Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Rickazoid válasza #16820480 (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igen, az összes kutató segghülye a szakterületéhez, mert alig tudnak valamit, mégis állítják, hogy képesek megmondani ennyire szélsőséges dolgokat. Az emberről megtudható dolgoknak csak egy töredékét értik még napjainkban is, ennél csak egy fokkal több az ismeret, de valószínűsíthető, hogy sok helyen tévednek, amikor én kisgyerek voltam és kivették a mandulámat mondták, hogy fagyit hoznak, mert az jó ilyenkor, szüleim meg nem értették, mert pár évvel korábban még szigorúan tilos volt bármilyen hideget ennie egy gyereknek mandulaműtét után. És ez csak a legkisebb dolog, nagyapám 90 fölött halt meg, egészséges életmódról szerintem nem is hallott, cigizett ezerrel, evett ami eszébe jutott, és mivel a második világháború után egy akna levitte az egyik lábát, nem nagyon sportolgatott, pedig csont sovány volt egész életében. Genetika. Ez az, ami mindent irányít, ami mindent eldönt, és ez az, aminek még csak a felszínét kapargatják az orvosok.
Mellesleg, ha az evolúciót is figyelembe vesszük, akkor nyers vöröshúst és sok zsírt kéne ennünk, hiszen évtízezrekig fejlődtünk úgy, hogy ezeket ettük, és csak párezer éve van főtt és sült kaja, illetve párszáz éve van ennyi belőlük, mint napjainkban, és csak most jelentek meg az "egészséges" ételek is, amikkel egy ősember sose találkozhatott. És nem, nem ezek miatt élünk kétszer annyi ideig, hanem mert nem tizedelnek minket ragadozók és betegségek.
Ez az egész egy fatális baromság. A sport ideális esetben tökéletesen ellensúlyozza bármilyen étel fogyasztását. A többi a genetikán múlik.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.