Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #90088192 válasza bambano (#47) üzenetére


#90088192
törölt tag

Dw hát a boxban pont így van. :DDD

(#52) #90088192 válasza bambano (#46) üzenetére


#90088192
törölt tag

Most miért? Túl sok tejet ittam? :DD

A nők egyenjogúsági törekvése vezetett ide, pont amiatt amit leírtam. ;)

(#53) Somatom válasza Gargouille (#50) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm... Most, hogy belegondolok, a matematika a legvérlázítóbb. Prímszámok, páros, páratlan számok, tört számok, a szerencsétlen negatív számokról nem is beszélve. Osztások, szorzások, stb. Micsoda diszkriminációs fertő. Ezt el kell törölni!!! Csak számok legyenek és egyenlőség!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54) #90088192 válasza Gargouille (#50) üzenetére


#90088192
törölt tag

Mit jelent az egyenlőség?????
Nekem ez a bajom az egésszel Mindent stratális módon kategóriákba sorolunk.
Ha ezek nélkül a relatív fogalmak nélkül nézed a világot, sokkal színesebb és érdekesebb.
Mivel minden fogalom relatív, így ezért nem értem ezt az egészet. A világ legszebb női valójában férfiak, hiszen bók teljesen érzéketlenek a tesztoszteronra, és mégis XY a genkeszlet. Akkor most hova sorolod????

:DDD

(#55) bambano válasza Somatom (#53) üzenetére


bambano
titán

tényleg, a négyzetgyök(-1)-ért miért nem tüntettek még az lmbtq-k? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#56) bambano válasza #90088192 (#52) üzenetére


bambano
titán

kumisz volt az, nem tej... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#57) bambano válasza UnA (#48) üzenetére


bambano
titán

nem teljesen értem, hogy mire akarsz célozni.
a tömegsportban az a cél, hogy egészségesebb legyél, a versenysportban meg az, hogy nyerj. a tömegsportban teljesen mindegy, ki fut melletted, elérheted a célod.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#58) #90088192 válasza bambano (#56) üzenetére


#90088192
törölt tag

Mindegy mi volt, a lényeg én tejet ittam. :K

(#59) Gargouille válasza #90088192 (#54) üzenetére


Gargouille
őstag

"Mivel minden fogalom relatív, így ezért nem értem ezt az egészet."

Nem minden fogalom relatív (bár igény lenne rá :D). A 2+2 értéke az nem "relatív", az nem választás, viszonyítás meg lelki állapot kérdése, hogy mennyi lesz az eredmény. Ugyanígy nagyon sok dolog van, ami nem relatív, többek közt a nemek is ilyenek vagy az, hogy az embernek két lába és keze van. Attól, hogy van aki 1 lábbal születik vagy akár láb nélkül, attól még nem válik relatívvá a lábak száma, hanem azt mondtuk, hogy aki 1 lábbal született az fogyatékos. De ami most zajlik, az pont ennek a kifordítása és most ugye arról szól ez az egész harc, hogy inkább írjuk át a fogalmakat és az ember mostantól nem két lábú teremtmény, hanem 0-tól 100-lábig bezárólag tetszőleges lábú élőlény.

A világ pedig pontosan a különbségektől válik színessé. Képletesen szólva ugyanis ha a színek elkülönülnek egymástól, akkor mintázatok, tarkaságot látunk. Ha meg összeöntünk minden festéket, akkor pont, hogy egy egyszínű homogén massza lesz belőle. Szóval ez a "mindent mossunk össze mindennel", meg "tegyünk minden közé egyenlőségjelet" törekvés végső soron a világ sokszínűséget pusztítja el.

Szóval én nem igazán látok logikát abban, hogy a sokszínűségre hivatkozva eltörlünk minden színt. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#60) #08299776 válasza KISDUCK (#41) üzenetére


#08299776
törölt tag

Biggest and the Best... ;]

Amúgy meg ha a női versenyzőknek van egy kis esze, visszamondják az indulást ilyen versenyeken (ahogy már volt is rá példa), és akkor végképp müxik a gondolatmenet, hogy a kutya sem lesz kíváncsi az eseményre, és pá-pá reklámbevétel, pá-pá szponzorok...

(#61) Dare2Live válasza #90088192 (#45) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Akkor nem lehetne pl súlycsoportban gondolkodni és mindegy melyik nem tagja?"

Nézd meg mennyit emelnek azonos súlyban.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62) #90088192 válasza Gargouille (#59) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor most mi van?
Szerintem még pont az a lényeg, hogy a kategorizálás maximálisan megadja mennyi szín lehet.
Vagyis ha azt mondjuk kék az milliárd árnyalatot takar.
Mindegy mint mindig, csak érdekes, mennyire relativan látjuk a világot.

A 2+2 erős megkötések között négy, hiszen az 1.999999999 végtelen szakaszos tizedes tört is egyenlő 2 vel hiszen a végtelen miatt 0 a differencia.

Megkötések!!!!!

Minden csak úgy működik és kategorizalhato.

(#63) KISDUCK válasza #90088192 (#45) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az se egyenlőség ha egy férfi egy nő ellen mérettetik meg sportban. Nem véletlenül volt eddig külön női és férfi box és egyebek. Persze hogy kellenek a kategóriák, az újságírok se egy Trabanttal mérik össze a Ferrarit és az új Ryzen 5950x-et se az ezer éves Athlon xp 1700+ -vel hasonlítják össze. Illene szerintem a realitás talaján maradni és nem elveszni a fogalmakban.

(#64) #90088192 válasza Dare2Live (#61) üzenetére


#90088192
törölt tag

Értem, akkor a hormon zavaros hölgyek, akik a férfiakat megszégyenítő izomzattal rendelkeznek, azok a férfiak között kell bizonyítani? Mert ugye XX attól függetlenül. :K

(#65) #90088192 válasza KISDUCK (#63) üzenetére


#90088192
törölt tag

Volt annó PR számozas is.

Ezeket a kategóriákat mi emberek alakítottuk ki, de mi alapján?
Csak valaki megmondja, én meg megcafolom. :K

Még Mindig nem azt mondom, hogy jó, hanem azt hogy a kategória rendszerre rá fér egy felül vizsgálat, mert a tudomány elég sok mindent meghaladott.

Pont ez lenne a lényeg, ott írtam XY de nő, a hormon zavaros fordítva... A hagyományos kategóriák szerint Elég hülyén jön ki.
:R
Semmiképpen nem egyenlő.

(#66) Gargouille válasza #90088192 (#62) üzenetére


Gargouille
őstag

"A 2+2 erős megkötések között négy, hiszen az 1.999999999 végtelen szakaszos tizedes tört is egyenlő 2 vel hiszen a végtelen miatt 0 a differencia."

Hát igen, ha szándékosan nem akarunk megérteni valamit, akkor ez valóban így van. De remélem azért te is érzed, hogy ez egy kiváló példája a hajánál fogva előrángatott érvnek, ami másra nem jó, csak, hogy kiforgasd valahogy az amúgy teljesen triviális és egyértelmű kérdést. Mert tulajdonképpen itt sem arról van szó, hogy a 2+2 az csak "megkötésekkel" =4, hanem arról, hogy az általunk megfogalmazott matematikai szabály pontatlan. Amolyan "matekjogi kiskapu". :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#67) #90088192 válasza Gargouille (#66) üzenetére


#90088192
törölt tag

Így van pontatlan, köszönöm. :R

Ennyi, mégegyszer, nem arról van szó, hogy jó/rossz, hanem a társadalmi fejlődés során meg kell vizsgálni, és pontosítani.

Vagyis mi alapján Nő a Nő vagy férfi a férfi?

(#68) Somatom válasza #90088192 (#67) üzenetére


Somatom
veterán

Ez ecccerű. Ha meg akarom dugni, akkor nő. Ha nem, akkor tök mindegy, hogy micsoda. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#69) KISDUCK válasza #90088192 (#65) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az interszexuális nőkre akik kicsit férfiasan születtek, de még a nyisszantott pöpösre is volt eddig egy tesztoszteron szabály hogy adott érték alatt kell lennie hogy indulhassanak a versenyeken, nos ezt most eltörölték, erről írt a posztban a fórumtárs is. Személyes véleményem szerintem pont hogy inkább szigorítani kellett volna ezen a szabályon, nem pedig eltörölni. Az eddigi kategóriákat szerintem a "józan paraszti ész" alapján alakították ki.
Extrém példa, de ha én tegyük fel 3 lábbal születek és emiatt 2m/s-et rátudok verni a rekorderekre is futóversenyben akkor emiatt nem kéne engem engedni versenyezni azokkal akik csak 2 lábbal születtek. Aztán ha lesz még egy olimpiára való 3 lábbal született versenyző nyithatnak nekünk külön kategóriát.

(#70) #90088192 válasza Somatom (#68) üzenetére


#90088192
törölt tag

:C

Így is nézhető, és mi van ha kiderül, hogy genetikailag férfi? ;]
Vagy a Thai lányok? ;]

(#71) #90088192 válasza KISDUCK (#69) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor elég egy teszt és 1 bites módon eldönthető férfi vagy nő.

Ennyi, nincs itt semmi látnivaló. :K

Akkor nem értem ismét az egészet minek ebből ekkora ügyet csinálni, bárki megmondja ez alapján, ki kicsoda.

Az hogy egy üzleti vállalkozás mit csinál, mi közöm van? És néktek?
Nem rólad mondja meg mi vagy, nem kötelez rá, nem történik semmi.

Egy vállalkozás ezt vezeti be.....

Mi ezen a hír? :F

Az nem zavar senkit, hogy egy másik "üzleti vállalkozás" (bűnszervezet jobb szó) nem engedi a dolgozóit házasodni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#72) Somatom válasza #90088192 (#70) üzenetére


Somatom
veterán

Érdekes kérdés. Az exemnek volt egy ilyen lakótársa. Olyan pasival járt, aki nem volt buzi. Hát, érdekes kapcsolat volt. Sztem ez nekem nem menne. Nekem már a köszönés is gáz volt. Adjak neki két puszit csak azért, mert szoknyában van?
A thai lányt nem értem. Találkoztam már olyannal, hogy besza-behu.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#73) #90088192 válasza Somatom (#72) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ott nem mindenki lány aki annak néz ki, mert a prostitúció olyan jól fizet, megéri a fiúknak is lányokká válni... :K

Fülöp szigeteken lévő hölgyek viszont gyönyörűek, a volt munkatárs nő 2 gyerek után majd 40 évesen így nézett ki mintha 18 éves lenne. :B

(#74) Dare2Live válasza #90088192 (#64) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem tudok jó megoldást de abban kb biztos vagyok, hogy amerre ld írást haladunk teli leszünk női versenyeken férfiakkal és ez az egész sanszosan pont azt fogja tönkretenin amin "segíteni akart".

Mondjuk lehet én vagyok helikopter és MOból indulok ki de az egész versenyport kategóriát hülyeségnek tartom. "Turi György" az ami miatt sok érmünk van olimpián... gyerekek ezreit nyomorítjuk meg 8 aranyért. Remélem ez máshol máshogy van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#75) KISDUCK válasza #90088192 (#71) üzenetére


KISDUCK
addikt

Most olyan dolgot keversz ide aminek semmi köze az eddigi beszélgetéshez. Az hogy most melegek házasodhatnak vagy nem az teljesen más dolog minthogy egy transz nő nőket ver péppé küzdősportban, vagy fut le futóversenyben. Az hogy 2 férfi vagy 2 nő vagy 2 helikopter szereti egymást és össze akarnak házasodni az engem nem zavar, részemről elfogadom és én engedném nekik.
A témánál maradva végülis csak a Nemzetközi Olimpiai Bizottság döntött így nem a Teszveszvárosi Sport Egyesület. Random Zsuzsika egy évtizednyi készülés után majd biztos tisztaszívvel gratulál Tesztó Dávidnak, Izom Tibinek és Hormon Zsoltnak hogy női kategóriában elvitték előle az érmet.
Hozzáteszem még azt hogy az elmúlt időszakban nem ritka az hogy a kategóriájukban gyengén teljesítő férfiak "nemet váltanak" majd 1-2 év múlva váltanak női kategóriában ahol letraolják a mezőnyt. "Hajrá elfogadás és hajrá kategóriák ledöntése!"
Az interszexuális nők pedig egy nehéz kérdés, de tesztoszteron limittel és orvosi vizsgálattal bizonyos szintig bent lehetne tartani őket a kategóriában.

(#76) #90088192 válasza Dare2Live (#74) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor már 2-en vagyunk.

Lehet pont ez a cél, lehet rájöttek a vírus miatt nem érdemes tovább fenntartani az egészet, és így akarnak kiszállni, miközben még ők a hősök.

Mivel nem érdekel semmilyen szinten ez az üzleti modell így semmit nem tudok mondani róla, hogyan működik itt.

Végülis nem ártana ha eltűnne ebben a formában. :R

(#77) #90088192 válasza KISDUCK (#75) üzenetére


#90088192
törölt tag

De van köze igen is sok, SZVSZ, hiszen ez egy üzleti modell az, hogy mit csinálnak vele az nem a mi dolgunk.
Van aki belebukott a tőzsdén, itt is ugyanaz, a Marika nem volt szerencsés, mert valaki olyan befektetési modellre szavazott ami akkor jött be ha a többség bukta bá pénzt (a legutóbbi ingatlan válság?).

Ez van, nem lehet Mindenki nyertes mert az ellentmond annak amiről itt beszélünk.

Tudom kitekert a logikam, elnézést, de ez az igazi Fair dolog, mint Mindig aki kiskaput talál, az addig jó míg mi vagyunk azok akik találták.
Majd azon befektetők is találnak valami mást, mert nem működik tovább a rendszer.

Vagyis sajnálom Marikát, de mit csináljak, nem én hozom a döntéseket.

Ha nézed ezután is azzal onmagadnak mondasz ellent, hiszen valamilyen szinten támogatod, de nem nyerhet, ha nem nézed akkor elítéled a szabályokat, de nem támogatod Marikát.

Melyik a jobb????

Ha már nem relatív a világ? :R

(#78) KISDUCK válasza #90088192 (#77) üzenetére


KISDUCK
addikt

Majd írok Marika instájára hogy szép volt.

Ez most nem logika volt hanem összehasonlítottad a körtét Sennheiser hd 450bt-vel és azt mondtad hogy jobb a Pókember 2 stáblista utáni jelenete mint a tökfözelék.

(#79) #90088192 válasza KISDUCK (#78) üzenetére


#90088192
törölt tag

Tényleg hülye vagyok, nyugodtan mond meg.

Lehet többet kellene aludnom, és kevesebbet írnom.

Azt hiszem ennyi elég volt belőlem itt. :R

(#80) PSti


PSti
tag

Itt az a probléma, hogy egyes embereknek már annyi idejük van, hogy unatkoznak, és faszságokon gondolkoznak. Olyan problémákat akarnak megoldani amik nincsenek, amiket már lerendeztünk, pl. hogy ki a nő és ki a férfi. Persze régen is voltak degeneráltak akik mormotának képzelték magukat meg ilyenek, de ezeket szépen bezárták a diliházba és kész.

Tehát ha tudjuk, hogy mi a nő és mi a férfi, akkor ezen nem gondolkozni. Az is bevált, hogy van női és férfi versenyszám mivel más a felépítésük, ezért nem kell ezt se össze mosni. Ha valaki férfi létére a női versenyszámban akar indulni, azt nem szabad engedni, hanem diliházba kell küldeni. Nem kell elgondolkozni azon, hogy Józsi vajon Jozefina. Van még egy rakás dolog amit érdemes fejleszteni, jobbá tenni, vagy újakat kitalálni, ez nem az.

Persze itt is látni, hogy aki bele akar kötni mindenbe beleköt, de ezzel sem kell foglalkozni. A south parkban amúgy durvábbak is voltak, mint amikor Cartman kitalálja, hogy a seggén keresztül eszik, mert az jó, de ez is egy ilyen dolog. Azért, mert valaki hülyeséget csinál, nem kell a többire erőltetni.

(#81) bambano válasza PSti (#80) üzenetére


bambano
titán

azért azt válasszuk ketté, hogy olyan dolgokban enged a többség, amiben van ráció vagy olyanban, ami marhaság.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#82) PSti válasza bambano (#81) üzenetére


PSti
tag

Ez teljesen igaz, de ha Józsi azt hiszi magáról, hogy krokodil, akkor nekem ne kelljen krokodilként kezelnem. Ha minden marhaságot elfogadunk annak rossz vége lesz.

(#83) bambano válasza PSti (#82) üzenetére


bambano
titán

szerintem pont itt kellene meghúzni a határt, hogyha Józsi azt hiszi magáról, hogy krokodil, akkor lehessen krokodil, mert senkit nem zavar.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#84) Sethdobaloah válasza bambano (#83) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Hja, csak van ahol tovább szaladt már a világ. És törvény kötelez rá, hogy Józsit a krokodiloknak járó névmással szólíthatod csak meg. A nyelvújítást meg tök jó lenne, ha sehol sem a "btk" eszközeivel vezetnék be. (jó tudom ez csak a szerencsétleneket érinti, akiknek olyan nyelv jutott, ahol ez probléma lehet egyáltalán :D )

...csak én vagyok helikopter?

(#85) PSti válasza bambano (#83) üzenetére


PSti
tag

Nyugodtan lehessen. Tőlem elefánt is lehet, nem zavar. Viszont ha a nőknek való sporteseményre akar feliratkozni egy krokodil versenyzőnek, akkor mondják meg neki, hogy ezen nem vehetsz részt, mert te krokodil vagy. Csináljon Józsi krokodil egy krokodil olimpiát, ahova elmegy az összes krokodil és összeméri az erejét.

(#86) Egon válasza PSti (#85) üzenetére


Egon
nagyúr

Lazán kapcsolódó véleménycikk a Telexről: [link]

Csakhogy az egyén jogai mellett vajmi keveset beszélük az egyén kötelességeiről. Vajon az egyénnek mi a kötelessége a társadalommal szemben? Hol van az a pont, ahol az egyéni érdekeket alá kell rendelni a közösség érdekeinek? Ki tudja ezt a pontot definiálni? Kinek kéne definiálni? Ha manapság ki-ki nagyon tudja, hogy mihez van joga, és ezt bele is kiabálja a világba, akkor vajon azt is tudja, hogy mi a kötelessége, és ha tudja, beszél róla ugyanolyan hangosan?

Pontosan ezt pofázom már elég régóta. Kinek van joga ahhoz, hogy legitimáljon egyre méretesebb b*romságokat, és mi alapján? Az LMBTQ betűsor pár éve még csak 4 betűből állt, most a teljes spektrum: LMBTQQIAAP (sic!). Már nem kell sokat várni a krokodilra, azt hiszem... :U A zoofília felkészül... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#87) PSti válasza Egon (#86) üzenetére


PSti
tag

Jaja, itt az ABC emberek (jelen esetben a kisebbség) erőlteti rá a "jogait" a többségre. A család is már régóta megmagyarázott fogalom, nem kell rajta gondolkodni. Itt annyi van amúgy, hogy mivel tudják, hogy ők kilógnak a régi fogalmakból, veszettül kapálóznak, hogy mégis elismerjék őket a normálisok. Ez a tipikus "csak azért kell, mert nem lehet", de ha megkapnák, oda se bagóznának.

Korábban említette valaki nők szavazati jogát. Most hogy megkapták, most, hogy az emberek 100%-a elmehet szavazni, úgyanúgy nem megy el közel a fele. Szóval pár nő hiába harcolta ki a jogot, ha nem élnek vele.

"A zoofília felkészül... " :DD

(#88) bambano válasza Sethdobaloah (#84) üzenetére


bambano
titán

ha azt mondom, hogy szerintem itt kellene meghúzni a határt, és szerinted mások már továbbmentek, akkor értheted úgy is, hogy azzal már nem értek egyet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#89) bambano válasza Egon (#86) üzenetére


bambano
titán

elolvastam a telexes linked.
orbitális nagy kamu az egész.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#90) Egon válasza bambano (#89) üzenetére


Egon
nagyúr

Még van hova fejlődnöd: [link]
A 7 szintből ez a 4., de ez meglehetősen kevés, szerintem ez belátható: a hit és a tudás között elég jelentős különbség vagyon... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#91) bambano válasza Egon (#90) üzenetére


bambano
titán

tök tündibündi voltam, megadtam a lehetőséget, hogy hosszas olvasás nélkül ignoráljon az, aki nem ért egyet és vitatkozni sem akar.
aki akar vitatkozni, az majd rákérdez.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#92) Somatom válasza Egon (#90) üzenetére


Somatom
veterán

Ez tecccett. Valami vagy bizonyítva van, vagy nincs. Milyen lehet egy "alig bizonyíték"?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#93) #56573440


#56573440
törölt tag

Igazából a dopping mint olyan eddig is volt, ez után is lesz. Amikor Armstrongot meghurcolták hogy dehát doppingolt is bután néztem, hogy ez most komoly? Nyilván senki nem volt még a világon pl mr olimpia lett volna anélkül hogy a teljes patikát megkapja éveken keresztül. Professzionális szinten, a világ élvonalának a krémjébe érni nem elég a patent genetika, a tökéletes edzés, étkezés, felkészülés, mentális állapot és a többi sallang. Nyilván ezek is kellenek sőőőőőt, de sakkban sem lehet ma már eljutni a csúcsra valszeg okosság nélkül, a többiről meg ne is beszéljünk.

Az lgbt és társai mozgalmakkal meg ez a baj alapvetően. Ha egyetértesz vele akkor azt csak korlátlanul lehet, ha nem akkor meg kirekesztő rasszista homofób köcsög vagy instant. Engem ők -sem- zavarnak, tőlem aztán mindenki lehet az ami boldoggá teszi, lelke rajta. Viszont ez a kérdéskör amikor a sportba is beeszi magát, ott már nem tudok bólogtani, főleg ha nincs határ szabva. Bár elég rég volt ebből gond usában, amikor a hirtelen transzneművé vált férfiak a női börtönben sorban teherbe ejtettek cellatársakat... A rendszer nincs erre felkészülve, és nem igazán tudják fentről azt mondani hogy figyuka van egy határ, mert akkor egyből a fent felsorolt negatív jelzőket kapják meg, és ebben a cancel világban simán ugrik a meló hamar ilyesmiért...

(#94) mickemoto válasza PSti (#87) üzenetére


mickemoto
őstag

A vicc az egészben az hogy a nőknek eszük ágában nem volt harcolni az egyenjogúságukért.
Kaptak szavazati jogot, na bumm..., had higgyék ők is hogy azzal bármire is hatással lehetnek.

De jelen esetben sem a buzi/lezbi/transz/józsi/gizi kapálózik, hanem a "nemlétező" háttérerő.

[ Szerkesztve ]

(#95) bambano válasza mickemoto (#94) üzenetére


bambano
titán

a vicc az egészben az, hogy az usában a nők az alkotmány szerint nem egyenjogúak, és ezt a nők torpedózták meg, hogy joguk legyen asszonytartásért perelni.
tehát nemhogy nem harcoltak érte, ellene harcoltak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#96) Eastman válasza bambano (#95) üzenetére


Eastman
őstag

:D :D :D

Forrást pls.!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#97) bambano válasza Eastman (#96) üzenetére


bambano
titán

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#98) Eastman válasza bambano (#97) üzenetére


Eastman
őstag

:D :D :D Zseniális!!

[...link...]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#99) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

"Túltoltuk Béláim" :(

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#100) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Most ugrott be, hogy valamelyik amerikai állam börijében indult meg ugyanez, férfiak hirtelen nőknek érzik magukat és átkérik magukat a női böribe. Valami érthetetlen módon megnőtt a nemi erőszakok száma.

Hogy nem látják mire megy ki az egész érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.