Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Okés, h. jól néz ki meg minden, de az a 80 Dodó, hát kicsit sokallom, ilyen áron már komolyabb egérkék szerezhetők be. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sor további gémer kiegészítő

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Könyörgöm, legalább gamer legyen már a szerencsétlen. Vagy én értettem félre, és ez ornitológusoknak készült?

(#3) mghltm


mghltm
addikt

nekem olyan erzesem van ezzel kapcsolatban, mintha masik muanyag burkolatot raktak volna egy g9x-re es a nevenel pedig a razer-hez fordultak ( deathadder/deathtaker )

(#2) DeFranco az ornitologuson szakadtam :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Ártól függetlenül jól néz ki. Még vércsatorna is van benne... :DDD

(#5) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Szép kis egér-begér de 80 pénzért már gépet is kellett volna kössenek a végére.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) oriasgorilla válasza atti_2010 (#5) üzenetére


oriasgorilla
csendes tag

...ne legyél kispolgár! :))
Itt komoly innováció van, és a portás is negyvennyolc órázik.

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az a 80 dollár itt már megszokottan 80euro... úgy meg már nem kell.

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre egy talán minőségi Genius termék
de ennyiért kell annak akinek kell, nekem nem
Szépnek szép :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Az egér összesen 9 nagy strapabírású gombbal rendelkezik, melyektől a gyártó minimum 8 millió tökéletes klikkelést jósol.

Ezt a 8 millio klikkes marketing bullshitet mar olvastam valamelyik egeres topikban a heten.
Van egyaltalan olyan mikrokapcsolo, ami ennyit bir?

Japan Omronokra irnak 1 millio klikket...
Kinai D2F-J01F szeriara is ennyit hazudnak. (Google Translate szerint a 100 hieroglifa1 hieroglifa2 az 1 milliot jelent)

Logitech altal hasznalt szinten kinai D2FC-F szeriarol nem talaltam infot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) atti_2010 válasza nyunyu (#9) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Lehet a 9 gomb összesen bír 8milla klikkelést csak elfelejtettek szólni. :DDD

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát nem tudom, én inkább maradok a bevált Logitech - Microsoft - Razer vonalon, ha már gémer (sic!) egérről van szó.

(#12) djculture


djculture
félisten

Garantáltan legtöbb klikkelést egy ezer éves soros csatis géniuszból kibányászott mikrokapcsoló bír :)

(#13) engusz válasza enginev3.0 (#8) üzenetére


engusz
veterán

"Végre egy talán minőségi Genius termék"

Nekem is ez volt az első gondolatom. :K Látszik is a termék árában, hogy ezen dizájner is dolgozott.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) Tibor_560sec válasza mghltm (#3) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

+1
Valahogy a kép alapján én is így gondolom ... :))

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#15) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez már aztán gémer termék a javából! Biztos van akinek tetszik ez is de nekem már túl csicsás. Mindenesetre próbálkozásnak nem rossz mert nálam a Genius név még mindig az olcsó és alapvető színvonalúan kivitelezett cuccok szinonímája és nem a minőségieké.

Tomcat

(#16) atti_2010 válasza djculture (#12) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez viszont úgy van megcsinálva hogy még véletlenül se passzoljon, egy Afortekh egeret használok 5 éve és még mindig megy pedig aprópénzért vettem, ennek is kellene bírja.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) tommjee


tommjee
senior tag

Ugyan már gatyi ...

(#18) enginev3.0 válasza tommjee (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

ugyan már... miből állapítottad meg?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) BandiHUN válasza nyunyu (#9) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sok más gond is lehet,nem csak a mikrók...remek példa,hogy ottvan a szekrényben a jó kis Logi G15-ös billentyűzetem,amire 20 millió leütést garantáltak,nincs is érzékelési baja...DE 4 év alatt menthetetlenül kikopott pár gomb műanyag vezetője,és ha picit is ferdén nyomom,befeszül,beszorul...hja,a kapcsolók,azok tényleg bírták :DDD
Szerintem maga a műanyag sem bír ki ennyi klikket egyenletes minőségben,elfárad,eldeformálódik,ami nyomja,lekopi a kis p*cs,ami a mikrokapcsolót nyomja,stb...

Amúgy duma ez az egész.Genius,Technika és egyéb ócskasággyártó cégek sosem fognak olyat letenni az asztalra,mint a nagy,neves gyártók,mert akkor annyiért kéne adni,mint azokat(és itt az ár is elég húzós...),de ehhez meg nem cseng jól a név,és nincs mögötte patinás háttér.Kínai cipőt se vesz az ember a Nike,Adidas helyett még félárban se,akármilyen jó és szép,a Codegen se fog a büdös életbe egy akárcsak ajánlott minőségű tápot csinálni...
Annyi eszük lehetne a selejtgyártóknak,hogy ha valamivel úgy tűnik,elő tudnak rukkolni a komolyabb mezőnyben,inkább találjanak ki neki valami más márkát...ha költenek a designre,stb,nyugodtan adhatnának egy pár ezrest valami jól csengő márka és arculat összedobásához is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#20) enginev3.0 válasza BandiHUN (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én ezt az egeret nem veszem meg
De a kínai cipőt igen :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) tommjee válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


tommjee
senior tag

Túldíszitett gondolom egy ratyi szenzorral tehát hobbi gamereknek jó lehet ! De HC gamereknél úgyis kiakadna a szenzor .

(#22) clippy


clippy
tag

én elég régóta MX510-et használok.. majd lassan váltanom kell de én is inkább maradok a Logitech-nél.. valahogy ezekben (genius, trust, stb.) annyira nem bízom, láttam másoknál programozható hasonló egereket, villogott csilingelt.. de olyan bolhapiaci érzésem volt ezektől..

(#23) DeFranco válasza enginev3.0 (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Majd tönkremegy a lábad, és ráköltöd gyógycipőre...

(#24) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Csak egy kis szemétkedés... ha az egér neve DeathTaker .... akkor az egér gazdája az aki meg hal, tehát a halált kapja :D

hmmm fincsi marketing... ez aztán király egér lehet :D

(#25) KaiotEch válasza BandiHUN (#19) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a baj, hogy az Adidas is kezd Gagyidas lenni, meg a Nike is Mike és a Puma is P*na... Fél évet nem hordtam a cipőmet és jön szét. És nem tanyán lakok..,

(#26) atti_2010 válasza KaiotEch (#25) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az a baj, hogy az Adidas is kezd Gagyidas lenni, meg a Nike is Mike

+1 Egy jobb Kínai cipő lassan egy színvonalon lesz a márkás cuccokkal, de nem azért mert a Kínai úgy feljavult.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#27) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nem rossz,....de MX518 a legjobb, még mindig. ;)

(#28) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jónak tűnik, bár annyira ez a formavilág nem áll közel hozzám. De az ára... az nem van rendben.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#29) Puma K


Puma K
veterán

Nevetek miközben egy Logi G5 rev2-essel kattintok a hír böngészőben lévő lapfülénél található kis X-re.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) For357y válasza atti_2010 (#26) üzenetére


For357y
aktív tag

Talán csak itthon jellemző, a Skóciában vásárolt "Gagyidas" cipőmet már 2 éve(!!!) hordom, abszolúte semmi baja nincs. Belül a sarokrésze van egy kicsit elvásva, de ez minden.

Hogy ON is legyek: Nekem nem tetszik, de nyilván nem én vagyok a célcsoport. :)

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#31) Reggie0 válasza djculture (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem meg van olyan. Kb. 22-23 eves, de meg mindig hibatlanul mukodik.

(#32) MasterMark


MasterMark
titán

Egértől a cipőig... XDDD :DDD

Switch Tax

(#33) Narasim


Narasim
aktív tag

volt már jó pár genius egér a kezemben otthon is, munkahelyen is. gagyi mind. ez lehet, hogy jobb egy fokkal, de ennyi pénzért már inkább "egeret" vennék, mintsem ezt.

de inkább használom tovább a 6 éves mx518-at...

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#34) nyunyu válasza KaiotEch (#25) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a baj, hogy az Adidas is kezd Gagyidas lenni, meg a Nike is Mike és a Puma is P*na... Fél évet nem hordtam a cipőmet és jön szét.

Nekem semmi bajom a Gagyidasszal, 2 eve hordom a Barracks F9-et.
Egyedul a talpan latszik, hogy kopik.

Pipas marka viszont mindig szar volt.

Unokatesom vett tizensokeve 30k-ert (jo par honapnyi zsebpenz kuporgatas volt, akkoriban ennyi volt az 1 havi minimalber!) egy Air Jordant, ketszer lement benne kosarazni, es lejott a talpa :D

Penzt persze nem adtak vissza, mondvan nem a rendeltetesenek megfeleloen hasznaltak.
Egy kosaras cipot, amit az akkori legnagyobb NBA sztarral reklamoztak? LOL.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35) syl5


syl5
őstag

Kényelmes egyáltalán az ilyen egér hosszútávon?
Mert gondolom aki ilyet vesz, az netezéshez is ezt használja, nem cserélgeti állandóan az egeret.

Valahogy én nem tudom elképzelni.
Én még mindig egy jó öreg MS 1.1A-t használok, és nekem nagyon kényelmes ez.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#36) Mr Cube


Mr Cube
tag

A cím alapján én azt hittem, hogy az ára tényleg kellemes lesz. 17 ezer forint körüli ár az kellemes egy Genius egérhez? Ilyen tulajdonságai a Logitech G500-nak is vannak és még olcsóbb is...akkor mégis hogyan lehet jó az ára?

Amúgy tényleg nem lenne rossz, de ahogy Lorenzo9 is írta, annyi eszük lehetett volna, hogy a saját cégükön belül hoznak létre egy másik márkanevet és az alatt adják el a gamer cuccaikat.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#37) madgie válasza nyunyu (#34) üzenetére


madgie
titán

Normális gagyidaszt kell venni, nem a papírtalpú vackokat :K Nekem is kábé két éves a fekete superstar, kopott a talpa, ennyi. Pedig én aztán fél év alatt szétcsámpázok egy átlag (nem kínaiboltos) csukát.

(#38) Findzs


Findzs
addikt

ennyi pénzből, (vagy még kevesebből) hányszor jobb egereket lehet kapni sallangmenteseket

pl: logitech g400, g500

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#39) Reggie0 válasza nyunyu (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Igen, van olyan. De az mar nem pusztan mechanikus, hanem hall-elemes.

(#40) forgonati válasza BandiHUN (#19) üzenetére


forgonati
őstag

Csak szolok, billentyuzetekben nem nagyon van mar mikrokapcsolo, vagy 10 eve nem lattam mar olyat. Szerintem a tiedbe se lesz.

Keelah Se'lai!

(#41) Lambos


Lambos
tag

Nem vagyok egy nagy kocka de az 1700 forintos egérrel és a 3000 forintos billentyűzettel is fel tudom venni a versenyt bárkivel. Most komolyan. Mi értelme van ezeknek? mert jobb attól senki sem lesz hogy 100k pengőbe került az egere.

vagy ez esetleg olyasmi mint az autóknál? Gyorsuláson megverem a porsche-t a trabimmal de az akkor is egy porsche?

[ Szerkesztve ]

-Was that a lightning? -No, they are taking pictures for google earth! >.>

(#42) Ł-IceRocK-Ł válasza Lambos (#41) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

most ezzel mit índottál el... hajajaj, szüzanyám :DD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#43) enginev3.0 válasza Lambos (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sok sikert az élet más területein.

Igen megverhetsz egy gamer egérrel rendelkező embert egy 2k-s egérrel
De van akik jobbak tőle, vannak akik meg azt hiszik hogy jobbak tőle, és van a felső tízezer akinek meg annyi pénze van hogy észre sem vette hogy egy nullával több volt a cédulán

És vannak azok is akik azért vesznek ilyet mert "KELL NEKIK!!" ilyen mániákusságból, én is ilyen vagyok, és igen, elég sokat megdolgoztam a G9x-ért :D de nem bántam meg

Ez olyan mint, hogy valaki megvesz egy 20ezer ft-os horgászbotot, pedig lehet halat fogni az 5ezer forintossal is

Kinek mi a hobbija, vagy ki mire szeret költeni

Jó még egy példa
Valaki megveszi a porsét is, pedig egy suzuki-val is ugyan oda jut el, porse se megy vizen, az úton meg megy a suzuki is

na bumm

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) Reggie0 válasza Lambos (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

A) Az 1700 forintos egerbol lehet evente venni(ha nem surubben)
B) Nem mindenki csak jatekra veszi. En pl. cad munkahoz hasznalom es ott nem mindegy pl, hogy hany extra gomb van rajta, es a melle adott szoftverrel mennyire tudom programozni.

De amugy igazd van, steak-kel is jol lehet lakni, meg rizzsel is, igy hulye aki nem csak rizst eszik.

(#45) engusz válasza Lambos (#41) üzenetére


engusz
veterán

Elvitte az i7, meg az X58 a perifériákra valót? ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#46) Ł-IceRocK-Ł válasza Lambos (#41) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem feltétel a 20.e forintos egér ahhoz hogy valaki jó legyen, de csak előnye lesz belőle jobb a periféria is. Ennyiről van szó.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#47) enginev3.0 válasza Lambos (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mért vettél core i7-et? a celeron is elindítja a windowst :DDD ;]
nagy nyelvnyújtás :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) DeFranco válasza Lambos (#41) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A drága mindig jobb! Ha piros mégjobb4 Ha világít, még anális jobb4négy Ha fehér és i betűs, akkor az a legjobbNÉGY!NÉGY4

(#49) Lambos


Lambos
tag

De népszerű lettem :D
Gyorsan megnézte mindenki a profilom hogy mim van? :C
Attól hogy van akinek hasznos egy ilyen számomra még lehet teljes mértékben haszontalan pénz kidobás. Minden esetre nagyon is elégedett vagyok az 1700 forintos egeremmel és mindent meg tudok vele csinálni amit kell. Legyetek ti is boldogok a gyémánt berakásos egereitekkel. Mintha csak benéztem volna a windows topic-ba, linux rulz aláírással. :)

-Was that a lightning? -No, they are taking pictures for google earth! >.>

(#50) enginev3.0 válasza Lambos (#49) üzenetére


enginev3.0
félisten

ez így van, de remélem sejtetted hogy az első hsz-ed után ilyesmi vár? :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.