Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Hali.
Ma voltam olyan figyelmetlen es forditva raktam majdnem az ide kabelt a vinyomra.Persze nem akart menni:(
Utolag vettem eszre, hogy az egyik laba nem letort, hanem igy ki-be jarkal, lotyog.Gondolom ezert szarakodik a win xp bootolaskor (xp boot kepernyo, es tovabb nem megy, latszik, hogy a vinyoval probalkozik...)A linux az megy, de vinyomuveletnel latszik hogy gond van ott is.Ha valaki meg tudna ezt a ksi labacskat forrasztani, vagy van ilyen elektronikaja, es azt erre raszerelne, azt megkoszonnem.
a vinyo: quantum fireball 10gb, majd meg egyeb infot probalok szerezni rola...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) tomcs válasza tildy (#1) üzenetére


tomcs
őstag

az bizony letort...

vissza kene forrasztani de az 1 winyonal elegge bonyi muvelet.. mondjuk floppyval siman meg tudtam csinalni, vegulis ha elektronikat le tudod rola kapni akkor menni fog

(#3) tildy válasza tomcs (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm le lehet szedni az elektronikat rola rendesen....Csak en felek belevagni egy ilyen forrasztasba.Ezert ha akad valaki aki segitene, az jo lenne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) tomcs válasza tildy (#3) üzenetére


tomcs
őstag

ugyamma.. annyi villamosmernok kozott csak van 1 aki tud forrasztani :]]]]

(#5) tildy válasza tomcs (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

koklerekre nem merem bizni:((( SZerintem csak ez lehet a baja , mert winxpbootkepernyoig eljut, utana hal le (villagit a hdd led, nem vilagit, vilagit,nemvilagit)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) tomcs válasza tildy (#5) üzenetére


tomcs
őstag

???

valoszinuleg csak a forrasztas van eltorve esetleg maga a lab egy kis hidegalakitason esett at, a forrasztast egy akarmilyen, lehetoleg weller pakaval az egyeb elvaltozasokat tetszes szerint kell javitani...

csinaltam mar ilyet sok mindennel (floppy, discman, taviranyito, stb) nem 1 veszes dolog szvsz te is meg tudnad csinalni lazan

(#7) krila válasza tildy (#5) üzenetére


krila
tag

Ha érdekel a dolog akkor szívesen megcsiálom!

(#8) tildy


tildy
nagyúr

na vinyot atraktam masik gepbe, ott xp telepites fel ra, most is errol a vinyorol:) vagyok.De akkor a gepemben miert all meg a fekete xp boot kepernyonel????(tegnap vettem uj hazat, es abba pakoltam bele mindent.....)
rejtelyes....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) tomcs válasza tildy (#8) üzenetére


tomcs
őstag

lehet hogy a mozgatastol helyreallt az erintkezes, ha kiszedned es vissza akkor le7 megint nem menne.. fene tudja.

(#10) tildy válasza tomcs (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugy latszik ez mar a mult rejteley marad.Most az en gepemben is mukodik (gondoltam ugy windoz modra kiveszem visszarakom a dolgokat.)
Haaaat en mar itt semmit nem ertek:(
Na meg egy reboot, aztan ujbol nyilatkozom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) tomcs válasza tildy (#10) üzenetére


tomcs
őstag

akkor orulj neki es ne mozgasd sokat :]]]]

(#12) tildy válasza tomcs (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondoltam felrakom a chaitech laphoz kapott drivereket, (nforce-s alaplapom van), az nvidia ide kezelesetol hal le (a driverben van ilyen nforce idekezeles. azt pakoltam fel elobb.... )Anelkul megy...Na amig nem lesz normalisan megforrasztva a vinyo csatlakozo, addig azt a drivert nem rakom fel (regen pedig fenn volt.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) tomcs válasza tildy (#12) üzenetére


tomcs
őstag

ez igy erdekes kivancsi vagyok mi lehet annak a labnak a funkcioja.....

(persze mar reg nem vagyok itt csak fel akarom tenni az egeret tolteni ahoz meg le kene merulnie :]]])

(#14) tomcs válasza tildy (#12) üzenetére


tomcs
őstag

mar te is....... :]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.