Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szegény aki ígérni se tud.

100 helyett ígérhettek volna rögtön 1000 ultrabook tipust is.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) MacCaine


MacCaine
őstag

"3G-hálózaton nyolcórás beszélgetési időt biztosít, öt órán át képes nagy felbontású videót lejátszani és 14 napig bírja készenlétben."

:Y Ha leszedjük ebből a marketingdumát, még akkor is jó értékeket kapunk. Mostmár tényleg el kell gondolkodnom egy okostelefonon... :K

(#3) Vukmir


Vukmir
aktív tag

"3G-hálózaton nyolcórás beszélgetési időt biztosít, öt órán át képes nagy felbontású videót lejátszani és 14 napig bírja készenlétben."

Ez azért elég hardcore kijelentés valljuk be :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#4) MacCaine válasza Vukmir (#3) üzenetére


MacCaine
őstag

Minimum el kell felezni, és akkor megkapod nagyjából a valós értéket. :)

(#5) Rickazoid válasza Vukmir (#3) üzenetére


Rickazoid
addikt

Simán bírhat ennyit a végtermék telefon egy 3200 mAh-s akkuval.. :K
2 A alatt minimum feleződik, ahogy már említették előttem.
Egyébként azt sose értettem, hogy processzorokra ilyen adatokat mi alapján adnak, hisz a fogyasztást az összes többi hardver is befolyásolja, nem mindegy, hogy mennyi kakaót biztosít az akku és a környezet is sokat ronthat az üzemidőn. Ha mindenből ideálist feltételezünk, akkor egy Skype videotelefonálás is elmehetne 14 napig... csak rá kéne kötni pár kamion akkuját.

Viszont jó hír, vártam már, hogy mikor lesz kézzel fogható termék. Remélem az árazással nem szállnak el és hozzánk is eljut egy atomos Android még ősz előtt.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.