Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sys85


Sys85
veterán

Kár,hogy a 8-as széria óta méretben nem sok eltérés van a Note 8-9 és 8A-9A között.
Legalább a 7-esig az A kisebb volt.
Anyám mobilja lassan cserés lesz,de írtózik a péklapátoktól,neki a 7A méret lenne ideális,de azt 2020-ban nem szeretnék már venni hiszen ő tényleg évekig használ egy telefont.
Az új iPhone SE nagyon jó lenne neki méretben,de az meg az ára miatt nem opció.
Gondban leszek ha aktuális lesz a csere,vagy kénytelen leszek az általa meghatározott max 60k-s keretet zsebből kipótolni egy SE-re.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#2) Noukoum válasza Sys85 (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Igazából ha a méret a fontos akkor ott az iphone 7, az a két árcímke között helyezkedik el. Így kevesebbet kell pótolnod, és nem is biztos hogy megérné azt a nagy felárat az SE.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) Alarikman válasza Sys85 (#1) üzenetére


Alarikman
senior tag

Samsung a40 még olcsón elérhető. Az elég kicsi mobil. Az A41 viszont lassú. Igen sajna a Xiaomi háza táján A redmi 7 óta nincs kicsi mobil, pedig a nők igényelnék.

(#4) sanyci


sanyci
senior tag

Szerintem az 9A-ban simán nem lesz ujjlenyomat leolvasó, azért nem látszik a hátlapon...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#5) AliceWake válasza sanyci (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na, hát még az is lehet :R Ez hirtelen eszembe se jutott :B (Mármint tényleg nem, nem szarkazmus.)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6) sanyci válasza AliceWake (#5) üzenetére


sanyci
senior tag

Mivel valószínűsítetted az oldalsót, ami tuti nem lesz, mivel drágább, mint ami a sima 9-ben van, gondoltam szólok... ;)

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#7) aprokaroka87 válasza sanyci (#4) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel emlékeim szerint a Redmi 7a és 8a esetében is lemaradt a biometrikus tapicskoló szenzor, így igazad lehet.:)

(#8) Aprósólyom válasza Sys85 (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Régi iPhone SE használtan? (Most még lehet kapni új akkut is hozzá. Ki tudja meddig.) Vagy újként még lehet kapni a 6S, 7 típusokat. Nekem még van egy 2016-os iPhone SE-m, és ahogy jönnek ki a telefonok, lehet meg is tartom a mérete miatt. Szóval el tudom mondani erről a típusról, hogy teljesen jó a sebessége, egyáltalán nem lassú még ma sem és és ha minden igaz jön majd rá a legújabb iOS 14 is...

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.