Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

Remélem lesz mini itx változat is!
Akkor lehet veszek egyet (jó ár esetén).

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#2) FatalEror


FatalEror
addikt

Na befutottak a Giga lapok is. :K
Talán már csak az AsRock maradt.

HardCore is my LifeStyle

(#3) Peetee(tm) válasza FatalEror (#2) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

Ők is dobbantottak már

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#4) T_Stark válasza FatalEror (#2) üzenetére


T_Stark
őstag

(#5) Dani_kp válasza Peetee(tm) (#1) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az MSI-nek (kép) van ITX-es deszkája 19k.ért. Annyiért szvsz jó vétel. Én is mini ITX-re pályázok, csak AsRock vagy a Gigabyte háza tájáról... :U

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#6) Peetee(tm) válasza Dani_kp (#5) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

Ezt már láttam, Giga van most is, ezután is azt vennék.
Egyébként hol kerül ennyibe?

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#7) HeavyToys válasza Dani_kp (#5) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Hol találtad azt az MSI lapot 19K-ért?

(#8) echterion


echterion
nagyúr

Na, szállingóznak már, lehet, karácsony környékére már olyan árak lesznek, hogy megérje a mostani Llano-ról váltani.

**********

(#9) lujó55


lujó55
őstag

GA-F2A75M-D3H: :R

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Olcsó Trinity-s konfigot a népnek :R , úgy néz ki alaplapból nem lesz hiány

Dani_kp: a Mini-ITX-es MSI lap 28 ezer. 35 - 53 , nem mindegy :)

Az MSI új alaplapjai már kaphatók. Hazánkba az FM2-A85XA-G65, az FM2-A75MA-E35, az FM2-A75IA-E53 és az FM2-A55M-E33 jelzésű modellek érkeznek. Az ajánlott fogyasztói áruk rendre 31 690, 18 960, 28 110 és 15 030 forint.

FM2-A85XA-G65 : 31 690 ATX
FM2-A75MA-E35 : 18 960 microATX
FM2-A75IA-E53 : 28110 Mini-ITX
FM2-A55M-E33 : 15030 microATX

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) echterion válasza Graphics (#10) üzenetére


echterion
nagyúr

Hol lehet ezeket kapni? Én még nem nagyon találtam a neten magyar kiskerben sehol fm2-t.

**********

(#12) Graphics válasza echterion (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jókérdés, ez is csak a cikk végén van... Szerintem csak átváltott árak ,vagy esetleg valamelyik partnerüzlet küldte ki az árait

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ez valami vicc, hogy csak a csúcslapon van csak 90 fokkal elfordított SATA csatlakozó? eddig egyedül az asus tudott a nem high-end FM2-es lapjaira ilyet tenni, de abból meg a kisebb darabok is marha drágák :W

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14) Jim Tonic válasza FireKeeper (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát azért már na! Mekkora gondok ezek! A macska rúgja már meg! Hogy lehet így élni! Hol az a fejet falbaverős szmájli vagy százszor!
Nem mindegy, ha zárt a házad? Sokkal jobb kezelni. Könnyebb a csatlakoztatás, kisebb házban sem jelent gondot. Nyitott házba meg nem az alap deszkát szokás venni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) AxBattler válasza Dani_kp (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Hű, erre nem is emlékeztem; az az ITX nagyon menő! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) Tomcat


Tomcat
őstag

Gazdag a felhozatal és az átlagos igényekhez akár elég is lehet, de nekem még a fekete is szegényes, sovány és felejtős, a többiről nem is beszélve. Jó lenne ha később jönne valami jobban felszerelt változat ebből.

#14@ Jim Tonic:
Méretesebb VGA kártyák esetén igenis számít hogy tudsz-e egyáltalán csatlakoztatni oda kábelt vagy semmi nem fél el. :)

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#17) parkr válasza echterion (#11) üzenetére


parkr
őstag

iponnál vannak asus lapok

(#18) Jim Tonic válasza Tomcat (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az jó. Megmutatnád, melyik az, amelyiken rátakar a kártya? Mert pont az oldalra fordítottaknál szokott rátakarni a VGA. Az én 990FXA-UD3-as lapomnál is így van, nem kicsit kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) Tomcat válasza Jim Tonic (#18) üzenetére


Tomcat
őstag

Pl ennél anno nekem nem lehetett bedugni a második HD5870-et a CFx konfigurációhoz. Vagy HDD-im voltak, vagy CFx-em, a kettő együtt sajnos nem jött össze. Kimérgelődtem magam és vettem egy ilyet. Ez utóbbinál már nem volt ilyen probléma mivel minden elfért. :)

Tomcat

(#20) Dani_kp válasza Peetee(tm) (#6) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én is a Gigabyte-ra szavazok első sorban, de ITX terén az AsRock-nak kegyetlen jó lapja van FM1-be és olcsón.
Még sehol szerintem.

#7 HeavyToys: elnéztem :B . 28k.

#10 Duliee: jogos, elnéztem. Munka után, már könnyen összefolynak a dolgok :B .

https://ingatlan.com/33821564

(#21) echterion válasza Tomcat (#19) üzenetére


echterion
nagyúr

Őrületes probléma, csak tudod, egyrészt ez a platform nem ahhoz készült, hogy tri sli-s szörnyetegek kerüljenek bele, másrészt én pl. nem szeretem az elfordított csatikat, mert a vinyóhelyek felé nincs túl sok helyem, így sokkal kényelmesebb a másik megoldás. Nem is értem, ha ezekbe ilyen nagy kártyákat akar venni valaki, minek venne olyan procit, amiben egy 9600gt ereje lapul? Ha olcsó 4 magosat akarna, akkor Phenom II-t venne, nem ilyet.

**********

(#22) Peetee(tm) válasza Dani_kp (#20) üzenetére


Peetee(tm)
aktív tag

Asrock mini itx drágább mint a Giga mini itx lap. Én pedig azért szavazok gigára, mert szerintem meg az a jobb (volt Asrock FM1-es mini itx-es lapom is, de gyorsan túladtam rajta nekem érezhetően lassabb és a hang is katasztrofális volt.) Jelenlegi GIGABYTE GA-A75N-USB3 at semmi pénzért nem adnám oda (kivétel FM2 csere esetén)

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.