Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

bezzeg a HD3000 smafú...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Cathulhu


Cathulhu
addikt


:)) :)) :))
bocs

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) Kendek válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az őskövület, le kell cserélni. A lényeg, hogy vegyél és fizess. Az újabb sem sokkal jobb, de legalább ráfizetsz.

<-ƘƘ->

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Az Intel HD Graphics Drivers 15.31.9.3165a harmadik és negyedik generációs Intel CPUkhoz való.

Az Intel HD Graphics Drivers 15.28.15.3062 a második generációs Intel CPUkhoz való.

Érdemes figyelni a Station Drivers oldalt, ott elég hamar kinn vannak a legújabb fellelhető driverek.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Male


Male
nagyúr

"a három kijelző támogatását az Ivy Bridge vezette be": ...és milyen jól megy nálam is... D-Sub + DVI-D + HDMI van a lapomon. Ha a HDMI-re és a DVI-re is kötök monitort, akkor egyszerűen nincs kép, az egyiket le kell húzni, hogy megjelenjen a másikon (a másik eset, hogy van kép az egyiken, de a másikra nem lehet kihúzni... mégcsak átváltani sem lehet rá, csak ha kihúzom a kábelét annak, amin van kép).

Mondjuk a korábbi 5770-em sem volt képes ezt így meghajtani, de legalább váltani lehetett köztük, és pl a D-Sub letiltása esetén ment egyszerre a DVI és a HDMI... ez viszont erre sem képes.

(Tudom, ez a lap gyártóján is múlik, illetve le is van írva a füzetében, szóval az a része nem ért váratlanul, hogy nem megy egyszerre a három, de az igen, hogy még váltani sem lehet köztük, csak kábel húzkodással.)

(#6) Rebourne válasza banhammer (#4) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Ez dedikált GPU mellett nálam nem megy fel (hardware unsupported). Az OpecCL miatt érdekelne pedig. Elvileg az Ivy Bridgeben nincs letiltva dedikált GPU mellett, nem?

Szerk: zipet töltöttem, és külön installáltam az OpenCL-t, így már ok.

[ Szerkesztve ]

(#7) #65675776 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Melyik intel IGP nem az?

(#8) banhammer válasza #65675776 (#7) üzenetére


banhammer
veterán

Azért annyira nem rossz.
Anno amikor még nem volt komolyabb VGAm a Core i7 2600 HD Graphics 2000-zel játszottam a Shift 2-t.
Minden alapra lebutítva 1920x1200 asztalon ablakban.
Igaz a kocsik inkább hasonlítottak egy baltával hasogatott téglatestre, de játszható volt a játék.

Netezésre, film nézésre meg egyszerűen tökéletes.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) vinibali


vinibali
őstag

"Ezenkívül Windows 8-on a kijelző klónozása mellett többet nem megy majd el a kép."
hú, szerintem csak rossz parancsot írtak be a forrásba. most átírták a "lekapcsolás"-t "klónozás"-ra :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#10) #65675776 válasza banhammer (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Összehasonlítási alap nélkül jónak tűnhet. De amint kipróbálja az ember a konkurenciát megváltozik a véleménye.

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"de az Intel – valószínűleg üzletpolitikai okokból – nem engedélyezi a régebbi IGP-ket ezt a funkciót."
IGP-ken :)

(#12) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Miért van ez a megtévesztő driver számozás inteléknél?
Letöltéskor ez a 15.31.9.64.3165 akármi használt, de ha feltelepíted és a driver felületén nézed, már 9.18.10.3071 ugyanez??

ebben mi a logika?

(#13) Móci


Móci
addikt

Ehhez vajon meddig lesz 'terméktámogatás'? ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) #65675776 válasza gekkoXT (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az egyik a csomagnak a verziószáma, a másik magáé a driveré. Nincs ebben semmi megtévesztő.

(#15) gekkoXT válasza #65675776 (#14) üzenetére


gekkoXT
senior tag

már mért ne lenne? Ha megnézem a gépemen a videó driver felületén, hogy mi van telepítve, mégis mi alapján tudom, hogy ami az intel oldalán szerepel, vagy más driver oldalon a másik számozással, az újabb, vagy régi, esetleg ugyan az, mint ami már nálam telepítve van?

(#16) #19617792 válasza Móci (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

a micsoda lesz meddig? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) flash-


flash-
veterán

intel driver update csak nekem nem megbízható?
van hogy nem talál új drivert a driver genius meg igen...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.