Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha így már remélem meglesz a 60 fps egy rtx 2080 alatt :))

(#2) gainwardgs válasza Darth_Revan (#1) üzenetére


gainwardgs
addikt

4k-ban :F

(#3) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

van aki elemzi ezeknek a drivereknek a tartalmát? annyira kamu szagú ez a game ready, egy fizetős reklámhelynek tűnik a telepítőben meg a hírekben mintsem hogy bármit is csináltak volna a játékkal kapcsolatban. Főleg a halohoz ami 10 éves kártyán is elmegy, amihez nem is jön driver...

/s

(#4) Abu85 válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Van értelme ezeknek a drivereknek, mert ha nem lenne profil egy játékra, akkor az alapértelmezett rutinokkal futna, és esetleg jobb bizonyos motorokhoz szabott rutin. Az egyetlen dolog, ami miatt hülyeség a game ready, hogy ezt a profilt hozzá lehetne adni a driverhez a játék megjelenése előtt is, akár hetekkel korábban. Az, hogy a megjelenés napján érkezik, már a dolog kamu része.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Predatorr


Predatorr
őstag

Jó, jó, le lehet állni, már lenyomtátok az AMD-t! :C :Y :(( Fel sem tettem a 20-ast, már jött a hotfix, mire feltettem, újra kijött a 20-as javítva, ezt már fel sem tettem, erre itt az újabb. Ki fizeti meg az időmet, ha naprakész akarok lenni? A szar munka jele a sok hibás termék egymás után. Ja, és nem vagyok AMD fan! :((( De még lehetek az újra. ;]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) Shing válasza Predatorr (#5) üzenetére


Shing
őstag

Nem kell feltenni mindig a legújabbat. Olyan gyorsan jönnek, hogy én megkérdőjelezem egyáltalán mindenben legfrissebb-e a legújabb driver. Elképzelhető hogy az egyel régebbi vmi más branch-ből jött és bizonyos moduljai frissebbek. Sztem ezt máshogy nem lehet tartani.

Régen több hónapot kellett várni egy driverre. Mostanában a fanok miatt 2 hete kidobnak egyet, aztán ezek a fanok méregetik hogy mennyit változik az FPS. Semmit nem változik természetesen, de álmodozni lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.