagy sávszélhez jól szegmentált hálózat szükséges. Egy meglévő hálózat átszervezése pedig nagy feladat.

42

(#11) fornettisuti válasza bambano (#9) üzenetére


fornettisuti
veterán

40/20-ert fizettem eddig 3,5k korul, erre par napja vettem eszre, hogy 80/40-re raktak at es csak nem is ertesitettek, felhaborito. ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) zsolt501 válasza bambano (#9) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az 1000-es net ára ott van a képen 4690Ft, az 500-as 1000Ft-al olcsóbb igaz ez az okos csomagos, akciós ár.
Nekem az 500-as lesz az is bőven elég lesz nekem, az igényeimet tökéletesen ki fogja szolgálni, pláne úgy, hogy az 500-as csomagnak is 100-as a feltöltése mint az 1000-es esetén.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#13) qad válasza anulu (#1) üzenetére


qad
senior tag

+1

(#14) bambano válasza zsolt501 (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyébként pár napja kint volt az összes ár, csak valamiért levették. 4700 a régi topnet, a mostani 200-as, 5700 az 500-as és 6700 az 1000-es.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) beef válasza South Velen (#8) üzenetére


beef
őstag

Kormányszinten? Még csak az kellene. Akkor már nem csak kábeladó meg telefonadó lenne, hanem újabb hangzatos kampánnyal beharangozott sebességcsökkentés is, hogy egységesen szar legyen mindenkinek :)

(#16) Garold válasza fornettisuti (#11) üzenetére


Garold
senior tag

Én is így jártam, szégyelljék magukat!! :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#17) Panthera


Panthera
őstag

Egy 5-ös (nem röhög!) :) előfizetéshez képest a sima net az gyorsul észrevehetően egy nagyobb csomagnál?
Az 1-5 váltást azt észrevettem. Pl. a cégnél 20-as van, de nem tűnik fel a különbség (csak nagyobb fájlok letöltésénél).

[ Szerkesztve ]

(#18) thomasa válasza Panthera (#17) üzenetére


thomasa
senior tag

És amúgy mire jó ez a bazi nagy sebesség amit eddig nem lehetett egy lassabbal megoldani? A letöltés időtartamának értelemszerű csökkenésén kívül?

(#19) Panthera válasza thomasa (#18) üzenetére


Panthera
őstag

Mosz ezt tőlem kérdezed? Mert én is erre vagyok kíváncsi...

(#20) pakriksz válasza anulu (#1) üzenetére


pakriksz
őstag

koaxkábelen, a nagy uploadot el is felejheted. az általuk használt optikán sem valószínű. Egyébként meg miért emelnének? a júzereik 95% úgy sem tud más szolgáltatóhoz menni...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#21) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Engem egy dolog zavar mint regi digis elofizeto , hogy csak az uj ugyfelek kapnak kedvezmenyt. A regieket leszarjak.

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#22) thomasa válasza Panthera (#19) üzenetére


thomasa
senior tag

Ja bocs, új hsz akart lenni :P

(#23) Orf3usz válasza Panthera (#17) üzenetére


Orf3usz
tag

Nekünk sok ideig 4-es net volt, 4 számítógépre. Onnan amikor 15-re átléptünk az a megváltás volt, de aztán 30-ra való áttéréskor is érezhetően gyorsultak a letöltési dolgok (Youtube, torrentek). Utána a UPC felvitte 60-ra - nagyon köszi! - így a torrent sebesség repült az égbe, másra már nem kell nagyobb sebesség. De mivel átlagban naponta 5-10 gigát azért letöltök torrenten, jöhet még ide sebesség.

(#24) xmaas


xmaas
őstag

Na lassan digi halozatan siman lehet streamelni 4k videokat :D

(#25) Panthera válasza pakriksz (#20) üzenetére


Panthera
őstag

"Egyébként meg miért emelnének? a júzereik 95% úgy sem tud más szolgáltatóhoz menni..."

Üzletpolitika az van...

Orf3usz: böngészésnél szerintem azért se fog annyira látszódni, mert azoknak a szervereknek nincs is akkora sávszélessége, mint egy torrentnél (de miért is lenne).

[ Szerkesztve ]

(#26) Lomha 8V válasza Biznisz Elek (#21) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ez mindig így volt, így is marad.

(#27) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Tegnap mértem: DigiNET100 :C Ez csak a középső csomag 3700 jó magyar forintért. Újonnan olcsóbb lenne :W

Az ára okoscsomagban most ennyi: 2 590 Ft/hó... persze, mivel már előfizető vagyok, így el kell szerződnöm másik szolgáltatóhoz két évre, hogy én is élvezhessem az akciókat :O

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#28) F34R


F34R
nagyúr

Nekem ilyen netem sosem lesz, nem ertem mi a francot csinal a tobbi szolgaltato. Azert eleg tenyetbemaszo hogy szazadannyi sebesseget adnak ennyiert felenk. :U

(#29) bambano válasza F34R (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

köszönd a diginek is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30) vittorio7 válasza Biznisz Elek (#21) üzenetére


vittorio7
őstag

Még hűség kedvezmény nélkül is olcsóbb mint a konkurencia...

(#31) Mate válasza bambano (#9) üzenetére


Mate
nagyúr

A képen látható ár arra vonatkozik, ha csomagban előfizetsz.

Az ÁSZF-be meg nem kell előre beleírni UPC se szokta.

Elvileg digi 500-as 5700, diginet 1000 pedig 6700 lesz.

(#32) vittorio7 válasza Mate (#31) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez botrányosan olcsó. Több háztartásnak is elég lenne, egy jó router kell hozzá és egy egész lépcsőház elvan vele. :DDD

(#33) Gdi


Gdi
senior tag

Szerintem a T-Online, Invitel és az ő hálózataikon logó összes többi szolgáltató is már rég hallgat a kéréseitekre (kéréseinkre), és a "Többet - kevesebbért" filozófiát követi. Csak, amikor ezt kérte a nép elfelejtette a részletekben megemlíteni, hogy melyik rész vonatkozik az árra, és melyik a szolgáltatásra.
Így most marad az, hogy a szolgáltató többet kér a kevesebb sávszélességért, annak ellenére, hogy mindenki fordítva -- többet szeretne kapni, kevesebb összegért.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#34) LÁZ


LÁZ
addikt

remélem a júpiszi is lép vmit, az milyen finom, hogy az új pecónknál upc only, szemben az út túloldalán meg már digi is van.....sajnos ott nem volt eladó lakás :((( :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35) Narxis válasza LÁZ (#34) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én csak olyan helyre fogok költözni ahol van Digi, TV-telefon nem érdekel, csak az internet.

Thanos was right.

(#36) Fritz Teufel válasza LÁZ (#34) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nálam éppen tegnap este jártak UPC aktivisták, de egy jót nevettem és elküldtem őket. Amikor elmondták, hogy mit kapnék ~40%-kal olcsóbban a jelenlegi csomagomnál, azt hittem kandi kamera. :)) Éppen annyival olcsóbb, mint amennyivel kevesebb... akkor meg MINEK?! :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#37) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Engem is érdekelne, hogy ki mire használ ekkora sávszélességet?

Laci

(#38) Fritz Teufel válasza Gusztáv (#37) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nekem a fele is megfelelt, de most mit csináljak, ha nem lehet csomagot váltani még ha le is járt a hűségszerződésem évekkel ezelőtt. A Diginél csak úgy tudsz váltani, ha 2 évre elhagyod a flottát. Legalább is nekem ez jött le. Éppen ma telefonáltam be, hogy újra hűségszerződést kötnék az akciós csomagra, de nem lehet. Csak, ha 3 hónapra bontom a szerződést és addig nincs semmi vagy majd 2 év múlva, ha visszajövök egy másik szolgáltatótól. Itt is vannak árnyoldalak :K

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#39) Syl válasza Gusztáv (#37) üzenetére


Syl
nagyúr

Hogyhogy mire? A PH fórum nem 0,3 hanem 0,2 sec alatt töltődne be. Ne viccelj már ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40) Yeffy válasza Gusztáv (#37) üzenetére


Yeffy
veterán

nem tök mindegy? te sávszéled veszi el? te fizeted? akkor meg?
mindenki ki tudja magának kalkulálni, mit, mire és mennyiért szeretne, elvileg felnőtt ember...

remek hír, csak miért nem jönnek hozzánk is... -.-" elég lenne egy ~ 60 vagy 100-as net is, csak a tetves upload menne feljebb, s nem tizedakkora lenne, mint az up :W majom upécé

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41) PistiSan válasza Yeffy (#40) üzenetére


PistiSan
addikt

Én már a tized akkorának is örülnék, 10/0,5mb, 5600/hó.

A 10 itt elég jónak számít, az utcában legtöbb embernek 5-ös van (200ft-al olcsóbb), nekem sem akarták 10-re felemelni, amikor közöltem hogy keresek másik szolgáltatót, akkor valahogy még is sikerült nekik.

Előtte évekig szivatott minket a dunaweb (mikrohullámű net, random 50-10000-es pingekkel) 1-2mb-es csomagokkal.

[ Szerkesztve ]

(#42) Snoop-y válasza xmaas (#24) üzenetére


Snoop-y
veterán

Most is lehet. A stream az mindig compressed. Egy 4k stream 15-20 megabiten eldocog...

Uncompressedre meg kicsit gyurni kell talan majd 10 ev mulva lesz olyan haztartas a vilagon ahol van ilyen savszel
1080i and 1080p HDTV RGB (4:4:4)
10 bit @ 1920 x 1080 @ 60i = 237 MB per/sec ( nem megabit Megabyte :) )

Studioban az Avid szerverek is csilingelnek a 4K alatt ( >9Gb/s)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#43) Yeffy válasza PistiSan (#41) üzenetére


Yeffy
veterán

jesszusom, ezek az adatok :( nem irigyellek titeket, vagy akik ilyen helyen laknak, és kell a net. leglaább egy előnye van a panelnak.
most asszem 30-asom van, a dl elég, nem túl gyakran szoktam töltögetni, de ez a 3-as up, ez kiakasztó... -.-"

és persze nincs az uccámba' digi. minek.

mindegy, majd lesz valami. más nem költözök, úgyis tervben van ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44) Mate válasza Yeffy (#43) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem 240/20-as upc netem van olcsóbban, mint ismerősömnek pár utcával arrébb az 4,5/1-es ADSL :D

(#45) Dexar007 válasza Gusztáv (#37) üzenetére


Dexar007
veterán

BD50-re tokeletes.
Ha mondjuk fel akarom tolteni a kulso winyomat filmekkel,akkor akar 500-1000 gigat is le kell toltenem,mindezt osszehozom 5-10 filmbol.Most a upc 120-assal (amibol 80-90et latok altalaban) Legalabb egy fel nap ez a muvelet.

Give me your cum,bull!

(#46) Yeffy válasza Mate (#44) üzenetére


Yeffy
veterán

majomisz... őő miért is csodálkozom... :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#47) Gusztáv válasza Yeffy (#40) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nyugi, én mindenféle negatív él nélkül feltettem egy kérdést, te meg így reagálsz :F. Engem tényleg érdekel, hogy mire lehet ezt értelmesen kihasználni. Mert gondolom kevesen üzemeltetnek fileservert otthon. És értelmes streaming szolgáltató sincs nagyon, vagy csak én nem tudok róla. Az meg hogy egy hd film 2 óra vagy 10 perc alatt jön le, nem hinném hogy sok embert megmozgat, már egy 30-as csomagnál is hamarabb lenn van a film, mint amennyi idő alatt megnézed.

Laci

(#48) ricsidealer válasza Biznisz Elek (#21) üzenetére


ricsidealer
tag

ha bemész,hogy újra szeretnél hűségidőt és vele együtt kedvezményt,te is megkapod,mi is megkaptuk,jövő hónapban jár le , csak erölködni kell ,és engedélyeztetni valami lokális vezetőféleséggel,csak be kell nyögni,hogy XY ideje Digis vagyok,ha nem kapok akciósan,akkor váltok. Nekünk erre adtak , vatta új szerződés meg minden. Lehet egyedi eset voltunk ezek szerint ?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6.1

(#49) TeeJay


TeeJay
félisten

lassan vagon topik lesz már az új DIGI csomagoknak :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#50) xxSanchez válasza Gusztáv (#47) üzenetére


xxSanchez
őstag

Egy másik, szintén DIGI-vel foglalkozó hírnél valaki kérdezte ugyanezt és én ezt a választ adtam rá.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.