Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez remek hír
Gondolom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Falat kenyér...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Fortnite a mobilok új mércéje... :DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) bollokcs80 válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Pedig a 7T-k is tudják a 90 hZ-et - mondjuk nem vagyok célközönsége a játéknak, csak érdekes....

B.Cs.

(#5) #65577472


#65577472
törölt tag

Nem vagyok nagy mobiljátékos, nálam csak a GTA SA és a NFS MW fut hébe-hóba.

A grafikai beállításokat a legalacsonyabb fokozatra állítani 90 fps-ért az tényleg nem akkora kompromisszum? No offense, komolyan kérdezem.

(#6) Viktor0610 válasza #65577472 (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gördülékeny futást akarsz vagy jó grafikát? ;]
A kettő együtt nem megy. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#7) Noukoum


Noukoum
veterán

Nehezen hiszem el hogy csak a snapi 865 viszi el 90fps-el, ráadásul lowon. Csak lusták optimalizálni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) #65577472 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nincs összehasonlítási alapom, de szerintem 60 fps-en is elég gördülékeny. A részletgazdag grafika mindenképp fontos.

(#9) Plazmacucci válasza #65577472 (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tud olyat? Azt hitem csak 30-at. Vagy az a PUBG?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) #65577472 válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mármint a Fortnite? Ha igen, akkor passz, nem az én játékom.

Hogy a GTA és a NFS tudja-e, azt sem tudom, előbbinél mindenképp a jó grafika a prioritás szerintem, utóbbinál nem érzem, hogy kevés lenne a 30 fps (már ha nem 60 az a 30). De ahogy írtam, nem sokat játszom. Nálam ez a téma 40"-on kezdődik és PS4-gyel. :B

(#11) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Milyen csodálatos hír, akkor ma is jól fogok aludni :DDD
Meg rögtön nézem, mikor tudok venni egyet :DDD

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#12) Plazmacucci válasza #65577472 (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

PS4 megmagyarázza, hogy megszoktad a 30-at :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) #65577472 válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


#65577472
törölt tag

:D :D

(#14) forgonati


forgonati
őstag

Az igen. Megnyugodtam. A Fortnite az új Antutu.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#15) Braddock


Braddock
őstag

Erre és a Forexre is nem oly rég még azt hittem, hogy tőzsdei cégek. :B
Mentségemre legyen mondva, hogy a legelső Medal of Honor-ral játszottam utoljára.
(1999-ben, aúúúú...)

[ Szerkesztve ]

(#16) konikan


konikan
aktív tag

Fortnite

Eljutottunk oda, hogy a virtuális p@csmérésnek az is eleme lett, hogy melyik telefonon fut több fps-el a Fortnite.

Viccet félretéve szép teljesítmény, a legtöbb mainstream konzol erősen küzd néhol a 30 fps-ért pl. 50v50 módban.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#17) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Vicces (inkább tragikus), hogy konzolokon sok esetben még mindig a 30 fps a szint, sőt sokak szerint az elég is, csak legyen szép (no comment), míg a mobilok már lassan itt tartanak.

A játéknak soha nincs vége.

(#18) Noukoum válasza konikan (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Pc-n meg egy krumplin is elfut :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Gusztáv válasza dreampage (#17) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha jól értem, itt is a grafikát áldozod be ezért. Ennyi erővel konzolon is csinálhatnának ilyen opciót, gondolom a vas elvinné. Csak ehhez a Sony, Microsoft nem fogja a nevét adni.

Laci

(#20) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

fordniet a legjobb videójáték mindenhol a világon mobilon szuper sok fps = sok értékes tartalom. így szeretem. epic ez a jövō

Life, Uh, Finds A Way

(#21) #65577472 válasza dreampage (#17) üzenetére


#65577472
törölt tag

"hogy konzolokon sok esetben még mindig a 30 fps a szint"

Nem akkora dráma, a megszokott 7 év után most jön a generációváltás.

(#22) dreampage válasza #65577472 (#21) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Igen, és sok esetben továbbra is marad a 30 fps, ahogy azt például a Sony játékainál, vagy a Valhalla esetében láttuk.

A játéknak soha nincs vége.

(#23) Årpi válasza konikan (#16) üzenetére


Årpi
őstag

Az a baj, akármennyire nem szeretem a mobil gaminget (Fortnite-tal tolom, de csak hébe-hóba) sajnos lassan tényleg ez is mérce lesz, mert akkora szeletet képvisel a tortából...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#24) #65577472 válasza dreampage (#22) üzenetére


#65577472
törölt tag

PS5 esetében egyelőre semmit sem láttunk.

(#25) JanR válasza #65577472 (#21) üzenetére


JanR
addikt

És egyelőre senki nem tudja milyen fps-el fognak futni a játékok. 1-2 helyen már beígérték a 60-at, de várjuk ki a végét.
Mondjuk személy szerint engem ez egy cseppet sem érdekel, mert PS4-em is volt es PS5-öm is lesz, nem az fps-t nézem úgy sem. Ha meg folyamatos a kép, pont le**arom mennyi fps-s van, a tartalom legyen jó!

(#26) markknight


markknight
veterán

Régebben kipróbáltam a Fortnite-ot a 11 pro iPhoneomon és volt very high beállítás, meg 60 fps de high. Aztán most úgy megnőtt ennek a játéknak a gépigénye, hogy már a csak a high érhető el rajta, az is rémesen fest.

[ Szerkesztve ]

(#27) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Hát nem tudom. Magán a telefonon is több videóban túlmelelgszik játék közben, nem feltétlen erőltetem ezt a 90fpst.

Egy pingvin mindenek felett...

(#28) #65577472 válasza JanR (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

" pont le**arom mennyi fps-s van, a tartalom legyen jó"

Egyetértünk. Megérkezett a Last of Us Part II, nekem senki se mondja, hogy az elődjéhez hasonlóan nem lesz egy kib@szott jó game, 30 fps ide vagy oda. ;)

(#29) vicze válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


vicze
félisten

A kijelző tudná, csak a GPU nem tudja a játékot annyival meghajtani...
"You can get 90 fps working if you force always 90hz. It does start stuttering after a while though."

[ Szerkesztve ]

(#30) aprokaroka87 válasza konikan (#16) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A mobilos fortnite grafikája 100%-ban meg egyezik a konzolossal?

(#31) _flamer


_flamer
aktív tag

Manapság már csak így keresek telefont.. :N

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#32) moleculez


moleculez
veterán

Akkor a Fortnite a mobilos Crysis? :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) markknight válasza aprokaroka87 (#30) üzenetére


markknight
veterán

Valamivel szarabban fest a mobilos, de függ attól, hogy min játszol.

[ Szerkesztve ]

(#34) GodGamer5 válasza JanR (#25) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
A lényeg, hogy ne essen be 30 alá. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#35) Tschubi válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Tschubi
tag

Nos, akkor én kisebbségben leszek a véleményemmel.
Én örülök minden újításnak, legyen az magasabb fps, több kamera, erősebb hw, gyorsabb akksi töltés, stb. Lehet naiv vagyok, de úgy gondolom ezek az újítások begyűrűznek idővel az alsó-középkategóriába is, anélkül, hogy ott jelentősen emelkednének az árak.
A cikkben szereplő magasabb fps szerintem jó dolog. Igaz, én nem játszom olyan játékkal, aminél ez számít, illetve még ki sem tudtam próbálni. De remélem pár év múlva, ha majd veszek új telefont, akkor abban már ott lesz ez is.

(#36) enginev3.0 válasza Tschubi (#35) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nem játszok kb semmivel telefonon, főleg nem ilyennel, nekem ehhez egér meg billentyűzet kell, de már csak azt sem értem, hogy ez hogy lehet hír :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) Tschubi válasza enginev3.0 (#36) üzenetére


Tschubi
tag

Én más platformon sem játszom a Fortnite-tal, tehát nem én vagyok a célközönség. De az un. gémer mobilok tetszenek, mert nem átlagos a tudásuk és a külsejük. A magasabb fps-t megnéztem egy prémium telefonnál és na! Az igen! Kellene, ha lenne rá pénzem.

(#38) Gusztáv válasza JanR (#25) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ennél többet szerintem egy átlagos tv sem tud. Nekem LG SM8200 NanoCell van, ami már nem egy alap modell és annak is max 60Hz tud.

Laci

(#39) NeRo2642


NeRo2642
újonc

Én most vettem egy Samsung 65 colos qled tv-t.Az tud 120 Hz-et.Na a Doom Eternalt átálítottam 120hz-re mert eddig 30-on ment az előző tv-vel!Hát a skillem igencsak megnőtt mintha szintet lépett volna a tudásom!Úgy h igenis sokat számít a képfrissítési frekvencia...

(#40) Luck Dragon

Mi az a fortnite? ;] :DDD
Viccet félretéve, maga a készülék számomra tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Kasya válasza NeRo2642 (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gondolj bele mit tudnal, ha egy rendes, alacsony latencys monitorod lenne ;]

Azert az a min. grafika eleg eros kompromisszum szvsz egy "gamer lelkuletu" jatekosnak.

(#42) Razzul


Razzul
senior tag

Vajon mennyit fizethetett a OnePlus az Epicnek, hogy ők lehessenek az elsők? :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#43) winss


winss
tag

"90fps-el fut a fortnite" és az most jó? :D

(#44) Årpi válasza Razzul (#42) üzenetére


Årpi
őstag

iPadeken fut(ott) már 120 FPS-el is, ha jól emlékszem :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#45) Krisszalai


Krisszalai
csendes tag

Fantasztikus hol tartunk már, egyéP(!)ként a Carmageddon is frankón fut Androidra portolva, fogalmam nincs hány fps, lehet csak 76...de marha jó :)

Amúgy meg ez minden játékfejlesztő szegénységi bizonyítványa, mert minden játékot szanaszét lehetne optimalizálni, és gyorsabbak lehetnének, de nem foglalkoznak ilyesmivel, mert idő. Inkább a hardverre bízzák, majd az levágja ami képen kívül van stb.

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#46) Noukoum válasza Årpi (#44) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom telefonokra gondolt :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#47) Schuler888 válasza Krisszalai (#45) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az ido penz!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#48) fabokf


fabokf
tag

Asszem csendben elvonulok pityeregni a sarokba, mert a 2 éves Black Shark 2-esem is max 30 FPS-re képes a játékban :O :D :D Azt már csak halkan teszem hozzá, h nincs is opció rá átállítani menüben (20 és 30 közt válthatok, függetlenül attól h full, vagy minimál minőségen van), és még maxra húzott grafika mellett is szégyenletesen van optimalizálva (ne csináljuk már, hogy 2020-ban egy SD855+8GB RAM kombós telefonon a játék képtelen betöltés után egyből tűélesen megjeleníteni minden textúrát, pláne azok után h majd 10 gigát megeszik a háttértárból és elvileg minden le van töltve neki...játszottam már pár Unreal engine-es mobiljátékkal de egyik se volt ilyen rémesen optimalizálva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.