Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F34R


F34R
nagyúr

fffú de ronda , az elődje szebb volt.

[ Szerkesztve ]

(#2) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

És mi a helyzet vajon a GV-N560SO-1GI-vel? Amelyik 1000MHz GPU órajelen szalad? Azzal nem voltak problémák?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Stabilabb működés miatt? Ezzel be is vallották, hogy az előző eresztés egy rakás trágya... de még ez sem stabil, csak stabilabb. El kell kerülni a GB-t mindenáron, az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4) Abu85 válasza 04ahgy (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem azt alig gyártják. Áttervezni nettó felesleges. :)

(#3) Dark Archon: hatalmas kár, hogy ez lett a Gigabyteból. Az X38-as lapom valami nagyon jó, de újabban messze nem remekel a gyártó. Így múlik el a világ dicsősége. :(

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Már majdnem ugy néz ki mint a Rövdzárlat filmből az ötös robot. :-)
A feje már akkor megvan!

Johnny 5

[ Szerkesztve ]

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy pillanatra azt ittem, hogy SoC, azaz System on a Chip... :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Malachi


Malachi
addikt

nálam ennek a kistesója dolgozik, ugyanilyen hűtéssel és őszintén mondom, nagyon jó kártya és a hűtés pedig különösen kiváló. volt már mindenféle videokártyám, Abit, Gainward, Asus és most ez - a teljesítmény/zajzint aránya messze a legjobb az összes között. komolyan mondom, terhelve is szinte néma.

(#8) kkf


kkf
aktív tag

Nekem atom stabil az 1 gigás SOC-m, de az a kurva Windforce hűtő minimum fordulatszámon sem néma. Első perctől gyűlölöm :N Ide nekem egy csendes hűtést 50MHz-ért :)

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#9) Malachi válasza kkf (#8) üzenetére


Malachi
addikt

a windforce kb. olyan így ránézésre, mint a GTX275-ös Gainward hűtése. és az valóban irtó hangos volt.

(#10) vinibali


vinibali
őstag

szerintem nagyon jól néz ki, bár tényleg bevallották, hogy nem képesek normális PWM áramkört csinálni. bár ha ebből volt referencia darab és azalapján készült ez, akkor egyértelműen az nVidia sara az egész:GTX590 mondjam még? :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11) Jhonny06 válasza lezso6 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

shadow of chernobyl

(#12) Eddie141 válasza Malachi (#9) üzenetére


Eddie141
senior tag

Olyanom volt nekem is. Hát ha ez hasonlóan hangos, akkor én inkább nem játszom, csak ne egy ilyennel kelljen :) Mindenesetre szerintem így átszabva azért nem lehet olyan nagyon zavaró hangja. Elég nagy légkavarókat kapott.

(#13) Dassler válasza Dark Archon (#3) üzenetére


Dassler
őstag

Az MSI, Gainward, stb. nem alap órajeles kártyáival is akad gond bőven, hibáznak, nem stabilak. Az Asusnál van a legkevesebb gond, mert ott - álítólag - válogatják a chipeket, de abból is előfordul hibás darab. Az 560 Ti-ból meglehetősen magas a hibás darabok száma :((

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#14) Malachi válasza Eddie141 (#12) üzenetére


Malachi
addikt

nem, ez ami a cikkben van nem a windforce, ez olyan, mint amit a sima GTX560OC-n van! nagyon halk és jól hűt. a windforce más, zártabb és kisebb ventikkel van szerelve.

(#15) Eddie141 válasza Malachi (#14) üzenetére


Eddie141
senior tag

Már látom :) És ez hangos? Mármint a 3 ventis verzió hangos volt? Ilyet még nem láttam/hallottam, de 460-ban már tapasztaltam a 2ventilátoros gigabyte hűtős változatot, és véleményem szerint annál már csak a TwinFrozr-es hűtős megoldások a halkabbak.

(#16) TTomax


TTomax
nagyúr

A rövidebb nyák,nem sok jót sejtet...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) lezso6 válasza TTomax (#16) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem baj ha rövid, csak tudni kell használni...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) lizRRR válasza TTomax (#16) üzenetére


lizRRR
őstag

Nem feltétlen , ugyanis 5850-nek is van olyan rövididitett változata meg az 5830-nak is...
A teljesítménye ugyan az maradt :C :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#19) TTomax válasza lezso6 (#17) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát ha neked az nyák,akkor nem szóltam... :DDD

(#18) lizRRR
Az Radeon egy jóval kisebb GPU-val,tudok neked hozni egy rakat ellenpéldát,persze NV-t...
Egyébként a hűtés jónak tűnik,bár előfordulhat,hogy a vékony keret miatt most nem morgó hanem vonyító hangja lesz...
Minden esetre én nem vennék felárért ilyet... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#20) odorgg


odorgg
addikt

A 460-at jól eltalálták, de ez az 560-as betett nekik :K
Azért gáz, hogy közel fél év alatt sikerült újratervezni, eddig meg vígan árulták a nagyrészt selejtes, hibás VGA-kat :O

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#21) lizRRR válasza odorgg (#20) üzenetére


lizRRR
őstag

(#19) TTomax Nem fikázásból mondtam.. csak fel hoztam példának

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#22) kerelo


kerelo
senior tag

szerintem hasznos átszabás.biztos hogy a hűtés is jobb lett,így a forma számomra nem annyira fontos,egy VGA-nál

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#23) banhammer válasza 04ahgy (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem GV-N560SO-1GI VGA-m van és a "szőrős fánk" tesztnél szépen zakatol fél óra után is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) Malachi válasza banhammer (#23) üzenetére


Malachi
addikt

olyankor hány fokos a GPU?
nekem a GV-N56GOC-1GI 10 perc után 70-nél áll meg 830-on, igaz a szobában van vagy 30 fok.

(#25) banhammer válasza Malachi (#24) üzenetére


banhammer
veterán

Úgy 70 fok körül, talán kicsivel több.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nv+Gb párosítás. Nem tűnik a legmegbízhatóbbnak.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27) Malachi válasza banhammer (#25) üzenetére


Malachi
addikt

az kemény, elég jó

(#28) Drizzt válasza banhammer (#23) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem egy percet se bírt, amikor olyanom volt. :D És 90 fok felé ment. Visszavett órajellel is.

I am having fun staying poor.

(#29) banhammer válasza Malachi (#27) üzenetére


banhammer
veterán

Bocsánat rosszul emlékeztem.
Felraktam a legújabb FurMark-ot és 90 fokig felment a VGA hőmérséklete.

Más az, hogy eddig a játékok közben nem nagyon ment 70 fok fölé a VGA hőfoka.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) lizRRR válasza banhammer (#29) üzenetére


lizRRR
őstag

Ennek a SOC-nak a dupla ventije annyit tesz mint egy sima ref hütő

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#31) kejfeljani


kejfeljani
csendes tag

Nem igazán értem, mi a probléma az eddigivel. A kártya kitűnő: hűvös, halk, sőt észrevettem, hogy ha nem kell mindkettő, felváltva használja a ventiket(energiatakarékos). Azok közül akik fikázzák, ki használja?
Szerintem éppen hogy gyengítették a hűtést + ronda is lett. :((

(#32) MrCsiT válasza kejfeljani (#31) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem egy embernek tönkre ment, olvashatod fentebb is.

Ha nem lett volna gond az 1Ghz-es GPU-s változattal, akkor aligha csökkentették volna 950Mhz-re az újabb kártyák órajelét ?!

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#33) Ł-IceRocK-Ł válasza kejfeljani (#31) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha nem lett volna kínja, nem nyúltak volna hozzá. De mivel volt, ezért muszály volt.

De ha már a gyártó szerint is valami nincs rendben, és ezt beismeri, akkor ott a dolog nem azt jelenti hogy tönkrement 1-2 két darab.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34) lizRRR válasza Ł-IceRocK-Ł (#33) üzenetére


lizRRR
őstag

Na ja... szénné voltak huzva már alapból is :K

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#35) Ł-IceRocK-Ł válasza lizRRR (#34) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A szénné húzás még oké, de látod hogy az újakon már a tápáramkört megerősítették, módosítottak a nyákon is, és elvileg jobb hűtést kapott. Ez a lépés nem volt véletlen.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#36) lizRRR válasza Ł-IceRocK-Ł (#35) üzenetére


lizRRR
őstag

:K :K

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#37) kkf


kkf
aktív tag

jó, de akkor miért hagyták abba a 1Ghz-es verzió gyártását? az is megkaphatta volna a jobb áramkört, meg a hűtést. Furmark alatt nekem is 90° az 1gigás csodám, és az a zaj :N

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#38) lizRRR válasza kkf (#37) üzenetére


lizRRR
őstag

Venni kell rá egy accelero acc pro hütést aztán a problema meg van oldva... :DDD :DD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#39) kkf válasza lizRRR (#38) üzenetére


kkf
aktív tag

jó, de akkor még egy 10-es, és már egy halál csendes 570-esnél lennék :S

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#40) lizRRR válasza kkf (#39) üzenetére


lizRRR
őstag

Ott a PONT :K

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#41) Diablo50 válasza kkf (#8) üzenetére


Diablo50
tag

üdv gigabyte gtx 560 ti soc 1000mhz gpu gyári verziót keresek és még a régi kiszereléses változatot amin a jó kinézetű hűtés van és nem ez a gagyi új

(#42) 04ahgy válasza Diablo50 (#41) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az 1GHz-es SOC-t nem tervezték át, az az eredeti formájában tündököl.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#43) lizRRR válasza 04ahgy (#42) üzenetére


lizRRR
őstag

Az uj SOC nem 1 GHZ-s

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#44) 04ahgy válasza lizRRR (#43) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Az 1GHz-es SOC-t nem tervezték át, az az eredeti formájában tündököl."

Ebben honnan szedtél ki arra való utalást, hogy új lenne? Pont hogy régi. Az első 560Ti SOC az 1000MHz GPU órajelű változat. A hozzászóló is azt kérdezi, akinek válaszoltam, hogy azt, a régi változatot [az 1GHz-eset] honnan lehet szerezni, nem ezt az újat [950MHz-es, tekintet nélkül arra, hogy rev.1. vag rev.2.].

Tehát volt 1GHz-es SOC, utána jött az SOC-950, és most az SOC-950 második verziójáról szól a cikk.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#45) lizRRR válasza 04ahgy (#44) üzenetére


lizRRR
őstag

Igen , de én következetesen mondta.. mert már abba hagyták az 1GHZ gyártást mert sok kel szarodott nem bírta a kártya

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#46) Lori82 válasza kejfeljani (#31) üzenetére


Lori82
senior tag

Egyetértek,nagyon ronda lett az új.Nekem Soc 950van a régi verzióból,lekopogom semmi gond nincs vele,halk,hüvös.

(#47) 04ahgy válasza lizRRR (#45) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Alátámasztanád valamiféle forrással, hogy abbahagyták az 1GHz-es SOC gyártását?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#48) lizRRR válasza 04ahgy (#47) üzenetére


lizRRR
őstag

Ezt sepciál nem írják.. de minek kezdték volna gyártani a 950 MHZ-set az 1GHZ-s helyett ? ha csaknem azért mert nem bírja a kártya...

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#49) 04ahgy válasza lizRRR (#48) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vagy azért, mert kevés legyártott GPU bírja megfelelő paraméterek mellett az 1000MHz-et. Így azt nagyon drágán adják, ezt meg kevésbé drágán. Kutakodtam kicsit, de sehol nem találtam utalást arra, hogy a Gigabyte az 1GHz-es SOC-t kifuttatta volna. Arra meg főleg nem, hogy a 950MHz-es miatt.

Két árszegmens, így potenciálisan több vevőt tudnak a megvásárlásra elcsábítani. Lehet valaki nem venné meg az SOC-t, de az SOC950 még épp belefér a keretbe.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#50) lizRRR válasza 04ahgy (#49) üzenetére


lizRRR
őstag

Jól van , akkor neked van igazad , igen de a lényeg ua. nem bírja... csak a válogatott..
Na mind1.. és van ár különbség a 1 GHZs és a 950 között?

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.