Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) janos1988 válasza azbest (#50) üzenetére


janos1988
addikt

Itt most csak a telepítésről van szó. Ami utána jön az más tészta :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#52) .tnm válasza Ribi (#49) üzenetére


.tnm
addikt

nekem az tetszett, hogy a csaj azt választotta, hogy másik partícióra, és a telepítő egyből tudta melyik másik. vagy egységsugárliliomszálaknak tökmindegy, hogy melyikre megy fel, (családi fotók mellé, aztán majd szemezgethet a következő format előtt, hdd vs ssd)?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#53) daninet


daninet
veterán

Egy live böngészőt rakhatnának a telepítő közben lehessen netezni, mert néha dögunalom :D
Linuxnál már megoldott, de azt meg nincs lehetőségem használni, főleg telepíteni..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#64) Mans20


Mans20
addikt

Inkább csinálják meg végre olyanra a telepítést,hogy lehessen választani hogy mit akarok telepíteni,lenne egy általános ami telepít mindent,meg egy hozzáértő rész vagy valami ilyen,ahol ki lehetne venni az IE 9 et defendert,média centert meg hasonló szarokat amik nem kellenek,mert pl most a win 7 en ha ezeket tiltom vagy törlöm akkor kapom a kékhalált a képembe.

(#68) .tnm válasza Mans20 (#64) üzenetére


.tnm
addikt

rosszul tartod. :) defendert nem vettem ki, de ie9-et és media player-t, meg media center-t (bár az alapból sztem nincs benne a Professional-ban), sőt gyakorlatilag alig van fenn valami az opcionális kiegészítők közül. teljesen stabil a rendszerem, pedig biz isten nyúzom, mint a fene és mostmár sztem, akár egy évnél is öregebb. (és ilyen NetBeans-ek, Visual Studio, MS SQL Server, Office 2007, 2010(+Visio), Openoffice, LibreOffice-ok az IBM Symphony, Firefox-ok, Minefield x64, Chrome, Chrome+, Nvidia, Ati driverek mind fenn voltak több-kevesebb hétre), szal registry-m kábé egy trapista sajt lehet már

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#74) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hát nekem egy vadi uj telepítés se volt több:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#77) Mans20 válasza .tnm (#68) üzenetére


Mans20
addikt

Jó,próbáltam a seven lite programmal,5 dvd ment a kukába mert egyik se volt jó,felraktam a home premiumot a nem buheráltat,és csak pár dolgot töröltem,amiket a neten ajánlottak,és megint jött a kékhalál pár nap múlva,most mióta csak 3-4 dolog van leállítva,így már fél éve nem volt gond,de ha van valami kép vagy mentés a beállításodról azt megköszönném,akár emailba is jöhet.

most olvasom az adatlapod,akkor nem szóltam...

[ Szerkesztve ]

(#80) Mans20 válasza Воланд (#78) üzenetére


Mans20
addikt

Minek?azt írták ott hogy ne tiltogassak semmit meg töröljek,mert azok miatt lehet gond,és tényleg amiatt volt,meg kaptam képet is ami a neten is van hogy miket szabad mit nem leállítani,törölni,megcsináltam,de mindig elöjött valami gond.Azért akarok törölni dolgokat mert nem használom,meg ne egye a memóriát.

(#81) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Amikor megláttam anno a Win 7-et, felcsillant a szemem O_O, egyből fel is toltam az akkori gépre a bétát.
Most viszont nem érzek ilyen különös vágyat hogy kipróbáljam ezt a rendszert.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#82) opeter87


opeter87
senior tag

Egyre több hír és mind pozitív :C
ilyen ritkán van egy MS termékkel kapcsolatban.

most viszont azt mondom, hogy jó lesz ez a win8 és egyre jobban várom

(#85) RaZroX


RaZroX
addikt

De jó, hogy az ember elolvas egy Windows 8-cal kapcsolatos cikket, és a hozzászólásokban meg azt lehet olvasni, hogy mindenki ócsárolja (pedig még ki se jött!!!) és azt hangoztatja, hogy "Bezzeg az XP..." A lényeg, hogy nem kéne egy olyan rendszert megítélni aminek még BÉTA változata sincs, nem hogy végleges. Ráadásul abba is gondoljatok bele, hogy az XP sem SP3-mal jött ki. Nem lehet hasonlítani egy Vistát az XP SP3-hoz... A Stock XP és az SP3 között rengeteg idő van, azt pedig kétlem, hogy bárki is az alap XP-t használná mert az stabilabb lenne.. Ahogyan a Vista SP2 is sokkal jobb mint az alap..

Én személy szerint nagyon várom a Win8-at, és az összes újításnak örülök, mondjuk az eddigi telepítővel sem volt semmi bajom. A rendszer frissítést sosem használtam komolyan, mert szerintem egy tiszta rendszer a legstabilabb, az adatokat meg el lehet menteni pl. egy másik partícióra.

[ Módosította: 7 ]

This is the way

(#86) llaszlo


llaszlo
veterán

Más oprendszereket megtűr már és berakja a bootloaderbe vagy ez csak egy álom marad?

(#87) tdd587 válasza RaZroX (#85) üzenetére


tdd587
őstag

Egyetértek, haladni kell, fejlesszenek csak.

Az meg hogy a telepítőt egyszerűsítik szerintem egyáltalán nem baj. Én örülnék neki, ha 10-ből 8 ember magának húzná fel a win8-át (gondolom win7-nél ez a szám 7 volt és így tovább...) és nem nekem kellene körbejárnom, mert jaj de bonyolult. És persze ha át lehet vele hozni az alkalmazásokat, akkor végre megélnénk, hogy az új rendszert felrakni nem pain in the ass, mert hetek alatt áll vissza a megszokott környezet egy reinstall után.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#88) llaszlo válasza tdd587 (#87) üzenetére


llaszlo
veterán

Azért egy clean install még mindig jóval megbízhatóbb, mint ha frissítem a rendszert. Ezt már nem egyszer megtapasztaltam.
Az meg tény, hogy ha egyszerűsítik az jó. Az én családtagjaim már linuxot is maguktól telepítenek. :)

(#89) 7


7
addikt

Topic takarítva. Maradjatok az indulatoktól és személyeskedéstől mentes kommunikációnál, köszönöm.

(#90) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

várós-várós, de nem fogok azonnal váltani.. annó a hetessel megszívtam mert azonnal toltam fel a gépre és kb 5 kompatibilis szoftot találtam a neten hozzá :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#93) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hát tényleg nem valami nehéz se egy Xp-t se egy W7-t telepíteni de hát azért tényleg megvan az a felhasználói réteg aki inkább ezt szakemberre hagyja. Szerintem pedig ez a W8 is elég fura egy valami. Kb olyan hatást kelt tőle a gép mint egy nagy okostelefon :((

Verba volant, scripta manent.

(#94) yohnsee


yohnsee
tag

Szerintem sem ebben az irányban kellene haladnia a Win8-nak. Értem ezalatt, hogy szerintem akárhány kattintásra leegyszerűsíthetik a telepítést, az a felhasználó, aki nem ért hozzá két dolgot tehet: megcsináltatja valakivel, aki ért hozzá, vagy belevág, és vagy sikerül neki vagy nem. Ahogy már előttem is írták, ha valaki elolvasná értelmezné az információt, amit kap telepítés során, akkor tényleg bárki! tudna egy ütőképes rendszertelepítést véghezvinni. Régen (mikor még annyiszor kellett a win98-at újratelepíteni, hogy már fejből tudtam a telepítőkulcsot) is nagy érdeklődéssel figyeltem az új rendszereket (Me, 2000, NT) végigpróbálgattam, használtam egy ideig és csak utána mondtam, hogy jó/nem jó. Érdekesnek találom én is, hogy vannak akik már most elítélik, vagy esetleg tetszik nekik a rendszer, mikor még ki sem jött. Az meg végképp szíven tud ütni, ha azt hallom: "a józsinak is ez van, azt mondta, hogy nem jó, tehát én sem szeretem" - na ez le tudja verni a biztosítékot.

AVR

(#95) Zoz


Zoz
őstag

Most nem azért de ilyen pár klikkes frissítés a Win 7-ben is van, nem is értem miféle 60 képernyős szörnyűségről írnak.
Igaz csak Vistáról, de ez lényegében most is így lesz, hogy csak az az eggyel előzőről lehet rendesen frissíteni.
Amúgy XP-ről úgy lehet 7-esre, hogy előbb Vistára, aztán onnan tovább 7-esre frissíteni, és így megmarad minden program stb. Na az lett volna újítás, ha a 8-as ezt tudta volna egy lépésben, bármely elődről, legalább XP-ig visszamenőleg!

Úgy látom a Microsoftnál nem szoktak olyanokkal szívni, mint pl, hogy a Könyvelő Gizike már rég elvesztette a könyvelő program telepítő lemezét, de legalább már a cég se létezik amelyik írta... plusz még netről 10 év alatt letöltött 5 tucatnyi játékocska, aminek feltétlenül meg kell maradni, mert azok a kedvencei.

(#96) xxxbmx


xxxbmx
tag

kiváncsi leszek!sok minden ujitás szerintem nem lesz benne!én a win7 ekkel is meg lennék elégedve ha nem frissitenének ennyit mikor ki akarod kapcsolni:D

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#97) Mans20 válasza Zoz (#95) üzenetére


Mans20
addikt

Nálam nem nagy tragédia a win telepítés,nem frissítgetek,törlök mindent és újrarakom,úgy is a d meghajtón van minden.

(#98) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Végén már azt sem állíthatod be, hogy ne az IE legyen az alap böngésződ.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#99) yohnsee válasza ErosenZold (#98) üzenetére


yohnsee
tag

Igen, és kékhalál lesz a jutalmad, ha nem a windows media playerrel játszod le a filmeid/zenéid :))

AVR

(#100) Halálfej Joe


Halálfej Joe
tag

11 kattintás? ja mert nem használom az egeret. :) (Tab- Enter)

Jöhet utána PALACSINT.. :) Fűztél te már 16 kByte-os ferritgyűrűs memóriamodult? :) http://youtu.be/mFUcJHqKRuc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.