Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Mert a Bethesda a Morrowind óta aztán annyit újított, hogy csak na!

Mondjuk az is tény, hogy a JRPG-k cirka 20 éve ugyan olyanok, de akkor is. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) Jander


Jander
senior tag

Ehhez szerintem nagyon sok köze nincs a Bethesdának, az Obsidian a fejlesztő, nyilván a reklámot is ők csinálják a saját játékukhoz, a kiadó "csak" pénzel.

Az, hogy az Obsidiannak a 'kitűnő' minőségű játékai után, mennyire van joga a jrpg-ket lehúzni már egy más kérdés... (Mondok példát: egy alpha protocol után kissé bután néz ki, hogy egy final fantasy xiii-at hordunk le nem?)

[ Szerkesztve ]

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#3) subpixels


subpixels
tag

Szerintem nem kellett volna Obsidian negatív kampányt folytatni a JRPG ellen, mert hát ő se hibátlan, habár nagyon sok jó játékot készített, főleg a Black Isles időkben. De ettől függetlenül várom a Vegast.

(#4) aginor


aginor
addikt

A Bethesdának aztán van alapja az ilyenre valóban! Még ha a Bioware lett volna..

A Bethesda semmi igazán jót nem adott ki az Oblivion óta (nekem mondjuk ez sem tetszett, de ez mellékes), amit meg a Fallouttal csináltak, az kicsit "vicces", úgyhogy maradjanak csöndben, és inkább csináljanak végre egy jó játékot.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) #40835072


#40835072
törölt tag

szegény japánok ... :U

(#6) h-yle


h-yle
addikt

Arról nem is beszélve, hogy Japánban fikázni a Japánokat lehet nem a legjobb marketing ötlet. Sőt...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) elithun


elithun
őstag

Attól, hogy azt bizonygatják, hogy a JRPG-s rosszak, még nem vezet egyenesen afelé, hogy amit ők csinálnak az jó. Ideje üzletpolitikát váltani kedves Bethesda Softworks.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Hát a híres FFXlll után teljesen jogos. Az a játék egy szégyen nem FF.

(#9) julius666 válasza aginor (#4) üzenetére


julius666
addikt

A Bethesda semmi igazán jót nem adott ki az Oblivion óta

Az sem volt nagy eresztés a grafikán meg a nagy "szabadságon" amit nyújtott kívül. Ezt a két dolgot elismerem nagyon eltalálták benne, de ettől még nem értem miért alakult ki körülötte ilyen fene nagy őrület, annyi hibáját tudnám felsorolni annak a játéknak, ami nálam agyoncsapta a játékélményt hogy ihaj.

Ami miatt meg marhára szégyellném magamat a helyükben, hogy kiadták gyakorlatilag ugyanazt a játékot Fallout 3 néven, ugyanazokkal a hiányosságokkal. A modellezésen és az új dialógusokon kívül az égadta világon semmit nem csináltak éveken át.
És most ki fogják adni még egyszer ugyanazt, ami már 2008-ban is gáznak számított.

Ezek után ők vádolják a jrpg-t a megújulás hiányával... Hát LOL.

(#10) leviske


leviske
veterán

"vagy éppen túlságosan a fotórealizmusra hajtanak"

Muhaha! Pont a Bethesda beszél, mikor az ES5 grafikája egy techdemót idéz az eddig kiszivárgott anyagok alapján?

Amúgy meg a Japán piacnak erre van igénye, pont emiatt esélyes, hogy ez a reklám bukta lesz.

(#11) GypsFulvus2 válasza leviske (#10) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A TES 5-ről beszélsz? Arról még semmiféle anyag nem jelent meg nyilvánosan. Sőt még az sem biztos, hogy egyáltalán készítik-e. A "kiszivárgott" anyagok, amelyek a neten találhatóak, hamisítványok.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12) leviske válasza GypsFulvus2 (#11) üzenetére


leviske
veterán

Akkor elnézést. :B Azt hittem, hogy a hihető "szivárgott" anyagokból csak az ogre hamis. :DDD

(#13) GypsFulvus2 válasza leviske (#12) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Tudsz linkelni? Nem biztos, hogy mindet ismerem. Az ogrés, az ha jól tudom a project offset kukázott anyagaiból való.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#14) leviske válasza GypsFulvus2 (#13) üzenetére


leviske
veterán

[link] De ha jól értem, akkor ez is kukázott anyag.

MOD: Vááá, most látom, hogy ebben is feltűnik az ogre. Kár volt léptetgetve megnézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) #72042496 válasza julius666 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az Oblivion hangulata vagy magával ragadott, vagy nem. De az biztos, hogy van neki, s akik szeretik, a grafikán és játékmeneten túl éppen ezt szeretik benne.

A feliratok fordítása megvan valahol egy európai nyelven, mondjuk angolul vagy németül?

(#16) GypsFulvus2 válasza leviske (#14) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igen, ez a leállított Project Offset. Semmi köze a Bethesdához. Egy ideig pletykálták, hogy a TES 5 feltűnik majd az E3-on, de ez is kacsa volt. Szinte semmit sem tudunk róla, azt sem, hogy készül-e egyáltalán :( Régebbi hírek szerint Skyrimban játszódott volna, újabb hírek szerint mmo lesz beleőle. De ezek is mind hivatalos megrősítés nélküli pletykák.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.