Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bwin87


Bwin87
tag

109 ezerért még az alap is nem semmi.Olyan most azonnal kell érzés van rajtam :D

Sony Xperia 1 V

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

durván jó árak :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Na ez így komoly... Kb ide MA-ra készült, nehéz belekötni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

De NFC miért nincs? Ez most így nagyon érthetetlen számomra, pedig jól is néznek ki.

(#5) atikó


atikó
őstag

A plus tetszik csak nem értem ha spnadragon proci van benne akkor miért mCharge szabványt használja töltésre!

(#6) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Uhh, pedig megfogadtam, hogy soha tobbet meizu, de ezek szimpatikusak.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#7) PowerBuldog válasza atikó (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amiért a Oneplus is Dash-t használ. Mert minden jobb mint a Quickcharge.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) judas13


judas13
addikt

Hónapok óta erre várok. Nagyon baba. De B20,(NFC) nélkül? :F :U

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) hajbel


hajbel
addikt

Basszus, még vapor kamra is van benne, NFC meg nincs :W

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Nagyon szépek lettek, habár sose venném meg. Valaki mutatta már ezeket a képeket a Google design csapatának akik a Pixel 3-ért felelősek? :U

(#11) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

6"-t azért viccből se nevezzünk már kompaktnak.
Meg ez a lekerekítés ... mit nem adtak volna a 90-es években a CRT-k fejlesztői, ha nem kellett volna a lekerekítésektől megszabadulniuk :D

Amit meg itt többen írna, hogy nincs NFC = Fail

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12) babosmiki


babosmiki
addikt

Na ez az, így kell ezt csinálni!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#13) Obyboy


Obyboy
addikt

Meizu is kezd felnőni a nagyok közé. Ez jó irány. Minél több cég gyárt jó ár/érték arányú megbízható készüléket annál inkább éleződik az árverseny a vásárlók kegyeiért. Kíváncsi vagyok a készülékeik tartósságára a szoftveres supportra és a garanciális ügyintézésre.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) Fred23 válasza moleculez (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem vízálló. :U

;]

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A közelségszenzort látta valaki? :) B20+Qi+Nfc - ezek nélkül nem szalonképes

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) prolad


prolad
őstag

Hoppá, ezek nagyon jók lettek. A plusból a legkisebb kiszerelés tökéletes árban is. A kompaktság meg itt is lenyűgöző (akár az összes 90 százalék feletti képarányú mobilnál) hiába 6.5 hüvelyk, simán kezelhető akár 1 kézzel is. Kérdés, hogy ide mikor jön és lesz-e B20.

(#17) dilajoska1 válasza pusszycat (#15) üzenetére


dilajoska1
őstag

Azért arra kiváncsi lennék hogy az emberek hány százalék használja az NFC-t itthon. Az Iphont használók meg alapból ki is estek mert ugye az Apple pay-t itthon még nem lehet használni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) #65193216 válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


#65193216
törölt tag

erre én is kíváncsi lennék, soha életemben nem használtam semmire. azt sem tudom, mi is az pontosan, vagy hogy mire is lenne jó a gyakorlatban. vajon az átlagember jobban tisztában van ezzel? vajon sokkal jobb és gondtalanabb lenne az életem, ha élnék az nfc adta lehetőségekkel? tudja a franc, annyira nem érdekel, hogy utánanézzek

(#19) pusszycat válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem használom még én sem. De van! Ha a bakom beadja a derekát máris azzal fizetek majd. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) atike


atike
nagyúr

Ez itthon is ennyibe fognak kerülni? Jó kis árazás lett, tény.

(#21) milkabrams válasza #65193216 (#18) üzenetére


milkabrams
őstag

Próbáltam NFC-t, 3 sikertelen próbálkozás után, miután azt láttam, hogy a kasszás és a többi vásárló le akar köpni, elővettem a bankkártyát és fizettem azzal.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#22) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Na ezekért a dolgokért nem látom még értelmét az NFC-nek :).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#23) Szakiii válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


Szakiii
addikt

Hogy fogom így kinyitni az kocsim ajtaját? :D

(#24) dilajoska1 válasza Szakiii (#23) üzenetére


dilajoska1
őstag

Háááááát lehet kikéne próbálni a kulcsot :D :D :D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25) tomchy válasza milkabrams (#21) üzenetére


tomchy
tag

Lassan 1 éve NFC-s telefonnal fizetek, ha tehetem és olyan bank alkalmazásával, amelyinél nincs is kártyám/számlám.

Teljesen jól működik.

Szóval NFC-nek van előnye...

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#26) Gusztáv válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mobil fizetésre szerintem egyre többen, és nyilván ez az arány egyenes arányban nőni fog, ahogy a bankok implementálják a mobil alkalmazásukba.
Ezen kívül még eszköz párosításra is elég jó, BT hangszóró, wifis nyomtatók, nem kell a BT beállításban bóklászni, odaérinted, elfogadod a csatlakozást és kész.
Ezen kívül NFC tag-et fillérekért lehet venni, arra meg kb azt programozol, amit akarsz, de ez mondjuk szerintem már elég réteg igény.

Laci

(#27) dilajoska1 válasza Gusztáv (#26) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát szerintem az emberek nagyobb százaléka akkor is így használja a bluetooth-t / wifit. Még ha ott az nfc a telefonjukba.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#28) Zvezda


Zvezda
junior tag

Nem rossz, de nálam nem játszik B20 nélküli mobil :(. Szépen fejlődik a Meizu, de nem sikerült még elérniük az áttörést.

Xiaomi Mi A2

(#29) kleinguru válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


kleinguru
addikt

Hivatalosan valóban nem használható, de lassan 1 éve haszbálom boon regisztrációval és tökéltesen működik.
Szinte minden kollégám használja fizetésre a készülékét, akinek android rendszere van...

Nagyon hiányzó szolgáltatás már Magyarországon, mert tele van az ország a telefonos fizetés egyszerű és biztonságos reklámokkkal:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30) Drp81


Drp81
aktív tag

Nem rosszak. De már megint egy kerek sarkú kijelzős mobil. Lassan már kör alakú kijelzők lesznek a telefonokban... Kávamentesítésben nálam a oneplus 5t az etalon.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#31) Cifu válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én több, mint egy éve használom, nem mondom, hogy főleg az elején nem voltak gondok. A kedvencem az volt, amikor Postán az ujjlenyomattal azonosított tranzakció után PIN kódot kért a POS terminál, majd alá kellett írnom a kiadott nyugtát. Na így tényleg hülyeség volt, de ez az adott Postán fordult elő csak (ott 2x is, aztán leszoktam róla, hogy oda járjak).

De azóta kismillió helyen használtam már, és mondjuk 100-ból 1x fordul elő, hogy valami nem ment elsőre (általában a POS terminál a ludas, ahogy megtudtam), ott is tudtam fizetni mindig.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#32) dilajoska1 válasza Cifu (#31) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jó azt elismerem hogy hasznos de pl. nálam nem szempont telefon vásárlásakor.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#33) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon jó készülékek, biztos, hogy elsők között venném meg, de miért fáj az az infraport egyre jobban minden gyártónak? :(

(#34) hajbel válasza dilajoska1 (#32) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam szempont és jó lenne ha nálad is az lenne, biztonsági okokból. Sokkal egyszerűbb a fizetés, mintha mindig be kéne pötyögnöd a pin kódot. Van érintésmentes kártya, igen. Pont a hétvégén kapta ki a zsebemből a tárcámat egy színes egyéniség a metrón. Ha érintésmentes kártyám lenne, szépen lemeítette volna az egyenlegemet azzal, hogy kisebb összegben vásárol ezerszer, mire elérem a bankot. Tehát ami engem illet csak telefonos érintésmentes fizetés + hagyományos kártya.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#35) ollie válasza atike (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tippre olyan 50%-kal fognak többe kerülni.

***

(#36) dilajoska1 válasza hajbel (#34) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én még régimódi vagyok :). Csak kp-val fizetek.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#37) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tetszik ez a külső. :)

Finn the human

(#38) deadelon válasza hajbel (#34) üzenetére


deadelon
aktív tag

Nem tudja lemeríteni max 2-vagy max?3x*5000 ért vásárolhat érintéssel naponta.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#39) 7Heads Drago válasza prolad (#16) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1 kézzel? Az azért eléggé érdekes lenne.
Viszont jól néznek ki, csak soványnak találom az akkukat.
Az Nfc, meg b20 hiánya meg egyáltalán nem biztos sztem. [link]
Itt írja a b20-at és a kamera lencse zafír üveg.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#40) bakokornel válasza 7Heads Drago (#39) üzenetére


bakokornel
kezdő

NFC...B20 hiánya. Szalonképtelen. Itthon közel 170-180-ért.

(#41) prolad válasza 7Heads Drago (#39) üzenetére


prolad
őstag

8cm széles sincs,meg csak 16cm magas, azt nagyjából lehet. Val felső sarok kritikus pont egyedül.
Ez már biztató, Nfc nem szempont, de B20 az kéne.

(#42) #81733120


#81733120
törölt tag

Az ár nagyon rendben van mindegyik modellnél.👌
Viszont amibe bele lehet kötni, az az NFC (és a B20) hiánya. :O Pedig nagyon jó készülékek.

(#43) .DLL


.DLL
veterán

Kár, hogy ennyire nagy sugarú a kijelző sarkainak levágása, basszus ez már kb. kitesz egy notch-ot ha összeadjuk a négy sarkát. :W Miért nem lehet enyhébben, finomabban hozzányúlni a témához, miért csak batár dolgokban gondolkodnak, nem értem. :((( Bazári az ilyen mértékű sarok lekerekítés.

(P.H.)

(#44) tomriddle74


tomriddle74
tag

Nekem az NFC hiányozna. Sokat használom. Kérdés, hogy mobilfizetés esetén az nfc-s sim kártya ki tudja-e váltani.

(#45) pusszycat válasza dilajoska1 (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg úgy tűnt a kp.-vel fizetők sóvárogva figyelik ahogy egy laza mozdulattal elsuhintom a kártyámat a POS felett,ők meg az aprót kapirgálják, meg a kasszás nővel civakodnak,h mennyi az annyi. Kösz,elég volt. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#46) hajbel válasza deadelon (#38) üzenetére


hajbel
addikt

Angliában élek, itt nem tudok ilyen korlátozásról, csak azt, hogy £30 fontig lehet fizetni. Nem számoltam össze, hogy hányszor fizettem vele egy nap, de volt, hogy többször. Ráadásul utazáshoz is lehet használni. Nagyobb városokban külföldön NFC-vel működnek a kapuk, buszokon is nfc-vel lehet fizetni a jegyért.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#47) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Hát szerintem az akkuidők nem lesznek valami combosak.....

(#48) .DLL válasza pusszycat (#45) üzenetére


.DLL
veterán

Kártyával én is így vagyok, de egy mobillal nem kötném össze a számla adataimat.

(P.H.)

(#49) s4tch


s4tch
veterán

Meizu 16 a telefon neve, th nélkül.

(#50) pusszycat válasza .DLL (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van 3 kártyám. Egy kártyát a neccesebb helyzetekre tartogatok,fizetek vele neten,boltba,stb. Csak annyit pakolok rá ami ha elveszlik csak mosolygok majd rajta,h ilyen is van. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.