Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Én azt tippelem, hogy ezek az összehajthatós telefonok kimennek a divatból hamarosan. Többen megveszik, hogy mennyire király, aztán rájönnek, hogy mégsem teljesen azok. Még nem azok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) doooo


doooo
veterán

Azért érdekes megfogalmazás ez egy összességében 3%-on álló gyártónál... pláne, hogy ugyanennyin volt korábban is.

(#3) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ha valaki megkóstolja a fold életérzést, onnan nem nagyon van vissza út. :N
Már méretben, kamerában és aksiban sincs lényegében kompromisszum.
Ha lenne hivatalosan magic v2, elég sokan azt választották volna felénk is.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#4) gattolino


gattolino
senior tag

Hát igen!
Samsung 15% mínuszban. Innen már lejtő van
Újítani kellene valamit.

Vivo X90 Pro Plus

(#5) Usgyi válasza gattolino (#4) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Úgy vettem észre,hogy mióta lenullázták a Huawei-t,a Samsung kicsit megpihent. A legnagyobb konkurens eltűnt, kevés az újítás,kevesebb a fejlődés.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#6) doooo válasza gattolino (#4) üzenetére


doooo
veterán

:DDD
Mindegyik mínuszban van, az egész piac. A Honor is csak stagnál, és azt is 3%-on teszi lol.
Realme -30%, ideje lekapcsolniuk a lámpát, igaz?

(#7) gattolino válasza doooo (#6) üzenetére


gattolino
senior tag

Hát azok majd pár év múlva úgyis belpiacosok maradnak Kínán belül. Sony haldoklik, LG már lehúzta a rolót. Kínai Nokia sem kell senkinek. Maradék az a Samsung, meg Apple.
Szerintem ez az én véleményem lefelé megy a mobilpiac. Apple-t fogják még venni, mert ők USA-ban pl Alap telefon, máshol is.
Samsung maradt az egyedüli igazi konkurens ami nem tud nagyon labdába rúgni

Vivo X90 Pro Plus

(#8) Aryon87 válasza gattolino (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

És itt jön szépen képbe a Honor, aki már a top 5-be bekerült.
Kíváncsi vagyok mi lesz, ha már csókolni kezdik az Alma valagát a 3. hely tetején, őket is elgáncsolják, ahogy a Huaweit? Mert van egy sanda gyanúm hogy ők is nemzetközi veszélyt fognak egyből jelenteni szégény Amerikára.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9) gattolino válasza Aryon87 (#8) üzenetére


gattolino
senior tag

Huawei/Honor hiába más néven, de ugyanaz a csapat dolgozik. Szerintem ők sem fognak sokkal előbbre jutni. Jön majd a kétpólusú világ. EU-ban még lesz Honor, de nem lesznek szerintem elsők, hisz mindenki fél majd, hogy ledózerolják

Vivo X90 Pro Plus

(#10) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#8) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ha ilyen hardveres csodákkal alázzák a piacot, mint a magic v2, akkor hamar bezárhatják a kaput.. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#11) Usgyi válasza gattolino (#9) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Gyanítom hasonló lesz mint anno a Huawei. Egyelőre nem büntetik a Honort, majd ha sokkal több telefont tudnak eladni mint most,akkor fogják tiltólistára tenni őket .

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#12) Aryon87 válasza Usgyi (#11) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is ettől tartok. Sajnos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.